Beiträge von Shearer

Milli maç arasına girmeden bir “kutlama” maçı yaşamamız gerekli. Karagümrük anladığım kadarıyla kendini sakınmadan oynayan bir takım. Kendi oyunumuzu oynayacağımız alanları bulma şansını verirlerse; temiz bir futbolla, net bir galibiyet almalıyız. O moralle takım son 2 maçı unutup, 2 haftalık arayı çok daha verimli geçirir.

Büyük takımların sezon içerisinde birkaç tane kendini hatırladığı maçları olur, bu da onlardan biri.

Burak, yaniliyor olabilir misin ? Newcastle´i benden kat kat daha fazla izlemissindir orasi kesin de , Cisse prime dönemini yapti orda, o dönemki Cisse´nin getir götürünü yapar Samatta Ze Luis falan.

Abi inan çok şekli şemali belirsiz adamdı. Almanya'dan gelirken düşündüğümüz kadar etkili olamadı. İlk geldiği yıl takım çok iyiydi, en önde gelenlerden değildi. Sonraki yıllarda sönük kaldı. Arada 1 tane iyi sezon yaptı ama o da bizim Advocaatlı senedeki Lens'in 1 yıllık performansı gibi bir şeydi. Kötüydü demiyorum yanlış anlaşılmasın ama işte eh işte.

Alanya'da artık yaşlanınca, bizim ligin de kolaylığıyla iyice pivot santfor olmuş. Ben burda ilk gördüğümde şaşırmıştım. Hatta bizdeyken (n'castle) öyle havadan filan değil yerden oynardı yani. O yıllardaki stili Fener'e uymazdı diye tahmin ediyorum ama olabilirdi de tabi kestiremedim şimdi.

3. çeyreğin henüz ortasına bile gelmedik ama tamamen dağıttık Miami'yi. Sahadaki görüntü abiler vs ergenler haline gelmiş durumda.

Hücum performansımız kulüp rekoruna ulaşmış haliyle öncelikli olarak o konuşulacaktır ama göz ardı edilmemesi gereken çok ciddi savunma performansımız var. AD şirk koşarcasına duruyor sahada. Ne Adebayo, ne bir başkası bu adamın karşısında duramaz.

İY: 65-48

13 sayı geriden gelip 17 sayı öne geçerek 30 sayılık bi turnaround çıkardık. Muhtemelen tüm sezonun en iyi şut performansını ortaya koyduk. Benchten çok iyi katkı geldi cidden aşırı mutlu oldum. Bu çeyrekte kemik sesleri gelmeye başladı hafiften, özlediğimiz play-off ortamını gördük. Savunmada AD başta olmak üzre Miami'yi epey yıprattık.

İlk çeyreğe Miami acayip yırtıcı başladı. 6 dk'da full isabetle 20 sayıyı buldular bile. Biz daha sonrasında doğru rotasyonla ve savunmaya odaklanmamızla dövdük herifleri. Miami'nin farka gidebileceği çeyreği, 2 sayıyla biz önde bitirdik. Adebayo'nun da 2 faule gelmesi krema oldu.

Aferin çocuklar!