Koray Şener - Son Dakika ve Gündem (2020-2021)

• Hak ettiler. Çok iyi transfer. Hatta bence ucuz gitmiş. Son dönemlerde gördüğüm en müthiş performanstı.

Ama 6 milyon Euro'yu 11 milyondan düşmeleri gerekiyor bence. Bence kazandıkları sadece net olarak 5 milyon Euro.

Hamsi kafasıyla bakınca 6’ya alıp 9’a geri verip sonra parayı kırıştıklarını ve 14m kazandıklarımı düşünüyor olabilirler, acaba kendileri anladı mı yaptıkları anlaşmayı:hihi:

• Bizim taraftar son iki sezonda oldugu gibi gene sezon basi herseye ol derse olur kivamina gelmis.halbuki sorgulamak guzel birseydir.kaleci sikinti sag bek sikinti stoperler ya tutarsa kanatlarin hepsini topla bir visca etmez mert hakan acaba forvet arkasinda gerekli yaraticiligi golculugu ve asistciligi yapabilecek mi?ve vedatin gitmesiyle forvetimiz bombos kaldi.ama bunlar yalanmis gibi sanki kaleye mert gelmis sag beke rafael ve gokhan gelmis stopere godin gelmis kanada visca ve dogulas costa gelmis forvete sanki manzukic ve jovetic gelmis.twitterdaki hakim havaya bakin ne demek istedigimi anlayacaksiniz.birseyleri gorebilmek icin illeki lige havlu atmaya gerek yok.

• Haydi Zorya. Ömrüm hayatımda izlediğim en sıkıcı maç sizle oynadığımız deplasmandı. O eziyetin borcunu ödeyin lütfen :D

See y'all on the dark side of the moon.

• açıklama yapana kadar forvet alsın arkadaş ben artık sezona freyle devam edeceğimizi düşünmeye başladım şimdiden yolunu yapıyor. valencia thiam da var yeterli diyebilirler.

bu sene de şampiyon olamazsak bi zahmet arkasına bakmadan yolunu alsın.

illaki alınacak forvet kardeşim ha geç olur eleştiririz ama geçen sezon sol bekte yaptığı hatayı Bir daha yapmaz

Ha yaparsa aklından şüphe ederim ozaman sana katılırım

• Fenerbahçe'de santrfor ikilisi Ze Luis ve Samatta olarak düşünülüyor. Şu an için imza aşamasına gelinemedi ama görüşmeler devam ediyor. Transferler olur veya olmaz ama ilgi doğrudur. Kulübün talip olduğu oyuncuları yazmaya gayret ediyorum.

[

@sercanhamzaolu

]

şu gerçekleşirse şimdiden 4 yıldızlı formaları hazırlayalım

• Cavani'yi getirmek mesele değil de yani mesele tabi ama şimdi söyleyeceğim şeye nazaran değil :D Getirmekten ziyade yaşı ve maaliyeti itibariyle sonraki yıllarda elden çıkaramama ihtimali barındırması sıkıntı. Bu adam çok para ister, hadi onu hallettin. Ayrıca garanti kontrat ister süre bazında. 3 yıldan aşağı bırakmaz o adam kendini. Hadi bu yıl top oynadı desek, kalan döneminde düşüş yaşadığında hiçbir şekilde elden çıkaramazsın. Gs, ben çok eminim Falcao'yu en ufak gönderme şansı olsaydı koşa koşa gönderirdi. Aynı şeyi biz RVP'de yaşadık.

Yeni yönetimin en iyi yanı sözleşmelerin bağlayıcılığını minimum tutuyorlar. Lakin bu Cavani gibi bir profilde ne kadar etkili olur bilemiyorum.

See y'all on the dark side of the moon.

• Cavani'yi getirmek mesele değil de yani mesele tabi ama şimdi söyleyeceğim şeye nazaran değil :D Getirmekten ziyade yaşı ve maaliyeti itibariyle sonraki yıllarda elden çıkaramama ihtimali barındırması sıkıntı. Bu adam çok para ister, hadi onu hallettin. Ayrıca garanti kontrat ister süre bazında. 3 yıldan aşağı bırakmaz o adam kendini. Hadi bu yıl top oynadı desek, kalan döneminde düşüş yaşadığında hiçbir şekilde elden çıkaramazsın. Gs, ben çok eminim Falcao'yu en ufak gönderme şansı olsaydı koşa koşa gönderirdi. Aynı şeyi biz RVP'de yaşadık.

Yeni yönetimin en iyi yanı sözleşmelerin bağlayıcılığını minimum tutuyorlar. Lakin bu Cavani gibi bir profilde ne kadar etkili olur bilemiyorum.

cavani diyenler ciddi değil diye düşünmek istiyorum.