Beiträge von levent yıldırım

    TFF 1.Lig 11.Hafta Maç Programı

    RH Bandırmaspor-Yılport Samsunspor 30 Ekim Cumartesi 13:30

    Manisa FK-Beypiliç Boluspor 16:00

    Eyüpspor-MKE Ankaragücü 19:00

    Ümraniyespor-Tuzlaspor 31 Ekim Pazar 13:30

    BB Erzurumspor-Balıkesirspor 16:00

    Denizlispor-Kocaelispor 19:00

    Gençlerbirliği-İstanbulspor 19:00

    Adanaspor- Altınordu 1 Kasım Pazartesi 20:00

    Bursaspor-Ankara Keçiörengücü 20:00

    Menemenspor (Bay)

    TFF 1.Lig 10.Hafta Puan Durumu

    1-Ümraniyespor 24 Puan

    2-MKE Ankaragücü 24 Puan

    3-Eyüpspor 20 Puan

    4-BB Erzurumspor 19 Puan

    5-RH Bandırmaspor 18 Puan

    6-Kocaelispor 16 Puan

    7-Tuzlaspor 14 Puan

    8-Gençlerbirliği 14 Puan

    9-Yılport Samsunspor 12 Puan

    10-Beypiliç Boluspor 11 Puan

    11-Bursaspor 11 Puan

    12-Menemenspor 11 Puan

    13-İstanbulspor 10 Puan

    14-Denizlispor 10 Puan

    15-Altınordu 10 Puan

    16-Adanaspor 9 Puan

    17-Manisa FK 9 Puan

    18-Ankara Keçiörengücü 7 Puan

    19-Balıkesirspor 6 Puan

    Uefa Konferans Ligi 4.Hafta Maç Programı

    A Grubu

    Maccabi Tel Aviv-HJK Helsinki 4 Ekim Perşembe 20:45

    Lask Linz-Alaşkert 20:45

    B Grubu

    Gent-Partizan 20:45

    Flora-Anorthosis 18:30

    C Grubu

    Roma-Bodo Glimt 23:00

    Zorya-Cska Sofya 20:45

    D Grubu

    Randers-Jablonec 20:45

    Az Alkmaar-Cluj 20:45

    E Grubu

    Slavia Prag-Maccabi Haifa 23:00

    Union Berlin-Feyenoord 23:00

    F Grubu

    Paok-Kopenhag 23:00

    Lincoln-Slovan Bratislava 20:45

    G Grubu

    Rennes-Mura 23:00

    Tottenham-Vitesse 23:00

    H Grubu

    Kairat-Karabağ 18:30

    Omonia-Basel 20:45

    Uefa Konferans Ligi 3.Hafta Maç Sonuçları

    A Grubu

    HJK Helsinki 0-5 Maccabi Tel Aviv

    Alaşkert 0-3 Lask Linz

    1-Maccabi Tel Aviv 7 Puan

    2-Lask Linz 7 Puan

    3-HJK Helsinki 3 Puan

    4-Alaşkert 0 Puan

    B Grubu

    Anorthosis 2-2 Flora

    Partizan 0-1 Gent

    1-Gent 9 Puan

    2-Partizan 6 Puan

    3-Flora 1 Puan

    4-Anorthosis 1 Puan

    C Grubu

    Bodo Glimt 6-1 Roma

    Cska Sofya 0-1 Zorya Luhansk

    1-Bodo Glimt 7 Puan

    2-Roma 6 Puan

    3-Zorya Luhansk 3 Puan

    4-Cska Sofya 1 Puan

    D Grubu

    Jablonec 2-2 Randers

    Cfr Cluj 0-1 Az Alkmaar

    1-Az Alkmaar 7 Puan

    2-Jablonec 4 Puan

    3-Randers 3 Puan

    4-Cfr Cluj 1 Puan

    E Grubu

    Maccabi Haifa 1-0 Slavia Prag

    Feyenoord 3-1 Union Berlin

    1-Feyenoord 7 Puan

    2-Maccabi Haifa 4 Puan

    3-Slavia Prag 3 Puan

    4-Union Berlin 3 Puan

    F Grubu

    Kopenhag 1-2 Paok

    Slovan Bratislava 2-0 Lincoln

    1-Paok 7 Puan

    2-Kopenhag 6 Puan

    3-Slovan Bratislava 4 Puan

    4-Lincoln 0 Puan

    G Grubu

    Mura 1-2 Rennes

    Vitesse 1-0 Tottenham

    1-Rennes 7 Puan

    2-Vitesse 6 Puan

    3-Tottenham 4 Puan

    4-Mura 0 Puan

    H Grubu

    Basel 3-1 Omonia

    Karabağ 2-1 Kairat

    1-Basel 7 Puan

    2-Karabağ 7 Puan

    3-Kairat 1 Puan

    4-Omonia 1 Puan

    Uefa Avrupa Ligi 4.Hafta Maç Programı

    A Grubu

    Lyon-Sparta Prag 4 Ekim Perşembe 20:45

    Brondby-Rangers 20:45

    B Grubu

    Real Sociedad-Sturm Graz 20:45

    Monaco-PSV 20:45

    C Grubu

    Legia Varşova-Napoli 20:45

    Leicester City-Spartak Moskova 23:00

    D Grubu

    Olympiakos-Eintracht Frankfurt 20:45

    Royal Antwerp-Fenerbahçe 23:00

    E Grubu

    Galatasaray-Lokomotiv Moskova 20:45

    Marsilya-Lazio 23:00

    F Grubu

    Kızılyıldız-Midtyjlland 23:00

    Braga-Ludogrets Razgard 23:00

    G Grubu

    Leverkusen-Real Betis 23:00

    Frençvaroş-Celtic 23:00

    H Grubu

    Dinamo Zagreb-Rapid Wien 23:00

    Genk-West Ham United 20:45

    Uefa Avrupa Ligi 3.Hafta Maç Sonuçları

    A Grubu

    Sparta Prag 3-4 Lyon

    Rangers 2-0 Brondby

    1-Lyon 9 Puan

    2-Sparta Prag 4 Puan

    3-Rangers 3 Puan

    4-Brondby 1 Puan

    B Grubu

    Sturm Graz 0-1 Real Sociedad

    PSV 1-2 Monaco

    1-Monaco 7 Puan

    2-Real Sociedad 5 Puan

    3-PSV 4 Puan

    4-Sturm Graz 0 Puan i

    C Grubu

    Spartak Moskova 3-4 Leicester City

    Napoli 3-0 Legia Varşova

    1-Legia Varşova 6 Puan

    2-Napoli 4 Puan

    3-Leicester City 4 Puan

    4-Spartak Moskova 3 Puan

    D Grubu

    Eintracht Frankfurt 3-1 Olympiakos

    Fenerbahçe 2-2 Royal Antwerp

    1-Eintracht Frankfurt 7 Puan

    2-Olympiakos 6 Puan

    3-Fenerbahçe 2 Puan

    4-Royal Antwerp 1 Puan

    E Grubu

    Lazio 0-0 Marsilya

    Lokomotiv Moskova 0-1 Galatasaray

    1-Galatasaray 7 Puan

    2-Lazio 4 Puan

    3-Marsilya 3 Puan

    4-Lokomotiv Moskova 1 Puan

    F Grubu

    Midtyjlland 1-1 Kızılyıldız

    Ludogrets Razgard 0-1 Braga

    1-Kızılyıldız 7 Puan i

    2-Braga 6 Puan

    3-Midtyjlland 2 Puan

    4-Ludogrets Razgard 1 Puan

    G Grubu

    Celtic 2-0 Frençvaroş

    Real Betis 1-1 Leverkusen

    1-Leverkusen 7 Puan

    2-Real Betis 7 Puan

    3-Celtic 3 Puan

    4-Frençvaroş 0 Puan

    H Grubu

    West Ham United 3-0 Genk

    Rapid Wien 2-1 Dinamo Zagreb

    1-West Ham United 9 Puan

    2-Dinamo Zagreb 3 Puan

    3-Rapid Wien 3 Puan

    4-Genk 3 Puan

    Uefa Şampiyonlar Ligi 4.Hafta Maç Programı

    A Grubu

    RB Leipzig-PSG 3 Kasım Çarşamba 23:00

    Manchester City-Club Brugge 23:00

    B Grubu

    Liverpool-Atletico Madrid 23:00

    Milan-Porto 20:45

    C Grubu

    Sporting Lizbon-Beşiktaş 23:00

    Borussia Dortmund-Ajax 23:00

    D Grubu

    Sheriff Tiraspol-İnter 23:00

    Real Madrid-Shakhtar Donetsk 20:45

    E Grubu

    Bayern Münih-Benfica 2 Kasım Salı 23:00

    Dinamo Kiev-Barcelona 23:00

    F Grubu

    Atalanta-Manchester United 23:00

    Villareal-Young Boys 23:00

    G Grubu

    Wolfsburg-RB Salzburg 20:45

    Sevilla-Lille 23:00

    H Grubu

    Malmö-Chelsea 20:45

    Juventus-Zenit 23:00

    Uefa Şampiyonlar Ligi 3.Hafta Maç Sonuçları

    Club Brugge 1-5 Manchester City

    PSG 3-2 RB Leipzig

    1-PSG 7 Puan

    2-Manchester City 6 Puan

    3-Club Brugge 4 Puan

    4-RB Leipzig 0 Puan

    B Grubu

    Atletico Madrid 2-3 Liverpool

    Porto 1-0 Milan

    1-Liverpool 9 Puan

    2-Atletico Madrid 4 Puan

    3-Porto 4 Puan

    4-Milan 0 Puan

    C Grubu

    Beşiktaş 1-4 Sporting Lizbon

    Ajax 4-0 Borussia Dortmund

    1-Ajax 9 Puan

    2-Borussia Dortmund 6 Puan

    3-Sporting Lizbon 3 Puan

    4-Beşiktaş 0 Puan

    D Grubu

    İnter 3-1 Sheriff Tiraspol

    Shakhtar Donetsk 0-5 Real Madrid

    1-Sheriff Tiraspol 6 Puan

    2-Real Madrid 6 Puan

    3-İnter 4 Puan

    4-Shakhtar Donetsk 1 Puan

    E Grubu

    Benfica 0-4 Bayern Münih

    Barcelona 1-0 Dinamo Kiev

    1-Bayern Münih 9 Puan

    2-Benfica 4 Puan

    3-Barcelona 3 Puan

    4-Dinamo Kiev 1 Puan

    F Grubu

    Manchester United 3-2 Atalanta

    Young Boys 1-4 Villareal

    1-Manchester United 6 Puan

    2-Atalanta 4 Puan

    3-Villareal 4 Puan

    4-Young Boys 3 Puan

    G Grubu

    RB Salzburg 3-1 Wolfsburg

    Lille 0-0 Sevilla

    1-RB Salzburg 7 Puan

    2-Sevilla 3 Puan

    3-Lille 2 Puan

    4-Wolfsburg 2 Puan

    H Grubu

    Zenit 0-1 Juventus

    Chelsea 4-0 Malmö

    1-Juventus 9 Puan

    2-Chelsea 6 Puan

    3-Zenit 3 Puan

    4-Malmö 0 Puan