Ayın Trollü Uygulaması

• Bilindiği üzere Ayın Üyesi ve Ayın Konusu uygulamamız iki aydır başarıyla devam etmektedir. Yönetim kurulu olarak bu uygulamalarımıza yeni bir ünvan eklemenin zamanı geldiğini düşünüyoruz: Ayın Trollü.

Ayın Trollü yönetim tarafından belirlenecek 3 aday arasından 48 saat sürecek bir oylama sonucu sizin tarafınızdan seçilecektir.

• Ayın Trollü seçilen kullancıyla röportaj gerçekleştirilecektir.
    • Ayın Trollü seçilen kullanıcının 1 ay boyunca içerisinde Son Dakika ve Gündem konusunun da bulunduğu Gündem kategorisine mesaj göndermesi engellenecektir.

Bir önceki Ayın Trollü, geçerli ay için tekrar aday gösterilemez. Yani, hiçbir üye iki ay üst üste Ayın Trollü seçilemez.

İlk oylama tarihi yönetim kurulu toplantısı sonucu duyurulacak olup, adaylarınızı şimdiden belirtebilirsiniz.

Ayrıca forumumuzda görev almak isteyen renktaşlarımızı bekliyoruz: Yönetici Alımı <<

:fbatki:

• Bence ilk ayın üyesi belli. Benim hakikaten sormak istediklerim var. Zevkli mi ? Ne zevk alınıyor ? Bu kısmı anlayamıyorum. Hayatın tüm sıkıntılarını defetmek için anlık mükemmel bir haz veriyor gibi cevap gelse açacağım bir troll hesap deneyeceğim. :lol:

• Konu ile tamamen alakasız, sırf yazmak için yazan, pek çok zaman Fenerbahçe ile alakası dahi olmayan yorumlar yapan, yabancı dilde manasız postlar atanlar ile,

Genelde muhalefet olan, aykırı fikirleri olan, üslubunda sıkıntı olan insanları bir tutmamak lazım. Forumda ki kimseyi şahsen tanımıyorum. Bazı mahlaslara sadece 12 numaradan aşinayım zira çok yazan arkadaşlar var. İsim belirteyim ki fikrim belli olsun.

Şahsen Baydar mahlaslı arkadaşın yazdıklarını genelde katılmıyorum, zaman zaman muhalefet olsun diye yazdığını, hatta insanları kasıtlı tahrik etmeye çalıştığı zamanlar olduğunu düşünüyorum. "Ama" adam en azından konuya ve Fenerbahçe'ye dair bir şeyler yazıyor. Beğenmiyorsan engeli basar geçersin. Bu arkadaşa benzer nitelikleri olan başka kişiler de var. Bazen gereksiz agresif olan, sırf tahrik etmek için gelen kişiler de oluyor. Ya da sürekli olumsuz ya da aykırı yorumlar yazanlar. Bunlar benim ölçülerimde troll değil, günlük hayatın içinde sık sık karşılaşılan insan türleri.

Yalnız bazı yazanlar var ki forumu neredeyse sadece sulandırmak, dalga geçmek için yazıyorlar. GTA Pink vs. diye bir yazar vardı. Adam foruma girdiği zaman dünyanın en sakin insanlarından olan beni bile rahatsız etti. Bu foruma fikir paylaşmak, değişik fikirler duymak, zaman zaman kafa boşaltmak için giriyorum. Seviyorum da vakit geçirmeyi. Günde en az 30dk geçiriyorum. Bu tip arkadaşlar forumdan cidden soğutuyorlar. Tabi ben daha en baştan engelledim. Sonrasında üslubu değiştiyse kusura bakmasın. Ama naçizane fikrim budur. O yüzden Baydar mahlaslı arkadaş benim bakış aşımla troll'den ziyade rahatsız edici bir figür olabilir. Ancak GTA mahlaslı arkadaş birebir forumdan soğuma sebebi bir troll'dü engellediğim dönem itibari ile.

• Baydar94 isimli kullanıcının bazen ilginç düşünceleri oluyor hatta uçlarda geziyor ama forumun renklerinden biri olduğunu düşünüyorum, üslubu da kırıcı olmuyor gördüğüm kadarıyla :)

Bir de son dakikaya 1ay yazamamak fazla gibi geldi :/

• Son dakikaya yazamayacaksa basketbolda daha çok yazacak demektir, basketbol son dakikayada yazamasın.. 1 ay yerine ömür boyu olsun ve anket ile seçilsin..

• Son dakikaya yazamayacaksa basketbolda daha çok yazacak demektir, basketbol son dakikayada yazamasın.. 1 ay yerine ömür boyu olsun ve anket ile seçilsin..

Olursa ayın trollü sadece son dakikaya değil, komple basketbol sayfasına yazmamalı : /

• Aslında zaten gercek, basarili troll un troll olup olmadıgı her zaman tartisilir. Tam olarak karar verilemez.

Her mesaja kısa, sinir bozucu cevaplar verip, ilgi çekmeye calismak trolluk degil baska bir şey aslında.

1 ay mesaj yasağı fazla olabilir biraz. Onun yerinde avatarına bidon resmi v.s konulabilir. :)

• Aslında zaten gercek, basarili troll un troll olup olmadıgı her zaman tartisilir. Tam olarak karar verilemez.

Her mesaja kısa, sinir bozucu cevaplar verip, ilgi çekmeye calismak trolluk degil baska bir şey aslında.

1 ay mesaj yasağı fazla olabilir biraz. Onun yerinde avatarına bidon resmi v.s konulabilir. :)

bence 1 yıl mesaj yasağı olsun, baydar'ı seçelim ve bu iş kapansın.