Koray Şener - Son Dakika ve Gündem (2020-2021)

• ne var ki bunda evet zor vedat tarzındaki bir adamı şuan 10 dan aşağıya alamazsın

açıklama yapana kadar forvet alsın arkadaş ben artık sezona freyle devam edeceğimizi düşünmeye başladım şimdiden yolunu yapıyor. valencia thiam da var yeterli diyebilirler.

bu sene de şampiyon olamazsak bi zahmet arkasına bakmadan yolunu alsın.

• Bu video isinin avrupada bir ornegi var mi?kulup baskaninin oyuncu ile video cekerek duygusal anlar paylastigi?

Biz Fenerbahçeyiz , güzel insan olmak güzel anılarla güzel dualarla ayrilmak neden kötü olsun . reklamindan bu olayin pazarlamasindan ise bahsetmiyorum , vefa duygusu ile hareket etmek her ne konumda olursan olsun her insana yakisiyor.

• açıklama yapana kadar forvet alsın arkadaş ben artık sezona freyle devam edeceğimizi düşünmeye başladım şimdiden yolunu yapıyor. valencia thiam da var yeterli diyebilirler.

bu sene de şampiyon olamazsak bi zahmet arkasına bakmadan yolunu alsın.

Birkaç güne gelir bence forvet.En kötü senaryoda transferin son günü birine 10 milyon verip getiririz :D

• Ayrıca şu Frey konusunun da b.ku çıktı bence, her gün 25865 defa çöp futbolcu değil falan denince cennetten arsa falan veriyolar herhalde. Yahu herkes biliyor zaten bu adamın topla ilişkisinin berbat olduğunu, zaten erol bulut da 9 numaraya onu atıp bu adamı besleyin benim santrforum bu demiyor, o sahadayken başka planları var, stoperlere baskı yapıp oyunu rakip sahaya yıkmamıza yardımcı olmasını, kanatlara deplase olup içeri devrilebilen thiam, ferdi, vs çizgide her kim oynuyorsa onlara boş alanlar yaratmasını falan bekliyor, artık ne kadar olursa, öteki türlü hiç şansı yok çünkü, o da biliyor oyuncusunu, yoksa o da bilirdi başkaları gibi sanki orda klasik bir 9 varmış gibi frey’le aynı oyunu oynatıp takımın her yerini felç etmesini, sonrasında da kadro santrfor yok ehe ühü diye ağlamasını, fransa 2 sene önce dünya kupadında koskoca giroud’u aynı şekilde kullandı, gerçi ona da çöp diyenler var, herif topa dokunmadı doğru düzgün şampiyon oldu adamlar, frey’i sahaya atıyosan ki şuan mecbursun, oynayabileceğin tek oyun bu, keşke santrfor işi daha erken hallolsaydı -ki ben de en azından bir tanesinin geç kaldığını düşünüyorum-, biz de sezonun geri kalanında oynayacağımız oyunu izlemeye başlasaydık.

• Fenerbahçe'de santrfor ikilisi Ze Luis ve Samatta olarak düşünülüyor. Şu an için imza aşamasına gelinemedi ama görüşmeler devam ediyor. Transferler olur veya olmaz ama ilgi doğrudur. Kulübün talip olduğu oyuncuları yazmaya gayret ediyorum.

[

@sercanhamzaolu

]

Başarmak zordur, Kolaya kaçarsan sonuç basitleşir. Unutma, Yokuş aşağı inmek kolaydır ama manzara tepeden seyredilir.

• video cok güzel ayni zamanda üzücü...herseyin icin tskler vedat

Başarmak zordur, Kolaya kaçarsan sonuç basitleşir. Unutma, Yokuş aşağı inmek kolaydır ama manzara tepeden seyredilir.