Turkish Airline Euroleague 2020-2021 Sezonu

• Objektif bir bakış açısıyla bu sezon en cok merak ettiğiniz takım kim olacak ? barca, milano ve biz gelişimi en cok merak edilen takımlar olacagız bence..

barca için saras neler yapabilecek, bizim yeni koç ile underdog bir yapıya bürünmemiz ve milanonun gösterişli kadrosu..

• Objektif bir bakış açısıyla bu sezon en cok merak ettiğiniz takım kim olacak ? barca, milano ve biz gelişimi en cok merak edilen takımlar olacagız bence..

barca için saras neler yapabilecek, bizim yeni koç ile underdog bir yapıya bürünmemiz ve milanonun gösterişli kadrosu..

En çok açık ara bizi merak ediyorum.

Sonra elbette Barça, yaşlı yıldızları ile Milano ve gençleşen CSKA.

• Amacımız Euroleaguede ilk 8 e girmeye çalışmak olmalı bu sene. Daha ilerisi imkansız gibi.

Ama değişiklik şarttı bir yandan da. Hayırlısı olsun hepimiz için. Ama ilk bir kaç ay çok canımız yanacak fikstürden dolayı. :(

• Bu sezonda Euroleague nin yarım kalacağını düşünüyorum bugünkü durumdan sonra iyice emin oldum

Avrupaya git gel yine virüs her takımda patlak verir bu lig bitmez

futbol neyse 18 tane oyuncu var 1,2 pozitif vaka da çok sıkıntı çıkmaz ama basketbol öyle değil. Zaten az kişilik bir oyun. 2,3 oyuncu da pozitif olması bütün planları değiştirir

• Bu sezonda Euroleague nin yarım kalacağını düşünüyorum bugünkü durumdan sonra iyice emin oldum

Avrupaya git gel yine virüs her takımda patlak verir bu lig bitmez

futbol neyse 18 tane oyuncu var 1,2 pozitif vaka da çok sıkıntı çıkmaz ama basketbol öyle değil. Zaten az kişilik bir oyun. 2,3 oyuncu da pozitif olması bütün planları değiştirir

Bu durumda iyi ki bütçe düşürdük belirsizlik ortamında.

• Bein3 kanalında Zalg.-Pao hazırlık maçı vardı 10dk kadar izledim. Pao bu sene ayrı bir göz kanatır. Her ikisi de bizim gibi güç kaybetmiş.

• Bein3 kanalında Zalg.-Pao hazırlık maçı vardı 10dk kadar izledim. Pao bu sene ayrı bir göz kanatır. Her ikisi de bizim gibi güç kaybetmiş.

En cok guc kaybeden 3 takim , biz , pao ve zalgiris. Geri kalanlar ya guclendi yada yerini korudu.

• Euroleague COVID protokolüyle ilgili:

1- Türkiye'nin uyguladığı bir seyahat yasağı yok. Efes&FB rahat, herkesi ağırlayabiliyorlar.

2- AB'nin Türkiye'den gelenlere seyahat yasağı var. Rakipler hükümetlerden özel izin alamazsa ya tarafsız saha, ya Efes-FB lehine hükmen galibiyet.

3- Maçın ertelenmesi sadece seyahat yasağıyla oluyor. COVID yüzünden yedi oyuncusu kalan takım, hükmen mağlup.

4- Türkiye, Rusya, İsrail ve Sırbistan takımlarının AB ülkeleriyle oynayacağı maçlar için tarafsız saha alternatifi. Örneğin, Bayern - CSKA maçı İstanbul'da oynanabilir.

İsmail Şenol