Son Dakika Haber ve Transferler ( 2023-2024 )

• Bu saaten sonra sağlık ekibi antrenörler değişse ne olur ki... Hiç güvenim keyfim kalmadı ya 3-2 olmasa üstüme toprak atın modundaydım. 3-2 olunca biraz moral buldum ama olimpiyakos sıradan bir Anadolu takımı olsa bile Kadıköy'de garanti yeneriz diyebiliyor muyuz gerçekten? Kalede ki kova, sakatlıklar, cezalar, saçma hoca tercihleri, balık baştan kokar bir başkan bilemiyorum Altan...

• Ah o kafada girseydi symanski çok şanssız çocuk ama şu bırakış müthiş inş o golleri sıralayacak yakın zamanda

valla ben antreman performansına bakarım. Ne kadar extra yapıyor ?

şımanski nin acaba bu durumu değiştirmek için extra çalışması ve azmi var mı. ?
    mevcut takım antrenörlerine gram güvenim yok .

yaparlarsa extra bireysel çalışmalarla birşeyler yaparlar

• ne şansı ya rakip trabzonspordan hallice bir takım

işte bu yüzden şansımız yaver gitti. Biraz eli yüzü derli toplu bir takım olsaydı karşımızda almış olduğunuz hatalı kararların bedelini çok ağır öderdik. Allah bilir şuan neler konuşuyor olurduk.

• Bu saaten sonra sağlık ekibi antrenörler değişse ne olur ki... Hiç güvenim keyfim kalmadı ya 3-2 olmasa üstüme toprak atın modundaydım. 3-2 olunca biraz moral buldum ama olimpiyakos sıradan bir Anadolu takımı olsa bile Kadıköy'de garanti yeneriz diyebiliyor muyuz gerçekten? Kalede ki kova, sakatlıklar, cezalar, saçma hoca tercihleri, balık baştan kokar bir başkan bilemiyorum Altan...

valla sezon ortasıydı aynı düşünce hakimdi, değişmedi ekip.

bugün ki hal ortada üstüme toprak atın diyorsun.

Zararın neresinden dönersen kar

Hiç zaman kaybetmeden içerideki düzen yıkılmalı

• eğer şampiyon olamayacaksak geçirmiş olduğumuz saçma sapan devre arası transfer döneminin bunda payı çok büyük olacak. Keşke hiç transfer dönemine girmeseydik. Orda da ciddi oyuncu tercih hatalarımız oldu.

• Kendi oğlunun stajı için Fenerbahçeyi kullanan yürüyen liyakat İsmail’in, Tokatspor’dan antrenör getirmesine şaşırmamak lazım. Çapı belli sonuçta.

aslında başkanımızın hastanesi var ama bizde en çok tartışılan konulardan biri de sağlık heyeti. İnsan bazen gerçekten yaşadıklarına hayret ediyor.

• eğer şampiyon olamayacaksak geçirmiş olduğumuz saçma sapan devre arası transfer döneminin bunda payı çok büyük olacak. Keşke hiç transfer dönemine girmeseydik. Orda da ciddi oyuncu tercih hatalarımız oldu.

sezon başı transferle umut verip, devre arasında yaşanan hafıza ve iq kaybıyla umutlarımızı çaldı yönetim. İşimiz Allahlık

• Ben bugün konunun Ertuğrul Karanlık olmadığına kanaat getirdim. Konu Tokatspor’un antrenörleri. Sağlık ekibi futbolcuyu bir noktaya getirip teknik ekibe teslim ediyor sonuçta. Bu Tokatspor’un efsane antrenörleri de sanki futbolcu hiç sakatlıktan çıkmamış gibi antrenman yaptırıyorsa ki bence öyle, bu sakatlıklar az bile.

• Aykut’un evlatçılık yapıp Valbuena yerine Aatıf’ı oynatması mı daha büyük ihanet yoksa İsmail’in evlatçılık yapıp Fred yerine Krunic’i mi oynatması karar veremedim.

aykut %1000 evlatçıydı.

Ama ismailin ki evlatçılık değil.
    yeteneksizlik, akılsızlık.

Kendi gibi low seviyeli teknik ekip kurdu kendide işin içinden çıkamıyor.

Fred sakat, iyileştiremiyor doktor.

Oyuncuların ciddi form dalgalanmaları var idman ekibi toparlayamıyor takımı.

• Dzeko'nun bir top tutma becerisi var.Ama Batsuayi full oynasa dehşet iş yapmıştı

Aksine bats bu şekilde daha fazla katkı verdi bats ın 90 dk oynadığı dönemlerde oldu. Dzekonun oyun katkısı muazzam bence takımda ki en önemli oyunculardan liste yap desen dzeko fred İsmail becao djiku ferdi bu 6 isim çok kritik irfanı da ekleyebilirim buna haksızlık oldu ?(