Koray Şener - Son Dakika ve Gündem (2020-2021)

• Transfermarketten istatistiklere bakıp ona buna çöp damgası vuranlara ciddi imreniyorum!

Cem Yılmaz'ın bir espirisi geliyor aklıma hep

Yapılacak her transferi destekliyorum, son yıllarda olmadığı kadar ciddi bir revizyon ve kadro mühendisliği yapılıyor.

Tüm fazlalık olan ve gereksiz olan oyuncular bir şekilde gönderilmeye çalışıyor bu bile desteklemek için yeterli bir sebep. Oyuncu göndermeden mevkiye yeni transfer yapmıyorlar belirli bir bütçe ışığında çalışıyorlar uzun yıllardır hayal edilen bir şey bu ve sonunda yapılıyor.

Bunlara rağmen twitterdan gelen bir duyum ardından transfermarkete girip istatistiklerinin kötü olduğu görünce çöp damgası vurulup transfer boklanıyor.

Kaleci: Altay Harun

Sağ Bek: Gökhan Dirar Murat

Sol Bek: Caner Novak Hasan

Stoper Sağ: Tisserand Serdar Zanka

Stoper Sol: Lemos Sadık Falatte

Ön libero: Gustavo Jailson Tolga Oğuz Kağan

Merkez Orta Saha: Ozan Tolgay Emre Mert Hakan

Ofansif Orta Saha: Sosa Kruse Ekici Ömer Faruk

Sol Kanat: Deniz Valencia Moses

Sağ Kanat: Ferdi Garry Thiam

Forvet: Vedat Mevlüt Allahyar Frey

Alınan Aksiyonlar

Hasan yerine iki sol bek

Eksik stoper rotasyonuna 2 ekleme

Orta sahada ki karışıklık kökten çözülmüş, Ömer Faruk ve Oğuz Kağan'ın süre alması için gerekli rotasyon oluşturulmuş

İhtimallere Göre Aksiyonlar

Serdar veya Sadık ile Zanka giderse giderse Godin alınır

Garry giderse kanat alınır aksi takdirde Garry bu kadar alırken yeni transfer yapmazlar

Dirar giderse sağ bek alınır, Dirar içinde geçerli bu kadar alırken yeni transfer yapmazlar gitse sağ beke ek olarak sağ açık bile alınır o kadar fazla kazanıyor

Vedat gitti iki forvet alınacak belirli imkanlarlar çerçevesinde en iyisini arıyorlar elimiz bol değil

Planlanan Ama Olması Zor Kadro

Kaleci: Altay Harun

Sağ Bek: Gökhan Transfer Murat

Sol Bek: Caner Novak

Stoper Sağ: Tisserand Zanka

Stoper Sol: Godin Lemos

Ön libero: Gustavo Tolga Oğuz Kağan

Merkez Orta Saha: Ozan Mert Hakan

Ofansif Orta Saha: Sosa Ömer Faruk Deniz

Sol Kanat: Transfer Valencia

Sağ Kanat: Ferdi Thiam

Forvet: Transfer Transfer Frey

Benim çıkarımlarım bunlar ve sonuna kadar destekliyorum

• Son günlerde o kadar çok uyduruk tivitle forumu yordunuz ki, etkileşim tersi yönde etki etti. Haliyle yapıcı yorum katkısı da düşüş gösteriyor.

See y'all on the dark side of the moon.

• ilk 10 mesajda patlamayı nasıl başarıyorsunuz

:kac:

Yığınların bir zamanlar nedensiz inanmaya alıştığı şeyleri kim, nedenler yardımıyla çürütebilir ki. (Nietzsche)