Son Dakika Haber ve Transferler ( 2023-2024 )

• neyin ne olduğu zaten belli.önünü alamayınca temcit pilavı gibi aynı şeyleri söylüyoruz.önünü niye alamıyoruz?esas soru bu…

• Hakan Ural da rte yalamaktan dili nasır tutuyor sonra da Fenerbahçe savunuyor, futbol konuşuyor. Abicim hem o partiye yaranıp hem de Fenerbahçeli olamazsınız. Nefret ediyorum şu tiplerden ya.

Hakan Ural antuda yazıyordu bir ara İktidara laf sokuyordu şimdi bu hale düştü...

• neyin ne olduğu zaten belli.önünü alamayınca temcit pilavı gibi aynı şeyleri söylüyoruz.önünü niye alamıyoruz?esas soru bu…

Biz önünü alamayız zaten taraftar olarak. Bizim yapabileceğimiz ve yapmamız gereken tam olarak temcit pilavı gibi aynı şeyleri söylemek ve kamuoyu oluşması için her birimiz denizdeki bir damla kadar da olsa etki etmek. Böylece yönetimin bir şeyler yapması, siyasetin korkması, markaların para kaybetmemek için pozisyon almasına neden olmak.

• Çağların sakatlığı hakkında en ufak bir bilgilendirme bugünde yok

Klüpte şeffalık, taraftarı bilgilendirme

Yine en üst düzeyde maşallah

3 gündür açıklama olmadığına göre MR'da yoğun ödemden dolayı yırtığı göremediler diye tahmin ediyorum. Bu da en az 1-2 aylık sakatlığa işaret eder.

• Bjk'li divan konuşması ve hesap paylaşımı olduğu için kusura bakmayın ama güzel olduğu için paylaştım.

konuşma güzelde o bjk li arkadaşın türkiye gerçeklerinden ve ts li kafa yapısından zerre haberi yok

Hadi biz ve bjk birlik olduk yahu

Hamsiler bizle aynı cephede olur mu

Yahu adamlar 6s nin tasmalı köpeği

Allah korusun türkiye yıkılacak ama 6s şnp olacak diye seçenek sunsan hamsiler türkiye yıkılsın ama 6s şnp olsun seçeneğini seçer adamların yaşama amacı fener nefreti siz neden bahsediyorsunuz

Adamın önerisi güzel ama türkiye şartlarında ütopik

• kedi bir öğretmen arkadaş ki odtü mezunu aklı başında bir arkadaş metin oktayın jübilesinde lefter ile forma değişme olayının videosunu paylaşmış

Mesajlaşmaları aynen paylaşıyorum

Ben: Ee metin oktayın ve can bartunun şampiyonlukları sayılsın diye uğraşıyoruz ama istemeyen 1959 yılından önce futbol yokmuş gibi davranan karşı çıkan yine sizin takımınız o nasıl olacak 😊

O: Muhabbet ayrı o ayrı bence siz neden kaç yıldır şampiyon olamıyorsunuz önce onu sorgulayın her zaman söylüyorum sizin teknik adam fener için olmaz adam büyük işlerin adamı değil on numara kadro var elinde 😀

Ben:Yaw o konu farklı bu konu farklı, muhabbet ne alaka, istersen 50 yıl şampiyon olmayalım, 1959 yılından önce futbol yok gibi davranıyorsan netin oktay, ali samiyen falan efsane demeyeceksin 😊benim söylediğimle senin konuyu çektiğin yer aynı yer mi 😊buarada ismail hoca da büyük işlerin adamıdır, unutma hamza Hamzaoğlu ile 3 kupa aldın, türkiye ligi tiyatro olduğundan bazı güçler kimi şampiyon yapmak isterse onu yapar👍neyse hadi iyi akşamlar

O: Peki hakemler ve federasyon yüzünden mi sampiyon olamıyorsunuz,10 yıldır federasyon baskanlari kim onlara bak istersen hayırlı akşamlar 😀 neyse sene sonu yine şampiyon GS olur

demem o ki bunların en okumuşu cahil oluyor ya ahlaksızlık, yüzsüzlük diz boyu valla