Beiträge von Guardado

TTrabzon maçıydı Atillanin oynadığı yanılmıyorsam. Gustavodan defans olmaz. Gustavonun sağına soluna ve önüne pas isteyen adam şart. Önünde pelkas olur. Sağında osayi solunda İrfandan daha dinamik bı 8 bence. Solda Caner olmaz bence. Andre Santos gibi biri lazım. Vederson bile olur. Önde iki 10 numara olacak gibi artı forvet o yüzsen orta 4 lu çok dinamik olmak zorunda. Gustavo ve osayi buna uyuyor. Caner ve İrfan uymuyor maalesef. İrfan 4 lunun solunda okur mu acaba diyecem ama o rakibi kovalamaz. Eldekilerden en iyisi Atilla bence novak defansın solunda olursa. 4 lunun 3 u direncli ve top tekniği olan adam

Osayi gustavo transfer Atilla. Bu adamlar ile orta sahayı vermezsin önlerinde pas isteyen ve tek oynayan mesut Pelkas bakalım umutlanmak istemiyorum nokta atışı 4 transfer şart en az

343 de Atilla 4 lunun solunda olmaz mı ileri geri gider ayağı iyi. Tâbi bu durumda sol Bekin bindirmelerinden mahrum da kalınabilir. Her sekilde 4 lunun soluna transfer şart. 3 lunun sağına da şart. Yabancı 8 şart forvet sart

Osayi oynamayacaksa kim oynayacak bu takimda?

Antuda ozan yazmışlar 😁 osayi de kalite var. Ama takımda yoktu geçen yıl. Şu an da eksik. Topu osayinin önüne atacak topçular lazım. Osayiyi birebir ya da savunma arkasına kaçıracak Yabancı 8. Zacj bile iyiymiş yorumlardan anladığım bu işi az da olsa yapan adam.

Euro 2020de iyi performans beklenip turnuva sonrası 20m eurolar hedeflendi . :hihi:

Saolsun Iqsuz yanıltmadı. 10m euro bandı teklifi öpüp başımıza koymamiz lazim. Bu sene mutlaka elden çıkarılmalı

Ben 7 8e okeyim. Ozan vasat bı topçu.hatta idda ediyorum. 2. Alper Potuk vakası. Ama nedendir çoğu kişi 11 e direk yazıyor. Anti da ozan için sistem bile ayarlayan var. Bu adamı Erol bile kesti Konya ve TS maçlarında gayet iyi oynadı takım ozansiz. Sonrq milli arada iki gol attı diye hemen 11e girdi. Sonrası malum. Ozan en fazla yedek olur bizde.