Beiträge von Nedveddin

Bak bak bana dürüst değilsin ruhunu satmışsın vs. diye hakaret eden ahlaksıza bak. Bir Samatta gelmeden önce yazdıklarına bak, bir geldikten sonra samatta-vedat karşılaştıran adama yazdığına bak, yerini dolduramaz kazma dediği adamı vedattan üst görmüş mevzu geçen seneyle kıyaslamaya gelince hocasına fanlık yapmak için. Allah korkusu falan diyor bir de utanmadan. Sen misin dürüst? Nedveddin

Ya yalarun yada kedi kardesim kuyruguna bastim diye boyle aglama.Samatta benim begendigim oyuncu degil.Muriqiyi ise baya begenirim.Bu beni baglar.Dogrudur yada yanlistir.Fakat ordaki olay bu degil.Birisi sonucta Rizespordan geliyor digeri ise İngiltereden.Ama carpitmayi iyi bilir tabi ruhlarini satmis yalarunlar.

Elif'in transferinde Mehmet Ekici'nin de payını unutmayalım bence. Ankaragücü maçında itiş kakışla kırmızı kart görüp 3 maç ceza almasaydı ondan sonra gs ve alanya maçlarında yedek kalmaya devam edecekti elif, topal-tolgay-ekici orta sahası ile oynamaya devam edecektik. Sanki hoca mehmet ekici 3 maçlık ceza alana kadar onu kesip Elifi koymuş gibi yorum yapılıyor, ekici ceza alana kadar topal, tolgay, ekici orta sahası devam ediyorduk, elifin hiç 11 çıktığı falan yoktu. Elif satıldıysa milli takım ve cocu ile koeman'ın ilk 11'de bu kadar şans vermesi ile oldu, özellikle Avrupa liginde o yaşta o kadar maç çıkarması çok değerli bir kriter avrupa takımları için. Sezon başı cocu olmasa hiçbir hoca ilk 11 düşünmeyecekti elifi, kendimize biraz dürüst olursak biliyoruz zaten böyle olduğunu.

Bu forumda benim gordugum ne kendine ne de herhangi birine durust olmayan sensin.Cunku ya 6slisin yada ruhunu satmissin.

İnancli bir insan misin bilmiyorum ama eger Allah korkun varsa bunu yapma Allah'tan kork.İsine gelen iki uc oyuncu ile yapma bu isi.Tum takimi karsilastir bakalim sonuc ne cikacak.Dedigim gibi Allah'tan kork eger inancliysan.Bu forum hicbir sey degil bunun Allah yani var.Yarim sezon kalip o yarim sezonun yarisini sakat geciren Moses'i yazmakla, kazma Rodriguez'i yillardir İtalya'da tarih yazan Perotti ile bir tutmakla, Rizespor'dan gelen Muriqi ile Samatta'yi bir tutmakla, olu Emre ile hala iyi durumdaki Sosa'yi bir tutmakla olmuyor bu isler.Sol bek var miydi?Stoper var miydi?Yedek golcu var miydi?Simdi Samatta var yedeginde ise hem Cisse hem Ademi var.Gecen sene nerdeymis bu bolluk?Gecen seneki takim madem iyiymis neden 18tane transfer yaptik?

Ferdi cöp rengim

Genc Caner ve 33 yasindaki Ferdi beraber oynayamiyor o yüzden forma Caner'in

Bu nasil bir sehir efsanesi?kim diyor Ferdi ile Caner oynayamaz diye?Ferdi'yi Ersun Yanal oynatmiyordu elestiriliyordu simdi Erol Bulut'a gucu yetmeyen taraftar Caner yuzunden diye bir sehir efsanesi uydurdu.E madem oyle Caner'i de oynatmasin Erol Bulut.Olmaz mi?İsme gore cikara gore yorumlar cok komik.He isin futbol gerceklerine gelince Ferdi tam da Caner ile oynar Novak ile hic oynayamaz.Cunku Ferdi ice kat eden oyuncu, Caner ise cizgiyi kullanan.Yani mukemmel bir uyum olur ikisi oynarsa.Ayni sekilde Perotti ile de mukemmel uyum olur cunku Perotti'de ice kat ederek oynar.Caner cizgiyi kullanirken bek onu tutmak icin cabalarken dunyanin boslugunu bulur Ferdi ice kat ederek.Bunu futbolu azicik bilen bile fark eder soyler.Hepsinin disinda defansif olarakta Ferdi zaten mucadele eden,geriye gelen, kosan bir oyuncu.Gorecegiz bakalim sorun hocada mi Ferdi'de mi yoksa Caner'de mi.Perotti iyilessin sol kanat Caner ile Perotti olacak.Bu mesajda burada dursun.

Ozan iki kere önemli, hem iyi futbolcu, hem başkalarında olmayan şey, versek en iyi kadro bende diyende seviye atlatır, yurt dışına 15-20 plus gitmeyecekse takas şu bu asla kimseye verilmemeli.

Uzucu olan o Ozan bu sene genellikle yedek olacak.Kariyeri nereye gelmis olur,bizim taraftar artik hangi gozle bakar,turnuvaya alinir mi?hepsini merak ediyorum.Keske gecen sene gibi banko oyuncumuz olsaydi.

Trt sporda baris yurduseveni dinliyorum cok dogru konusuyor.diyor ki Fenerbahce hep yararli oyuncular aldi ama hala hucumda cilingir yok diyor.Gercekten dogru.Forvet arkasindaki mert hakan bizi alip goturecek, ucuracak bir oyuncu mu?kanatlardaki ferdi,thiam,sinan,valencia hangisi bizi ucuracak adam hangisi yildiz yada star oyuncu?gercekten bizim bunca transfere ragmen hala ama hala kanada ve forvet arkasina baya net mesela feghouli, talisc kalitesinde oyuncuya ihtiyacimiz var.