Uefa Avrupa Ligi 2020-2021 Takip Başlığı

  • Cluj-Kups Yarın Saat 18:30

    Malmö-Granada Yarın Saat 20:00

    Charleori-Lech Poznan Yarın Saat 20:00

    Rosenborg-PSV Yarın Saat 20:00

    Dinamo Zagreb-Flora Yarın Saat 20:00

    Ararat-Kızılyıldız Yarın Saat 20:00

    Sloven Liberec-Apoel Yarın Saat 20:00

    Hapoel Beerşeba-V. Plzen Yarın Saat 20:00

    Saraybosna FK-Celtic Yarın Saat 21:00

    Standart Liege-Mold Vidi Yarın Saat 21:00

    Dinamo Bret-Ludogrets Yarın Saat 21:00

    Kopenhag-Rijeka Yarın Saat 21:00

    Legia Varşova-Karabağ Yarın Saat 21:00

    Dundalk-Ki Klaksvik Yarın Saat 21:30

    Young Boys-Tirana Yarın Saat 21:30

    Basel-Cska Sofya Yarın Saat 21:30

    Aek-Wolfsburg Yarın Saat 21:45

    Rangers-Galatasaray Yarın Saat 21:45

    Rio Ave-Milan Yarın Saat 22:00

    Tottenham-Maccabi Hayfa Yarın Saat 22:00

    Sporting Lizbon-Lask Linz Yarın Saat 22:00

  • Uefa Avrupa Ligi Play Off Maç Sonuçları

    Cluj 3-1 Kups

    Malmö 1-3 Granada

    Charleori 1-2 Lech Poznan

    Rosenborg 0-2 PSV

    Dinamo Zagreb 3-1 Flora

    Ararat 1-2 Kızılyıldız

    Slovan Liberec 1-0 Apoel

    Hapoel Beerşeba 1-0 V. Plzen

    Saraybosna FK 0-1 Celtic

    Standart Liege 3-1 Mold Vidi

    Dinamo Brest 0-2 Ludogorest

    Kopenhag 0-1 Rijeka

    Legia Varşova 0-3 Karabağ

    Dundalk 3-1 Ki Klaksvik

    Young Boys 3-0 Tirana

    Basel 1-3 Cska Sofya

    Aek 2-1 Wolfsburg

    Rangers 2-1 Galatasaray

    Rio Ave 2-2 Milan (8-9 Penaltılarla Milan)

    Tottenham 7-2 Maccabi Hayfa

  • Uefa Avrupa Liginde Grup Kuraları Bugün Saat 14:00 Çekilecek Beinsports Haber'den Canlı Yayınlanacak

    Uefa Avrupa Liginde Torbalar Şu Şekilde

    1.Torba

    Arsenal

    Tottenham

    Roma

    Napoli

    Benfica

    Bayern Leverkusen

    Villareal

    Cska Moskova

    Braga

    Gent

    PSV

    Celtic

    2.Torba

    Dinamo Zagreb

    Sparta Prag

    Slavia Prag

    Ludogorest

    Young Boys

    Kızılyıldız

    Rapid Wien

    Leicester City

    Karabağ

    Paok

    Standart Liege

    Real Sociedad

    3.Torba

    Granada

    Az Alkmaar

    Feyenoord

    Aek

    Maccabi Tel Aviv

    Rangers

    CFR Cluj

    Molde

    Hoffenheim

    Lask Linz

    Hapoel Beerşeba

    AC Milan

    4.Torba

    Zorya Luhansk

    Nice

    Lille

    NK Rijeka

    Dundalk

    Lech Poznan

    Royal Antwerp

    Slovan Liberec

    DG Sivasspor

    Cska Sofya

    Wolfsberger

    Omonia

  • Uefa Avrupa Ligi Grupları

    A Grubu

    Roma

    Young Boys

    CFR Cluj

    Cska Sofya

    B Grubu

    Arsenal

    Rapid Wien

    Molde

    Dundalk

    C Grubu

    Bayern Leverkusen

    Slavia Prag

    Hapoel Beerşeba

    Nice

    D Grubu

    Benfica

    Standart Liege

    Rangers

    Lech Poznan

    E Grubu

    PSV

    Paok

    Granada

    Omonia

    F Grubu

    Napoli

    Real Sociedad

    Az Alkmaar

    Rijeka

    G Grubu

    Braga

    Leicester City

    Aek

    Zorya Luhanks

    H Grubu

    Celtic

    Sparta Prag

    AC Milan

    Lille

    I Grubu

    Villareal

    Karabağ

    Maccabi Tel Aviv

    Sivasspor

    J Grubu

    Tottenham

    Ludogorest

    Lask Linz

    Royal Antwerp

    K Grubu

    Cska Moskova

    Dinamo Zagreb

    Feyenoord

    Wolfsberger

    L Grubu

    Gent

    Kızılyıldız

    Hoffenheim

    Slovan Liberec

  • Uefa Avrupa Ligi 1.Hafta Maç Sonuçları

    A Grubu

    Young Boys 1-2 Roma

    Cska Sofya 0-2 CFR Cluj

    B Grubu

    Dundalk 1-2 Molde

    Rapid Wien 1-2 Arsenal

    C Grubu

    Bayern Leverkusen 6-2 Nice

    Hapoel Beerşeba 3-1 Slavia Prag

    D Grubu

    Standart Liege 0-2 Rangers

    Lech Poznan 2-4 Benfica

    E Grubu

    PSV 1-2 Granada

    Paok 1-1 Omonia

    F Grubu

    Rijeka 0-1 Real Sociedad

    Napoli 0-1 Az Alkmaar

    G Grubu

    Leicester City 3-0 Zorya

    Braga 3-0 Aek

    H Grubu

    Celtic 1-3 Milan

    Sparta Prag 1-4 Lille

    I Grubu

    Villareal 5-3 DG Sivasspor

    Maccabi Tel Aviv 1-0 Karabağ

    J Grubu

    Tottenham 3-0 Lask Linz

    Ludogrets 1-2 Royal Antwerp

    K Grubu

    Dinamo Zagreb 0-0 Feyenoord

    Wolfsberger 1-1 Cska Moskova

    L Grubu

    Slovan Liberec 1-0 Gent

    Hoffenheim 2-0 Kızılyıldız

  • Uefa Avrupa Ligi 2.Hafta Maç Programı

    A Grubu

    Roma-Cska Sofya Perşembe 23:00

    CFR Cluj-Young Boys Perşembe 23:00

    B Grubu

    Arsenal-Dundalk Perşembe 23:00

    Molde-Rapid Wien Perşembe 23:00

    C Grubu

    Slavia Prag-Bayern Leverkusen Perşembe 23:00

    Nice-Hapoel Beerşeba Perşembe 23:00

    D Grubu

    Benfica-Standart Liege Perşembe 23:00

    Rangers-Lech Poznan Perşembe 23:00

    E Grubu

    Omonia-PSV Perşembe 23:00

    Granada-Paok Perşembe 23:00

    F Grubu

    Real Sociedad-Napoli Perşembe 23:00

    Az Alkmaar-Rijeka Perşembe 23:00

    G Grubu

    Aek-Leicester City Perşembe 20:55

    Zor Ya-Braga Perşembe 20:55

    H Grubu

    Milan-Sparta Prag Perşembe 20:55

    Lille-Celtic Perşembe 20:55

    I Grubu

    Karabağ-Villareal Perşembe 20:55

    DG Sivasspor-Maccabi Tel Aviv Perşembe 20:55

    J Grubu

    Royal Antwerp-Tottenham Perşembe 20:55

    Lask Linz-Ludogrets Perşembe 20:55

    K Grubu

    Cska Moskova-Dinamo Zagreb Perşembe 20:55

    Feyenoord-Wolfsberger Perşembe 20:55

    L Grubu

    Gent-Hoffenheim Perşembe 20:55

    Kızılyıldız-Slovan Liberec Perşembe 20:55

  • Uefa Avrupa Ligi 2.Hafta Maç Sonuçları Ve Puan Durumu

    A Grubu

    Roma 0-0 Cska Sofya

    Cluj 1-1 Young Boys

    1-Cluj 4 Puan

    2-Roma 4 Puan

    3-Young Boys 1 Puan

    4-Cska Sofya 1 Puan

    B Grubu

    Arsenal 3-0 Dundalk

    Molde 1-0 Rapid Wien

    1-Arsenal 6 Puan

    2-Molde 6 Puan

    3-Rapid Wien 0 Puan

    4-Dundalk 0 Puan

    C Grubu

    Slavia Prag 1-0 Bayern Leverkusen

    Nice 1-0 Hapoel Beerşeba

    1-Leverkusen 3 Puan

    2-Hapoel Beerşeba 3 Puan

    3-Slavia Prag 3 Puan

    4-Nice 3 Puan

    D Grubu

    Benfica 3-0 Standart Liege

    Rangers 1-0 Lech Poznan

    1-Benfica 6 Puan

    2-Rangers 6 Puan

    3-Lech Poznan 0 Puan

    4-Standart Liege 0 Puan

    E Grubu

    Granada 0-0 Paok

    Omonia 1-2 PSV

    1-Granada 4 Puan

    2-PSV 3 Puan

    3-Paok 2 Puan

    4-Omonia 1 Puan

    F Grubu

    Az Alkmaar 4-1 Rijeka

    Real Sociedad 0-1 Napoli

    1-Az Alkmaar 6 Puan

    2-Napoli 3 Puan

    3-Real Sociedad 3 Puan

    4-Rijeka 0 Puan

    G Grubu

    Aek 1-2 Leicester City

    Zorya 1-2 Braga

    1-Leicester City 6 Puan

    2-Braga 6 Puan

    3-Aek 0 Puan

    4-Zorya 0 Puan

    H Grubu

    Milan 3-0 Sparta Prag

    Lille 2-2 Celtic

    1-Milan 6 Puan

    2-Lille 4 Puan

    3-Celtic 1 Puan

    4-Sparta Prag 0 Puan

    I Grubu

    DG Sivasspor 1-2 Maccabi Tel Aviv

    Karabağ 1-3 Villareal

    1-Villareal 6 Puan

    2-Maccabi Tel Aviv 6 Puan

    3-DG Sivasspor 0 Puan

    4-Karabağ 0 Puan

    J Grubu

    Antwerp 1-0 Tottenham

    Lask Linz 4-3 Ludogrets Razgard

    1-Antwerp 6 Puan

    2-Tottenham 3 Puan

    3-Lask Linz 3 Puan

    4-Ludogrets Razgard 0 Puan

    K Grubu

    Cska Moskova 0-0 Dinamo Zagreb

    Feyenoord 1-4 Wolfsberger

    1-Wolfsberger 4 Puan

    2-Cska Moskova 2 Puan

    3-Dinamo Zagreb 2 Puan

    4-Feyenoord 1 Puan

    L Grubu

    Kızılyıldız 5-1 Slovan Liberec

    Gent 1-4 Hoffenheim

    1-Hoffenheim 6 Puan

    2-Kızılyıldız 3 Puan

    3-Slovan Liberec 3 Puan

    4-Gent 0 Puan

  • Uefa Avrupa Ligi 3.Hafta Maç Programı

    A Grubu

    Roma-Cluj 5 Kasım Perşembe 20:55

    Young Boys-Cska Sofya 5 Kasım Perşembe 23:00

    B Grubu

    Arsenal-Molde 5 Kasım Perşembe 23:00

    Rapid Wien-Dundalk 5 Kasım Perşembe 20:55

    C Grubu

    Hapoel Beerşeba-Leverkusen 5 Kasım Perşembe 20:55

    Slavia Prag-Nice 5 Kasım Perşembe 20:55

    D Grubu

    Benfica-Rangers 5 Kasım Perşembe 20:55

    Lech Poznan-Standart Liege 5 Kasım Perşembe 20:55

    E Grubu

    Paok-PSV 5 Kasım Perşembe 20:55

    Omonia-Granada 5 Kasım Perşembe 20:55

    F Grubu

    Rijeka-Napoli 5 Kasım Perşembe 20:55

    Real Sociedad-Az Alkmaar 5 Kasım Perşembe 20:55

    G Grubu

    Leicester City-Braga 5 Kasım Perşembe 23:00

    Zorya-Aek 5 Kasım Perşembe 23:00

    H Grubu

    Milan-Lille 5 Kasım Perşembe 23:00

    Celtic-Sparta Prag 5 Kasım Perşembe 23:00

    I Grubu

    DG Sivasspor-Karabağ 5 Kasım Perşembe 20:55

    Villareal-Maccabi Tel Aviv 5 Kasım Perşembe 23:00

    J Grubu

    Ludogrets-Tottenham 5 Kasım Perşembe 20:55

    Antwerp-Lask Linz 5 Kasım Perşembe 23:00

    K Grubu

    Dinamo Zagreb-Wolfsberger 5 Kasım Perşembe 23:00

    Feyenoord-Cska Moskova 5 Kasım Perşembe 23:00

    L Grubu

    Kızılyıldız-Gent 5 Kasım Perşembe 23:00

    Hoffenheim-Slovan Liberec 5 Kasım Perşembe 23:00

  • Uefa Avrupa Ligi 3.Hafta Maç Sonuçları Ve Puan Durumu

    A Grubu

    Roma 5-0 Cluj

    Young Boys 3-0 Cska Sofya

    1-Roma 7 Puan

    2-Young Boys 4 Puan

    3-Cluj 4 Puan

    4-Cska Sofya 1 Puan

    B Grubu

    Arsenal 4-1 Molde

    Rapid Wien 4-3 Dundalk

    1-Arsenal 9 Puan

    2-Molde 6 Puan

    3-Rapid Wien 3 Puan

    4-Dundalk 0 Puan

    C Grubu

    Hapoel Beerşeba 2-4 Bayern Leverkusen

    Slavia Prag 3-2 Nice

    1-Slavia Prag 6 Puan

    2-Bayern Leverkusen 6 Puan

    3-Nice 3 Puan

    4-Hapoel Beerşeba 3 Puan

    D Grubu

    Benfica 3-3 Rangers

    Lech Poznan 3-1 Standart Liege

    1-Rangers 7 Puan

    2-Benfica 7 Puan

    3-Lech Poznan 3 Puan

    4-Standart Liege 0 Puan

    E Grubu

    Omonia 0-2 Granada

    Paok 4-1 PSV

    1-Granada 7 Puan

    2-Paok 5 Puan

    3-PSV 3 Puan

    4-Omonia 1 Puan

    F Grubu

    Rijeka 1-2 Napoli

    Real Sociedad 1-0 Az Alkmaar

    1-Az Alkmaar 6 Puan

    2-Napoli 6 Puan

    3-Real Sociedad 6 Puan

    4-Rijeka 0 Puan

    G Grubu

    Leicester City 4-0 Braga

    Zorya 1-4 Aek

    1-Leicester City 9 Puan

    2-Braga 6 Puan

    3-Aek 3 Puan

    4-Zorya 0 Puan

    H Grubu

    AC Milan 0-3 Lille

    Celtic 1-4 Sparta Prag

    1-Lille 7 Puan

    2-Milan 6 Puan

    3-Sparta Prag 3 Puan

    4-Celtic 1 Puan

    I Grubu

    Villareal 4-0 Maccabi Tel Aviv

    DG Sivasspor 2-0 Karabağ

    1-Villareal 9 Puan

    2-Maccabi Tel Aviv 6 Puan

    3-DG Sivasspor 3 Puan

    4-Karabağ 0 Puan

    J Grubu

    Ludogrets 1-3 Tottenham

    Royal Antwerp 0-1 Lask Linz

    1-Tottenham 6 Puan

    2-Royal Antwerp 6 Puan

    3-Lask Linz 6 Puan

    4-Ludogrets Razgard 0 Puan

    K Grubu

    Feyenoord 3-1 Cska Moskova

    Dinamo Zagreb 1-0 Wolfsberger

    1-Dinamo Zagreb 5 Puan

    2-Wolfsberger 4 Puan

    3-Feyenoord 4 Puan

    4-Cska Moskova 2 Puan

    L Grubu

    Hoffenheim 5-0 Slovan Liberec

    Kızılyıldız 2-1 Gent

    1-Hoffenheim 9 Puan

    2-Kızılyıldız 6 Puan

    3-Slovan Liberec 3 Puan

    4-Gent 0 Puan

  • Uefa Avrupa Ligi 4.Hafta Maç Programı

    A Grubu

    Cluj-Roma 26 Kasım Perşembe 23:00

    Cska Sofya-Young Boys 26 Kasım Perşembe 20:55

    B Grubu

    Molde-Arsenal 26 Kasım Perşembe 20:55

    Dundalk-Rapid Wien 26 Kasım Perşembe 23:00

    C Grubu

    Leverkusen-Hapoel Beerşeba 26 Kasım Perşembe 23:00

    Nice-Slavia Prag 26 Kasım Perşembe 23:00

    D Grubu

    Rangers-Benfica 26 Kasım Perşembe 23:00

    Standart Liege-Lech Poznan 26 Kasım Perşembe 23:00

    E Grubu

    Granada-Omonia 26 Kasım Perşembe 23:00

    PSV-Paok 26 Kasım Perşembe 23:00

    F Grubu

    Napoli-Rijeka 26 Kasım Perşembe 23:00

    Az Alkmaar-Real Sociedad 26 Kasım Perşembe 23:00

    G Grubu

    Braga-Leicester City 26 Kasım Perşembe 20:55

    Aek-Zorya 26 Kasım Perşembe 20:55

    H Grubu

    Lille-Milan 26 Kasım Perşembe 20:55

    Sparta Prag-Celtic 26 Kasım Perşembe 20:55

    I Grubu

    Maccabi Tel Aviv-Villareal 26 Kasım Perşembe 20:55

    Karabağ-DG Sivasspor 26 Kasım Perşembe 20:55

    J Grubu

    Tottenham-Ludogrets 26 Kasım Perşembe 23:00

    Lask Linz-Royal Antwerp 26 Kasım Perşembe 20:55

    K Grubu

    Cska Moskova-Feyenoord 26 Kasım Perşembe 20:55

    Wolfsberger-Dinamo Zagreb 26 Kasım Perşembe 20:55

    L Grubu

    Slovan Liberec-Hoffenheim 26 Kasım Perşembe 20:55

    Gent-Kızılyıldız 26 Kasım Perşembe 20:55

  • Zagreb'e bak nasıl bi şerefsiz bunlar. 3 maçta 1 gol atıp liderlikte oturuyorlar. 5 puanla hem de :D

    See y'all on the dark side of the moon.

  • Uefa Avrupa Ligi 4.Hafta Maç Sonuçları Ve Puan Durumu

    A Grubu

    Cfr Cluj 0-2 Roma

    Cska Sofya 0-1 Young Boys

    1-Roma 10 Puan

    2-Young Boys 7 Puan

    3-Cfr Cluj 4 Puan

    4-Cska Sofya 1 Puan

    B Grubu

    Molde 0-3 Arsenal

    Dundalk 1-3 Rapid Wien

    1-Arsenal 12 Puan

    2-Molde 6 Puan

    3-Rapid Wien 6 Puan

    4-Dundalk 0 Puan

    C Grubu

    Leverkusen 4-1 Hapoel Beerşeba

    Nice 1-3 Slavia Prag

    1-Slavia Prag 9 Puan

    2-Bayern Leverkusen 9 Puan

    3- Nice 3 Puan

    4-Hapoel Beerşeba 3 Puan

    D Grubu

    Rangers 2-2 Benfica

    Standart Liege 2-1 Lech Poznan

    1-Rangers 8 Puan

    2-Benfica 8 Puan

    3-Lech Poznan 3 Puan

    4-Standart Liege 3 Puan

    E Grubu

    Granada 2-1 Omonia

    PSV 3-2 Paok

    1-Granada 10 Puan

    2-PSV 6 Puan

    3-Paok 5 Puan

    4-Omonia 1 Puan

    F Grubu

    Napoli 2-0 Rijeka

    Az Alkmaar 0-0 Real Sociedad

    1-Napoli 9 Puan

    2-Real Sociedad 7 Puan

    3-Az Alkmaar 7 Puan

    4-Rijeka 0 Puan

    G Grubu

    Braga 3-3 Leicester City

    Aek 0-3 Zorya Luhansk

    1-Leicester City 10 Puan

    2-Braga 7 Puan

    3-Aek 3 Puan

    4-Zorya Luhansk 3 Puan

    H Grubu

    Lille 1-1 Milan

    Sparta Prag 4-1 Celtic

    1-Lille 8 Puan

    2-Milan 7 Puan

    3-Sparta Prag 6 Puan

    4-Celtic 1 Puan

    I Grubu

    Maccabi Tel Aviv 1-1 Villareal

    Karabağ 2-3 DG Sivasspor

    1-Villareal 10 Puan

    2-Maccabi Tel Aviv 7 Puan

    3-DG Sivasspor 6 Puan

    4-Karabağ 0 Puan

    J Grubu

    Tottenham 4-0 Ludogrets Razgard

    Lask Linz 0-2 Royal Antwerp

    1-Royal Antwerp 9 Puan

    2-Tottenham 9 Puan

    3-Lask Linz 6 Puan

    4-Ludogorest Razgard 0 Puan

    K Grubu

    Cska Moskova 0-0 Feyenoord

    Wolfsberger 0-3 Dinamo Zagreb

    1-Dinamo Zagreb 8 Puan

    2-Feyenoord 5 Puan

    3-Wolfsberger 4 Puan

    4-Cska Moskova 3 Puan

    L Grubu

    Slovan Liberec 0-2 Hoffenheim

    Gent 0-2 Kızılyıldız

    1-Hoffenheim 12 Puan

    2-Kızılyıldız 9 Puan

    3-Slovan Liberec 3 Puan

    4-Gent 0 Puan

  • Uefa Avrupa Ligi 5.Hafta Maç Programı

    A Grubu

    Roma-Young Boys 3 Aralık Perşembe 23:00

    CFR Cluj-Cska Sofya 3 Aralık Perşembe 23:00

    B Grubu

    Molde-Dundalk 3 Aralık Perşembe 23:00

    Arsenal-Rapid Wien 3 Aralık Perşembe 23:00

    C Grubu

    Nice-Leverkusen 3 Aralık Perşembe 23:00

    Slavia Prag-Hapoel Beerşeba 3 Aralık Perşembe 23:00

    D Grubu

    Rangers-Standart Liege 3 Aralık Perşembe 23:00

    Benfica-Lech Poznan 3 Aralık Perşembe 23:00

    E Grubu

    Granada-PSV 3 Aralık Perşembe 23:00

    Omonia-Paok 3 Aralık Perşembe 23:00

    F Grubu

    Real Sociedad-Rijeka 3 Aralık Perşembe 23:00

    Az Alkmaar-Napoli 3 Aralık Perşembe 23:00

    G Grubu

    Zorya-Leicester City 3 Aralık Perşembe 23:00

    Aek-Braga 3 Aralık Perşembe 20:55

    H Grubu

    Milan-Celtic 3 Aralık Perşembe 20:55

    Lille-Sparta Prag 3 Aralık Perşembe 20:55

    I Grubu

    DG Sivasspor-Villareal 3 Aralık Perşembe 20:55

    Karabağ-Maccabi Tel Aviv 3 Aralık Perşembe 20:55

    J Grubu

    Lask Linz-Tottenham 3 Aralık Perşembe 20:55

    Royal Antwerp-Ludogrets 3 Aralık Perşembe 20:55

    K Grubu

    Feyenoord-D.Zagreb 3 Aralık Perşembe 20:55

    Cska Moskova-Wolfsberger 3 Aralık Perşembe 20:55

    L Grubu

    Gent-Slovan Liberec 3 Aralık Perşembe 20:55

    Kızılyıldız-Hoffenheim 3 Aralık Perşembe 20:55