Koray Şener - Son Dakika ve Gündem (2020-2021)

• EiIZMtoWAAEub6a?format=jpg&name=small

buda kafa hadi cikip biri cöp kronik sakat cavaniyi istemiyorum desin ;) tekrar ben savunmuyorum perottinin sakatliklarini ama perottiye kronik diyip cavaniyi istemek tam bir celiski onu anlatmaya calismiyorum ha ikisini istemiyorum diyen varsa o zaman tutarlik sözkonusu ;)

gelmesin abi cavani de gelmesin gelecek falcao gibi maçların yarısında anca oynayacakları paraları cukkalayıp gidecekler

bakın ben oyunculara aşırı yorum yapmaktan kaçınırım ne çöp derim ne göklere çıkartırım

ama bu bile bile lades siz inanıyo musunuz lig de 30 maçın üstüne çıkabileceğine

ben sana olacağı söyleyeyim 2. yarı haftada 2 maçlar sıklaşınca kapatacak sezonu biz de bakacaz öyle arkasından

• Perotti için ağır, maça dayalı bir sözleşme yapılmalı bence, örnek vermek gerekirse 15 maç yaparsa 1 milyon euro, üstüne 15 maç daha eklerse 1.5 milyon euro maaş olmak üzere toplam 2.5 milyon euro gibi madde eklenmeli.

Yok öyle 5 maç oynayıp 20 maç sakat olup 2.5 milyon euro maaş almak..

Kabul etmez ki abi. Öyle olsa yarın başlasın. Uygun bir imza parasına ve dediğiniz şekilde gelecekse. Futbolculuğuna lafım yok

Edit: Bonservisi var bide bunun dimi, pardon :D

• EiIZMtoWAAEub6a?format=jpg&name=small

buda cavani hadi cikip biri cöp kronik sakat cavaniyi istemiyorum desin ;) tekrar ben savunmuyorum perottinin sakatliklarini ama perottiye kronik diyip cavaniyi istemek tam bir celiski onu anlatmaya calisiyorum ha ikisini istemiyorum diyen varsa o zaman tutarlik sözkonusu ;)

Kumaş farkı var hocam. Cavani ve Perotti bir mi gözünü seveyim. Şimdi ben sana Zlatan'ın sakatlık geçmişini atayım dolu dolu ama bak adam Milan da 1 yıl daha sözleşme imzaladı gollerini atmaya da devam ediyor.Cavani de Zlatan gibi kaliteli forvet ne olursa olsun gelirse iş yapar ama Perotti öyle değil tam bir saatli bomba

• İnsanlara Allah muamelesi yapmaktan vazgeçin. Herkes hata yapabilir. Kaldı ki adamın geçtiğimiz senelerde kaçırdığı maç sayısı bir hayli yüksek, yani ortada bir gerçek var. İsmi çıkan Okaka alınsa kötü oyuncu ama Emre'nin vardır bir bildiği mi diyeceğiz?

Takımı Başakşehir mentalitesinden çıkarmamız lazım. Vedat ve de muhtemelen Jailson'dan gelecek paralar olacak. Hep 30+ almak yerine biraz da satabileceğimiz oyunculara yatırım yapmalıyız.

okaka hakkında fikrimi söyledim niyekim adam GELMEDİ Ve gelmeyecek

Perotti kaliteli adam farkını belli edecektir bence

Futbolcu kaliteliyse 30+ falan farketmez artık benim için ben başarı istiyorum yemişim gencini satmasını falan

• Forumda troll olup troll olduğunun farkında olmayanlar var. Büyüyünce geçer diye umuyorum.

:))) Hocam geçen yıl anket açıp kendi anketine Fenerbahçe ligi 15-18. bitirir ve küme düşer diyen bunu da trolluk olarak açıklayan çok aydın trollerimiz var :)))

• Geriye doğru okuma yaparsak ve yapılan hamleleri uc uca getirirsek, o rakamların doğru olmadığını çok rahat anlayabiliriz.

See y'all on the dark side of the moon.