Koray Şener - Son Dakika ve Gündem (2020-2021)

• yorgunluğu morgunluğu geçtim ülke puanının ağzına tükürdüler el birliğiyle hepsinin gruplara kalması lazım mümkünse gruplardan da çıksınlar

Daha da beter olur inşallah.

Dibine kadar yolu var.

Ülke futbolunu yıllardır düşünmediler.Bizi bitireceğiz diye ülke futbolunu bitirdiler.Bundan sonra gram umrumda olmaz.

Cehennemin dibine kadar yolu var Türk futbolunun...

• Abi şu Frey muamelesi görüyor muhabbeti aşırı saçma. Eğer sen gidip Las Palmas'tan adam alıyorsan okey bunu düşünürsün de EPL'den falan adam alıyorsan Frey muamelesi görmesinin çok bi manası yok. Orada Frey muamelesi görmüyorsa zaten oradan adam alamıyorsun. Onu geçtim, bak ben bi kaç tane Frey muamelesi gören adam söyleyeyim İngiltere'de. Chelsea'de Salah, Arsenal'da Andre Santos, Leicester'da Kramaric.. Daha bir sürü adam sayarım böyle. EPL'de yapamamış olması, bişi göstermez. Ligler farklı. Kaldı ki, Premier Lig'den gelen oyuncuların geneli Türkiye'de iş yapıyor.

• yorgunluğu morgunluğu geçtim ülke puanının ağzına tükürdüler el birliğiyle hepsinin gruplara kalması lazım mümkünse gruplardan da çıksınlar

Paok, Kiev, Gent hepsi playoff turuna kaldı. Direkt rakiplerimiz olan ülke takımları. Özellikle bu sene Ukrayna’yı alta almak lazım ama çok zor. D.Kiev Şl katılmaya hak kazanırsa geçmiş olsun zaten.

• Daha da beter olur inşallah.

Dibine kadar yolu var.

Ülke futbolunu yıllardır düşünmediler.Bizi bitireceğiz diye ülke futbolunu bitirdiler.Bundan sonra gram umrumda olmaz.

Cehennemin dibine kadar yolu var Türk futbolunun...

sen de haklısın de ne yapalım şampiyon olacaz yine gidemeyecez ş. ligine böyle giderse o yüzden ben biraz olsun toparlamalarını istiyorum

• Paok, Kiev, Gent hepsi playoff turuna kaldı. Direkt rakiplerimiz olan ülke takımları. Özellikle bu sene Ukrayna’yı alta almak lazım ama çok zor. D.Kiev Şl katılmaya hak kazanırsa geçmiş olsun zaten.

aynen sıkıntı büyük başakşehir çok büyük ihtimaller grupta bi halt yiyemeden elenecek zaten

bunlar da gruplara bile kalamazsa tümden geçmiş olsun gruplara kesin kalmalılar hatta bjk ve gs gruptan da çıkmalı daha ilerisine zaten gidemezler

• sen de haklısın de ne yapalım şampiyon olacaz yine gidemeyecez ş. ligine böyle giderse o yüzden ben biraz olsun toparlamalarını istiyorum

Zaten şu anki ülke puanıyla gidilmiyor bildiğim kadarıyla.

Bizim yapmamız gereken eğer şampiyon olursak, çok iyi kadro kurup ön elemeleri geçmek olmalı.

O yüzden bunların canı cehenneme.

• 3'te 1 olayı yoksa iyi paramız var bizim niye kiralık forvet kovalıyoruz? Al geç iyi bir forvet. Sporar 6-7 M verilir. Yukarıda bir arkadaş demiş beleş ala ala bu paraları çok zannetmeye başladık diye de kaliteli adamı nasıl alacaksınız ucuza. Gustavo en güzel örneği. 7 M normal iyi bir santrafor için.