Genel kurallar aşağıdaki şekildedir:1. Forum FB, Fenerbahçe'ye gönül vermiş taraftarlara özel bir paylaşım topluluğudur. Yazarlar, Forumda yazdıkları mesajlardan direkt sorumludur.


2. Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın suç olarak kabul ettiği her türlü içeriği barındıran ileti yasaktır. Gerekli hallerde Forum FB, yasadışı iletiler paylaşan kullanıcılar hakkında, Türkiye Cumhuriyeti resmi kurumları ile işbirliği yapmaya açıktır.


3. Kullanıcılar üyeliklerinden kendileri sorumludur. Şifreleriniz özel olarak kriptolandığından Forum Yönetimi tarafından görülememektedir.


4. Topluluklar, dini değerler ve siyasal görüşler hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. Din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler ve nefret söyleminde bulunmak yasaktır.


5. Lehine veya aleyhine siyasal parti propagandası ve siyaset içerikli iletiler yasaktır.


6. Forumda reklam, ticari kaygı güden ileti, crack, warez, hack paylaşımı yasaktır.


7. Forum yönetimi kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.


8. Her türlü telif hakkı içeren paylaşım yasaktır.


9. Kullanıcı adı değişimi yapılamaz.


10. Forum yönetimi, ağır tahrik olduğuna kanaat getirdiği takdirde cezalarda indirim uygulayabilir, tüm yasaklı kullanıcıları kapsayacak şekilde genel af çıkartabilir.


11. 30 gün içinde ceza verilmeyen iletiler zaman aşımına uğrar.


12. Diğer takım taraftarı olduğu tespit edilen kullanıcılar forum dışı bırakılacaktır.


13. Forum FB yönetimi gerekli gördüğü halde kuralları değiştirme hakkını saklı tutar.Disiplin kuralları belirlenene kadar, forum yönetimi ortak akıl, mantık ve vicdana dayalı cezalar verme hakkını saklı tutar.


14. Forumumuza üye olmuş herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.