Beiträge von Akanzi_fb

Burak ve meyer'i kendi transfer etmediği için oynatmıyor. bu kadar inat olmaz

Meyer kim ya?? Ne katkisi olabilir daha bu formu ile? Herif bitik

Burak da istenilen seviyede degil hele ki bu sisteme şu an ki oyunuyla gram uymaz. Bursa maçlarını izleyen iyi bilir

Meyer ve Burakı kendi aldirmadigi için oynatmıyor ama Serdar Dursun Berisha oynatıyor. O nasil olacak?

Hocam yapma ya Ferdiyi yedek tutup mesutu oynatmissin olmaz bu kadro

Abi havlu felan atılmadı. Su mücadeleden kaçan ve kırılgan yapidan çıkalım artik. Gs bile gecen sene kaç puan farktan döndü. 2 golle kaçırdı şampiyonluğu. Adamlar sonuna kadar inanıyorlar bizde 7. Haftada inanç kayboluyor. Looserlik durumu tam da bu

Hazır en kötü zamandayken ve salakça gustavoyu stopere çekmesine rağmen söyleyeyim Vitor iyi hoca. Bence destek olmalıyız. Ben burada pek hocalık bir durum göremiyorum aşırı gol kaçırıyoruz ve pozisyon batırıyoruz. Nazımın sağ kanattaki yeteneksizliği, serdarın iki önemli pozisyonu rezalet bir şekilde batırması biri hatta kale karşısında stadın dışına vurdu önüne inen topta.. Novak kaleciden seken top sol ayağına geliyor solak olmasına rağmen ıskalıyor falan.. Szalai gene aynı şekil top önüne iniyor düzelteyim derken kaleye açısını daraltıyor sonra stopere çarpıp dışarı çıkıyor falan falan. Oyuncularda bi basiretsizlik var. Bu nasıl çözülür bilmiyorum artık kurşun mu döktürürler ne yaparlar hiç bilmiyorum. Ama ileride becerikli olamayınca takım kırıldı kaç maçtır. Baya baya özgüven kaybı yaşanıyor gene önceki senelerde olduğu gibi.

Bir önemli detay daha serdar dursun 1-1e getiren golü atıp sevinmeye başlıyor topu alıp santraya gideceğine..

Bu yıllardır aynı. Pozisyon bitirecek kilit açacak adam yok. En son az buçuk Muriqi ve Kruse vardı.

Dün ceza sahasina bin tane top atıldı ama kilit açacak oyuncu olmadigi için hepsi boşa gitti. Ferdinin de emeklerine yazik oldu . Çocuk ileri geri gel git yapmaktan bayilacakti artik. Iceriye her attigi topta tehlikeliydi. Keşke sol kanat alip Ferdiyi önde kullansak. Şut yeteneği de yüksek. Oyun Zekasi yüksek...

Ayrica takimda özellikle orta sahada şut atacak adam da yok. En kilit maçları bu tarz oyuncular aşar. Özellikle forvet arkasi konumundaki oyuncuların şut özelliği olmali bence. Korkmadan yapıştıracaklar. Dün Bir çok pozisyonda ceza sahasi dışında yan pasa yöneldik

Bjkyi de görüyoruz :hihi: verdiğin ornek sanki Chelsea

Daldan dala çektiğim yok. Yildiz diye aldigin adam deplasmana gitmeyip Sakat olursa ve hocanin istedigi oyuncu değilse forvet istenir.

Beckden Örnek vermen yanlış savunma olarak üstün olduğumuzu soyledim zaten. Savunmada zaten sorun yaşamadık. Ama orta saha ve hucum hattimiz iyi degildi. Uyumlu degillerdi. Karsi tarafta tam tersi uyumlu bir kadro vardi.

Bugün dünyadaki tüm yildizlari topla sisteme göre uyum yoksa o takim başarılı olamaz. Sadece Nani ve rvp geldi diye kadro süper olmuyor kusura bakma.

Dikkat edersen 2004-2008 arasi yazmışım. Aurelio appiah tuncay alex bunlarin bulduğu kadro tarihin en iyi kadrosuydu. Aurelio appiah alex üçlüsünden sonra o kalitede ve uyumlu oyuncular gelmedi. 15 senedir de durum böyle .

2016 balon kadrosu bu kadro karşısında patates gibi ezilir

Alves çok mu iyiydi? Daha dün gibi hatırlıyorum edilen küfürleri.

Yedek olsun dedigin Gomez mi? :D

Ben ne durumda olduklarini bilmem verdikleri performanslara bakarım. Kadroları bizden daha uyumluydu. Senin o sene savunma hariç kadron iyi felan degildi.Volkan Şen Alper felan oynuyordu...

Vurulacak konu çok vardır. Katılırım. AMA o sene için balon kadronun tarihin en iyi kadrosu ya da ligin en iyi kadrosuydu demek bana göre büyük ezbercilik .

O senede Vitor Milivojevic isterken Ozan alındı

3.forvet isterken alınmadı. Bunlari da es geçmemek lazim

Volkan Tolga

Gg Beck

Kjaer Marcelo

Alves Rhodolfo

Caner Tosic

Markovic Töre

Josef Sosa

Topal Atiba

Nani Q7

Diego Oğuzhan

Rvp Gomez

Şu iki kadroya göre nasil 10 kat daha ustun oluyoruz abi?

Kaleciler ikiside mantar

Beklerde üstünüz(Çok olmasada)

Savumada Kjaer faktoru var Alves saatli bombaydı. Rakipte de Marcelo iyiydi. Stoperlerde de üstünduk

Orta saha merkez? Her türlü bizden üstünlerdi. Diego çöpü tek yönlü Josef-Topal kazmalari . Oguzhan Sosa Atiba çok uyumlu ve iyiydiler

Kanatlar

Q7 Töre ve Olcay iyiydiler. Kanatlarda da bizde Markovicin sakatlığı vardi. Nani de 2.devre takima küstü

Forvet:Rvp sakatı. Bir tarafta leblebi gibi sallayan Gomez

Kadromuz o sene tarihin en iyi degil en şişirilmiş balon kadrosuydu. Tarihin en iyi kadrosunu arıyorsan 2004-2008 arasına bakmak lazım.

Aurelio Appiah Alex....

Josef Topal Diego ..