Beiträge von aft37

Neyse siz geyiği uzatmadan anlatayım. Rüyamda nasıl olduysa Ali Koçla Ataşehir'de salonda tesadüf yan yana gelmişim. Ona diyorum ki başkan bu 3 yılda bizi çok üzdünüz başımızı öne eğdiniz falan daha sonra biraz daha bir şeyler sayıp döküyorum falan önce tepkisiz beni dinledi haklısın telafi edeceğiz dedi sonra ortam kalabalık oldu ben bir kenara çekildim sonra bir zaman geçti başkan oradan ayrılırken bana dönüp" Sen dur seninle görüşeceğiz" deyip kafa sallayıp gitti. Neyse bende salondan dışarı çıktım yürüyorum ulan birden siyah bir jeep önümü kesti öndeki siyah cam açıldı bir baktım Başkan ben sana demedim mi diye bağırır bagirmaz arkadan ızbandut gibi koruma uzun bir sopayla beni kovalamaya başladı tabi ben koşuyorum ama döt göbekle kaçamadım beni yakaladı vurmaya başladım dördüncü vuruşta uyandım.

ne hale geldik rüyalarda bile mutluluk haram :D

Yani eğer ailesine çok bağlıysa falan dediğin gibi olabilir hocam ama ben olsam kesinlikle gitmek isterdim. Harika bir şehir, çok iyi para alacağım, üstüne de %30'la şut atsam bile kimse "kolsuz" falan diye dm'den 1000 tane mesaj atmayacak. Atılanları da İspanyolca bilmediğim için anlayamayacağım. Türkiye'nin yönetim bazlı mevcut problemleri de düşünülünce gitmemek çok zor.

bilmiyorum hocam bizim Türk oyuncuların genelde konfor alanından çıkmama gibi bir hastalığı da var yıllardır basketbolda belli bir seviyedeyiz en azından

ama nba i bir tarafa koyarsak ülkemiz dışında oynayan çok az oyuncu var onlarda genelde çok çok iyi oyuncular

orta üst seviye arası oyuncular diyebileceğimiz bu oyuncular genelde çıkmıyor dışarı

bilmiyorum kesinlikle gitmez demiyorum ama düşünmüyorum sadece gideceğini

senin yaptığın gibi kendimi yerine koyarsam benzer ücretlere ben de kesinlikle giderim

Sertaç'ı çok tebrik ederim. Hem düzgün bir adam hem de kendisini harika geliştirdi. Ama Barcelona'ya gitmesi seneye bizim için 2 sebepten harika olur. Öncelikle Efes'in yerli rotasyonu zarar görür. Ayrıca Barcelona onu alıyorsa Davies'in arkasına direkt olarak alıyordur. Larkin-Micic-Simon olağanüstü çekim gücü olmadığı, Calathes'in oyun kurduğu bir ortamda Sertaç en fazla ortalama bir performans gösterebilir ve foul problemleri yaşar. Milli takımda oynadığının maksimum 1 gömlek yukarısını oynar. Bu da hem Efes'e hem Barcelona'ya zarar verir.

bunu sen ben görebiliyosak sertaç da görüyodur diye tahmin ederek maaşını artırıp efeste kalmanın yoluna bakar diye düşünüyorum

Bu beceriksizler adı geçen Polonara, Booker, Pierria Henry vs. hiç birini de getiremeyecekler. Polonara Fenerbahçe'den bir ilgi var ama daha sözleşme imzalamadık. İleriki haftalarda ne olacağını göreceğiz demiş.

Karar vermekten aciz, dimyata pirince giderken, kafası karışıp seksen farklı çıkmaz yola girip evdeki pirinçten olan yönetim.

başkana göre sözde yıldız olmayan 1-2 sürpriz isim kalmıştı geriye bütün oyuncularla anlaşılmıştı