Feragat

1.) forumfb.com'a kayıtlı üyelerin yazdığı yazılardan forumfb.com domaini ve bu domain sahipleri, Adminleri, Yönetim Kurulu üyeleri hiçbir şekilde sorumlu değildir ve bu yazılara dair hiçbir mesuliyet kabul etmez.

2.) T.C. Devletinin milli çıkarlarına aykırı‚ ülkenin bölünmez bütünlüğüne karşı, Cumhurbaşkanlığı‚ Başbakanlık‚ T.B.M.M. ve T.S.K. başta olmak üzere devlete‚ devletin organlarına‚ devlet adamlarına veya Fenerbahçe camiasının herhangi bir üyesine yönelik ağır hakaret içerikli mesajlar yazmak yasaktır ve ihlal durumunda üye ihrac edilir.

3.) Propaganda ya da eleştiri amacı taşımasa bile‚ dini‚ siyasi konular içeren mesaj yazılması‚ bu amaca neden olabilecek mesaj yazılması‚ başlık açılması‚ imza, avatar vs. kullanımı yasaktır. Eğer kural ihlali birden fazla ileti ile yapılmışsa‚ her bir ileti için üyeye ayrı ayrı ceza verilir ve ceza süreleri eklenerek uygulanır.

4.) Foruma herhangi bir kişi veya kurumun telif haklarini ihlal edecek (şifreli kanal‚ mp3‚ Film‚ Oyun‚ Program vs.) her türlü ileti yollanması‚ maç başlıklarında dağıtılması kesinikle yasaktır. Eğer kural ihlali birden fazla ileti ile yapılmışsa‚ her bir ileti için üyeye ayrı ayrı ceza verilir ve ceza süreleri eklenerek uygulanır.

5.) forumfb.com Yönetimi açıklama yapmadan mesajları silme, düzenleme, taşıma ya da forumda muhafaza etme hakkına sahiptir.

6.) forumfb.com'a üye olmak isteyip aşağıdaki "Kabul Ediyorum" düğmesine tıklayan bütün herkes burada yazılı kuralları kabul etmiş sayılır.

7.) Forumumuza üyelik ücretsizdir.