Fenerbahçe - Hatayspor |21 Eylül Pazartesi | Saat 20.00

 • Süper Lig’in 2. haftasında Hatayspor ile sahasında 0-0 berabere kalan Fenerbahçe’da teknik direktör Erol Bulut mücadeleyi değerlendirdi.


  Hücumda yetersiz olduklarını belirten Bulut’un sözleri şöyle;


  *İlk yarı istediğimiz gibi gitmese de oyun, 2. yarı daha baskılıydık. Rakibin kalemize gelmediği bir oyun oldu, böyle bir tabloyla karşılaşacağımızı biliyorduk. Geçiş oyunları ile pozisyon bulmaya çalıştılar ama izin vermedik, bir tane pozisyonları yok. Bizim 3-4 pozisyonumuz var, rakip 9 kişi oynadı, şansları iyi değerlendiremedik. Hücum anlamında yetersiziz, çalıştığımız hücum organizasyonlarını oyuncularımız sahada benzer şekilde uygulamalıydı, oradan biraz uzaktık.


  *İstediğimiz, antrenmanda çalıştığımız şeyleri sahada da uygulamamız gerekiyor, onun dışına çıkınca istediğimiz tablo ortaya çıkmıyor. Önümüzdeki haftalarda bunu göstermemiz gerekiyor. Hücum organizasyonlarını istediğimiz şekilde gerçekleştirsek, skor da farklı olurdu.


  GALATASARAY DERBİSİ İÇİN YORUM

  *Derbiler her zaman farklı oynanıyor, bu yıllardır böyle. Önümüzdeki hafta da böyle olacak. Bu hafta oynanan maçlara bakmaksızın, herkes maçlara farklı konsantre oluyor. Bu hafta çalışmalarımızı ona yönelik yapacağız ve ne olacağını göreceğiz

 • Yanlış hatırlıyor olabilirim, yanlışsa düzeltin ama Emenike'yi takımdan gönderip bunu satın demesine rağmen inatla oynat diye geri göndermeleri de vardı sanki.

  Sezona Vitor’la başlamıştık lig başlamadan gönderilmişti, Vitor’la oynanan monaco maçlarındaki emenike performansı nedeniyle takımda kalmıştı sanki, bazı oyuncularla daha 1 hafta çalışmasına rağmen gönderilmesini isteyen dick’e de devreye kadar bunlarla idare et yarışta tut falan denmişti sanırım, muhtemelen o paketin içinde emenike de vardı doğrudur.

 • Yanlış kurguda herkes kötü görünür. Bjk'nın kadrosu ve oyunuyla bizimkini kıyaslayın.


  Adamlar 10 kişiyken bizden 7 kişi bizim yarı sahada 2 kişiyi savunuyordu bir ara. 3 orta saha yan yana dizilmiş. Gustavo - Sosa da mı çöp?

 • Yahu böyle bir tabloyla karşılaşacağını biliyorsan, genel karakteristik özellik olarak 3 tane sadece yanındaki adama pas atma özelliği olan adamla maça başlama.

  Sanırsın 2.yarı gol atma garantimiz varmış gibi.

  Boğ abi ilk dakikadan son dakikaya kadar, otobüsü bırak tren çekse de adamlar kalenin önüne illa atarsın.

  İlk yarı garantiye oyna ikinci yarı oyuncu değişiklikleri ile baskı yaparım dersen böyle adamların 1 şutu olmayan maçta berabere kalırsın.

  Çok mu zor Sosa ile başlamak :/ gücü biterse ikinci yarı değiştir.

  Bedavaya kaybettiğimiz iki puan. Erol hocaya net yazar.

 • Bu kadar üretememin sebeplerine bakmak lazım. Beklerden de katkı alamadık hiç. 11 key pass atmışız 6'sı zaten MHY ve Sosa'dan gelmiş. Valencia ve Lemos'u beğendim ben. Thiam ise sağda dökülüyor. Top kontrolü, oyun görüşü, hızı falan iyi değil belli oldu. Thiam anca yedek olur, skora ihtiyacımız olan maçlarda oyunu rakip yarı alana yıkmışsak alırsın oyunca ceza sahasına gönderirsin. Oralardan bişiler çıkarır. Topla beraber pek bişi yapabileceğe benzemiyor.

 • Takım tek önliberoya döner
  Sosa-mhy kalan 38 maçI oynayabilirse

  Samatta gibi santrafor alınırsa

  Bir kanatta ferdi oynarsa

  sosa takımı iyi yönetirse

  Rakiplerde geçen sezon gibi tökezlerlerse

  Td katkısız birşeyler yapar takım


  yoksa erol filan takımı şampiyon yapamaz.

  En iyisi hemen vedalaşmak

  Yoksa yukarıdaki maddelerin gerçekleşmesini beklemek lazım

 • İçeride seyirci olmasa bile min seviyede puan kaybetmeli bu takım. Daha ilk maçtan 2 puanı çöpe attık aklıma gelince çıldırıyorum. Gs maçının olası kaybıyla kafadan 5 puan geride başlayacak bu takım.. Sen Hatay'a pozisyon vermesen ne olur? versen ne olur?