Beiträge von taatoo

Samattayı brugge yazmışlar ama adamların kadrosuna bakmışlar adamlarda 5 tane forvet var zaten cidden mal bu basın böyle algılara gelebileceğimizi sanıyorlar

Samatta taş gibi forvettir 2 sene şampiyon olacaz ve gol krallığı yaşayacak sonra para kazandırıp gider

Hakemi etkileyelim diye turlu taklalar attiginiza gore korku daglari sarmis

geçen bizim başlan bunların başkanlarıyla cici cici konuşuyordu

Bu 8jk kadar karaktersiz kimliksiz bir takım yok gider gsye yanaşır bize yanaşır sonra tsye yanaşır dersin iyimi la bunlar sonra hop şerefsizlik yaparlar renkleri belli olur

Tam bir ortam takımı cidden

Adam gibi açıklama yapmışız ne bokuna böyle salakça açıklama yapıyorsun

Acımayacaksın bunlara atabildiği atacaksın batsın şerefsizler

Norveç 3.liginde bu isteksizden daha istekli oynayacak oyuncu bulunur eminim :D

tabi canım ne isteksizliği ya adam gol atamıyor diye ağlayacak durumda umrunda olmayan güle oynaya geçer kenara oturur

Bence insan hareketlerinden biraz anlayan kişilere sor oyuncuların ruh halini

Ama ya pardon sen genç olmayan hoşuma gitmeyene direk çöp diyordun 😀

Yahu daha dün bir bugün iki.. Şöyle iyi bir maçta Samatta'yı görürler bir golle özgüveni gelir. Adama daha sezon başından etiket koymak çok manasız. Harry Kane bile gol atamadığında sıkıntıya giriyor Samatta mı girmeyecek. Ve tekrar söylüyorum bir maç mutlaka 90 dakika tamamlaması lazım.

kardeş biliyorlar bu adam açılırsa şampiyon yapar o yüzden böyle haberler algılar oluyor malesef bizim bir kesim taraftarda bunlara çanak tutuyor sat falanlarla

Gidince cisse iyiciler 2 maça cisseyide kesecekler sonra sıra ademiye gelir

Valla ben bizim taraftar kadar algılara kapılan başka taraftar görmedim

Nasıl yalan haber, nasıl yalan haber.. Saniyesinde itibarsızlığı kanıksatmaya çalışıyor şerefsizler. Olm az yavaş olun bu kadar mı korkuyorsunuz ya..

korkmazlarmı samattayı böyle haberlerle takımdan koparmaya çalışacaklar biliyorlarki samatta toparlayacak ve ortalığın tozunu atacak ya çırpınıyorlar

Hatırlatmak istedim 13-14 sezonundada sow 3 ay gol atamadı sonra maçta gol atınca hüngür hüngür ağlamış ve yanlış hatırlamıyorsam sow o sezon en çok gol atanımız olmuştu

Samatta tam bize ve lige uygun adam sakatlıktan sonra canavar gibi dönecek ve iddia ediyorum 2 sene üst üste şampiyon olduğumuzda bir kez gol krallığı yaşayacak

Buda burda dursun

samattaya form kazandırmak demek şampiyonluğun anahtarı demek bunu görmüyorsanız ben be anlatayım ki size

Cisseyi gördük gençler maçında samattadan ne artısı vardı cissenin oynadığı bölümlerde

sonuca bakarak konuşmak kalmadı artık futbolda bunu anlayın adamın oyuna katkısı varmı var top tutabiliyor mu tutabiliyor paslarıyla takımı rahatlatıyor mu rahatlatıyor

Gençler maçında bir ara tenis gibiydi top cisseye gidince zınk diye geri dönüyordu

Samatta gol kaçırıyor eyvallah cisse 10 gol attı da haberimiz yok

Cissenin şuanki formuyla samattanın formu arasında ne fark var da yok samatta yedeğe geçsin form tutması bizim sorunumuz mu diyorsun

Kardeşim evet bizim sorunumuz bizim futbolcumuz

Gustavo diyelim form düşüklüpü yaşadı onun formunu yükseltmek için uğraşmak yerine banane ya Tolga oynar mu diyeceksiniz

Bu adamların formu bizi ve geleceğimizi bağlar öyle formu düştü düye çöpe atamazsın sırtını dönemezsin o formu yükseltemezsen şampiyon olamazsın

Bunu anlamak çok zor olmasa gerek

Bu sadece samatta için geçerli değil bütün formu düşen kaliteli adamlar için geçerli

Ne desek boş hala samattaya sallayan yok faydası yok diyenler var, seneyede cisseyle oynarsınız merak etmeyin, bide sörlotmu gelecekmiş gelsin gelsin 30 milyonumuz var ya

Nekadar kolay hemen silmek

Şimdi samattayı silen cisse gol kaçırdığında yada ademi kaçırdığında bunlar ne ya çöp diye konuşacaklar bunu maç sırasında hatırlatırız Baydar94