Son Dakika Haber ve Transferler ( 2023-2024 )

• Esasen defans ve hücum hattı arasında kopukluk var, sahaya doğru yerleşim yok. Bu sorunlar olmasa zaten o baskı kırılır bir şekilde. Muhtemel ki yetersiz olduğumuz noktayı bildiklerinden önde baskıyı bilinçli yaptılar, onlar adına skor ihtiyacı doğarsa yine aynı şekilde devam edip goller bulabilirler.

Ben sorunu söyleyeyim hocam. Öncelikle merih arabistan sonrası çok düşmüş. Zaten son dönemlerinde de düşüktü performansı. Araplar ile beraber tam düşmüş.

Sonra kaan Ayhan rezalet oynuyor. Sola ferdinin oynayacağı yere bakıyoruz cenk diye bir kütük oynuyor. Bizim mert zaten hiç beğenmem. Salih aşırı kötü hakan da iyi değil. Yani orada bir ismail olsa bile değişir. Çok kötü oynuyor takım. Kaleci de kötü. Aslında hücuma biraz top dağıtsak sorun çözülecek ama geri taraf iyice dağılmış durumda. Zaten 3 oldu.

• milli takımın potansiyeli bence epey iyi ama doğru dizilim lazım.

Ben olsam

------mert----

B.alper---çağlar---abdül---ferdi

---------ismail-----orkun

İrfan/cengiz----arda-----kerem

----‐--------kenan-----

Kenan 11 i denerim ya da kerem dışarı kenan sola ileride enes Ünal gibi

• millî maçları izlemedim...

Şu iki tane asalak kulübün yüzünden millî takımdan da iyice soğudum..

Şu bylokçu ş...zin başında olduğu bir Federasyon, açıkçası ben de millî heves bırakmadı..

Son yaşanılan olaylar, hamsi tarafının açıklamaları, ortaya çıkan hakem skandalları, Erden denen b..çukurunun demeçleri, iyice mide bulandırdı..

Şunu anladım ki Fenerbahçe mutluysa ben de mutluyum, gerisi laf -ı güzaf...

Valla şu futbol ikliminde durduğumuz her dakika bu ş..r..sizlerin değirmenine su taşımak olur..

Başka bir ülke de olsa lazyo taraftarı en az 10 maç ceza alır..

Hakemlik kurumunun tüm taşları yerinden oynar, hâla daha bu işin tetikçisi olan aktörler pişkin pişkin su üstüne çıkmaya çalışıyorlar..

Lânet olsun böyle lige..

Alsınlar kupayı müsait yerlerine soksunlar .