Beiträge von bask

bi sonraki sene en büyük transfer bu kadroyu korumak olur.

gelecek sezon için ben çok büyük bir ayrılık dalgası bekliyorum.

her halükarda gitmesi gerekenler; luan, king, bonucci, zajc, krunic

bence iyi teklif alacaklar ve ayrılmak isteyecek olanlar; ferdi, osayi, irfan, ismail, liva, jayden, syzmanski

bats'ın da zaten sözleşmesi bitiyor

klopp gelirse 100 forma hediye ederim çok net.

2024'deydiz ve kimse 2012'de barça'nın chelsea'ya karşı oynadığı tek kale futbolu konuşmuyor ve hatırlamıyor. kaçan pozisyonları, barça'nın yüzde kaç topla oynadığını hatırlayan var mı? o maçta barça'nın hocası kimdi? rijkaard mıydı lan acaba diye durup bir düşündünüz muhtemelen. neyse ki cevapları sadece futbolla çok ilgili insanlar biliyor.

ama herkes chelsea'nin yardımcı antrenör di matteo ile kupayı kazandığını hatırlıyor. hatta herkes torres'in ikonik golünü dahi herkes hatırlıyordur muhtemelen.

kısaca futbolda sonuç her şeydir. tarihe adınızı sonuçlarla yazdırırsınız.

guardiola'nın bakış açısına göre bile eğer guardiola'ysanız ve insanlar kaybettiklerinizi konuşuyorsa başarısızsınızdır.

İSMAİL KARTAL:

Avrupa'daki büyük futbol adamlarının bundan da serzenişleri var. Diyorlar ki bu kadar fazla maç oynatmak zararlı, bu oyuncular bunu kaldıramıyor. Hollandalı bir bilim adamının açıkladığı rapora göre COVID'den sonra sporcu sakatlıkları %200 daha fazla artmış. Şimdi diyebilir insanlar İsmail Hoca acaba antrenmanları ağır mı eksik mi fazla mı? Ben böyleysem Liverpool, United, Münih onlar ne olacak, onların cevabını kim verecek? Maalesef sadece ben değil dünyanın en büyük kulüplerinin teknik direktörleri, futbol adamları bundan hepimiz muzdaripiz.

ya hoca, daha sezonun bitmesine 1 ay var tam kadro kaç maça çıktık iki elin parmaklarını geçmez.

takımda sakatlık yaşamayan 3 kişi kalmış. daha konuşuyosun ya.

bu arada sezon başından beri bizimle olup sakatlanmayan livakovic, tadic ve mert müldür kaldı. ve devre arası gelen krunic.

onlar da sakatlıktan maç kaçırırsa takımda sakatlıktan maç kaçırmayan kalmıyor.

hala baytarla devam.

(statü gereği kadroya yazılmayanları saymadım.)

''sen tarihin en önemli maçında alex'i yedek oturtmuş adamsın'' diye bir cümle kurulduğu an çaycı bile ona karşı seçim kazanır.

çünkü kendisinin buna hala karşı mantıklı bir argümanı yok. zaten olsa da 2 cümle kurabilme yeteneği de yok.