Halo - İhraç

• Birden Fazla Üyelik

Üyelerin foruma yalnızca bir kullanıcı adı ile üye olma hakkı vardır. Birden fazla üyeliği olduğu tespit edilen kullanıcılar ihraç cezası ile cezalandırılır.

Çoklu Üyelik: Halo, Pire Ferhat - M.A.T. - BlackMollah

• 3. Biranın sonunda:

İhraç etmeyin insanları. İhraç/idam insanlık suçudur. Kahrolsun cezalar filan şeklinde uzayıp giden bir anarşistin sayıklamaları...

Ah, yazabildim :)

• 3. Biranın sonunda:

İhraç etmeyin insanları. İhraç/idam insanlık suçudur. Kahrolsun cezalar filan şeklinde uzayıp giden bir anarşistin sayıklamaları...

İhraç gene en insani ceza. Süreli ban yediğinde hiçbir başlığa girip okuyamıyorsun bile. Özel mesajları , mentionları bile göremiyorsun. Resmen işkence. :D

• İhraç gene en insani ceza. Süreli ban yediğinde hiçbir başlığa girip okuyamıyorsun bile. Özel mesajları , mentionları bile göremiyorsun. Resmen işkence. :D

Zaten İşkenceye de karşıyız :)

• 3. Biranın sonunda:

Bende eşeyli çoğalan trollere karşıyım not 0 yazıyla sıfırıncı biramdayım^^

• Bende eşeyli çoğalan trollere karşıyım not 0 yazıyla sıfırıncı biramdayım^^

eşeyli çoğalma, hücre bölünmesini düşününce, evrimin bir zaferidir. hor görmemek lazım. ben zaten çarşı'ya da karşıyım :)

not1: artık, bira beni sayıyor. bilmem, kaç oldum!

not 2 de arkadaş özger'den gelsin:

ben az konuşan çok yorulan biriyim
    şarabı helvayla içmeyi severim
    hiç namaz kılmadım şimdiye kadar
    annemi ve allahı da çok severim
    annem de allahı çok sever
    biz bütün aile zaten biraz
    allahı da kedileri çok severiz