Turkish Airline Euroleague 2020-2021 Sezonu

• Barcelona yı hafife almamak lazım en büyük aday onlar, garip yenilgiler alabilirler. Bizim şu an resmen gücümüz yetmiyor, bişeyler yapılmaya çalışılıyor ama eldeki malzeme bir yere kadar izin veriyor.

Şu kadrodan Barthel, ulanovas, Alex çıkar yerlerine iki oyuncu wannamaker ve Bjelica koy, çok fark ederdi. Bizim şu an ki kadroda De Colo ve Vesely harici saha içinde ağırlığını koyacak oyuncumuz yok, Guduric biraz var ama o da aralarda kayboluyor. Bunun haricinde Pierre sürpriz katkı sağladı. Diğer oyuncular var da yok. Eski kadromuz ise öyle değildi, hemen hemen tüm rotasyon oyuncularının özel setleri ve rolleri vardı ki bu çok büyük bir güç ve zenginlikti. Şimdi daha az seçenekle, kısıtlı ve öngörülen bir oyunumuz var ve bu kısa vadede değişecek bişey değil. Bu seneyi, geçiş sezonu görme konusu bence çok doğru ama yenileceğimiz zaman da zahmet olmazsa adam gibi yenilelim.

• Real çift maç haftasında en sıkıntılı bölgelerinde Thompkins ve Alocen'den de yoksun olacak. Zenit maçı çok zor geçecektir, Khımkı yerine de biraz dişli rakip olsaydı playoff yarışında iyice sıkıntılı bir hafta olurdu onlar adına

• real madrid micic ve nedovici istiyormus. gelecek sene içindir heralde, kaynak güçlü değil ispanyol fotomaçı olabilir.

• Efes larkine iyi para gömdü, nba olmassa zor ayrılır efesten, sözleşmesi kaç yıllık bilmiyorum ama o paraya euroleagede efeste kalır. Ben bizim teklif yapıp rahatsız etmemizi isterdim. 35 m euro bütçe muhabbetleri seçim malzemesi mi olacak yoksa ciddi mi görecegiz ?

Micic'in geçen sene nba yapması gerekirdi zaten, pandemi fln nba geç başlaması erginin şansı oldu. Kadroyu korumaları büyük avantaj ve tam zamanında forma giriyorlar.

• Efes larkine iyi para gömdü, nba olmassa zor ayrılır efesten, sözleşmesi kaç yıllık bilmiyorum ama o paraya euroleagede efeste kalır. Ben bizim teklif yapıp rahatsız etmemizi isterdim. 35 m euro bütçe muhabbetleri seçim malzemesi mi olacak yoksa ciddi mi görecegiz ?

35 m € lafları nerede çıktı?

• 35 m € lafları nerede çıktı?

sertaç komşuoğlu demişlti öyle birşey rakam dogru mu hatırlayamadım, 2023 hedeflerimiz var bütçeyi yükseltecegiz demişti.

• sertaç komşuoğlu demişlti öyle birşey rakam dogru mu hatırlayamadım, 2023 hedeflerimiz var bütçeyi yükseltecegiz demişti.

35 milyon euro imkansız.

En en fazla 20 milyona yükselir bence. Hele ki bu belirsizlikte tek biz değil hiç bir kulüp 35 milyon euro veremez bence

• 35 milyon euro imkansız.

En en fazla 20 milyona yükselir bence. Hele ki bu belirsizlikte tek biz değil hiç bir kulüp 35 milyon euro veremez bence

şuan 15-20 arası zaten yükselticez dediyse en az 25-30 bandı olur yine