Beiträge von Old Santi

Gergin'e devre arası soruyorlar problem ne? Şutlar girmedi diyor. İşte bu kadar. Şutlar girerse iyi, girmezse kötü. Larkin ile Gerginin bu gidişle birbirlerine girmelerini de bekliyorum.

Simon gibi bir adamı bir daha zor bulurlar bu arada. Bryant onun aklının ve oyuna etkisinin yarısı etmez.

İsmail Şenol'un bu kadar koyu Fenerbahçeliyken Efes ve Fenerbahçe maçlarını neden böyle farklı modda anlattığını bilemiyorum. Belki beinsport bu şekilde istiyordur. Gerçi bizim maçlarımızı da Efes maçları gibi abartarak anlatmasını istemem. Keşke yine Murat Murathanoğlu anlatsa. Rahmetli İsmet Badem ile birlikte anlattıkları o güzel günlere dönebilsek.

Ancak, Beinsport spor paketine dünya para vermişken bir spiker yüzünden başka bir platforma bir daha para vermek istemiyorum. Bizim maçları diğer spikerin anlatmasını tercih ederim.

İsmail Şenol, bu maçı Efes kaybetse böyle mi anlatırsın? Neredeyse sevindi.

Maç bitmemişti. 0.3 saniye kadar vardı. Hakemler Real ve Pana kadar olmasa bile yine rezil.

Şehmus'a verilen bonservis anasının ak sütü kadar helal olsun. İyi ki almışız. Bu yönetimin yaptığı çok az doğru işlerden.

Shayok'tan da kurtulmak lazım. Bu seviyelerin oyuncusu değil. Umarım yanılırım diyorum ama o beni haklı çıkarmak için elinden geleni yapıyor.

Henry için ne diyeceğimi bilemiyorum. Savunmada harika oynadı. Hücumda ise biraz da şanssızlık nedeniyle çok düşük yüzde ile oynadı. Ama onlar da çok iyi savunma yaptılar.

O havayi sakatliklar ve yeni transferler bozdu.

VP ye kizdigim nokta bu. Bahanesi yonetim istedigim transferleri yapmadi. O zaman transfer yaptirtma. Erol da ayni sekilde , transfer olurken ses cikarma sonra istediklerim olmadi.

VP transferlere rest cekip Ferdi ve Osayi de yaptigigibi Pelkasi kazansaydi Ardayi, Muhammed i ve Fatihi oynatmaya decam etseydi butun taraftar destegi arkasinda olacakti. O zmn Mesutu kesip Pelkasi oynattiginda kimse sesini cikaramayacakti.

Aynen. Herkes iş bitirici santrafor beklerken, dört tane ne işe yarayacagi belli olmayan adam

Yönetim istifa söylemleri sonuna kadar haklı. Yönetim ciddiye de almalı. Bir yandan ekonomi, bir yandan Fenerbahçe tüketti bizi. Her gün her branşta hayal kırıklığı. En büyüğü de bu.

Takımın santrafora, iş bitirici adama ihtiyacı var. Gidiyorlar Berisha, Meyer, Rossi, Crespo gibi işe yaramayan dört çöp alıyorlar. Sordu bir adam etmez. Gecen sene de Mesut ve İrfan sevdasına Bupenza'yı kaçırdılar, şampiyonluk kaçtı.

Bu maçta da Valencia solda oynayınca kayboldu

Bence Ufuk Özerten'in mhk başkanı olması gibi bir durum yok. Dikkat dağıtma ve korkutma hamlesi. Fenerbahçe'ye ölümü gösterip sıtmaya razı edecekleri bir ismi getirecekler.

Site cokmelerinde ya da domain sorunlarinda bilgi alabilecegimiz bir sosyal medya hesabi olsa iyi olur aslinda. Twitter hesabi var ama o da bayadir paylasim yapmamis.

O guzel insanlar o guzel atlara binip cekip gittiler durumu olusmasin... ;(

Çok güzel bir düşünce. Bu gibi durumlarda açıklama yapılan bizlerin takip ettiği bir hesap olsa keşke.

6s de Efese antreman veriyor