Basketbol Son Dakika ve Gündem (2020-2021)

• Barca , Efes ve Real in birer uzuna ihtiyaci var. Bu uclu arasinda 5 no rotasyonu en zayif efes. Mulitinov saglam donerse CSKA nin uzunlari iyi. Micic ve Larkin giderse efes biter ama o durumda bu dortlunu hepsinin kisaya ihtiyaci olur.

• Barca , Efes ve Real in birer uzuna ihtiyaci var. Bu uclu arasinda 5 no rotasyonu en zayif efes. Mulitinov saglam donerse CSKA nin uzunlari iyi. Micic ve Larkin giderse efes biter ama o durumda bu dortlunu hepsinin kisaya ihtiyaci olur.

Real Poirier'i aldı, Tavares NBA yapmazsa uzun almazlar.

• Real Poirier'i aldı, Tavares NBA yapmazsa uzun almazlar.

Tavares de bir kere denenmisti. Gidip gelenlerin NBA yapmasi zor oluyor ama belli olmaz.

Rotasyonlari tamam gibi duruyor. Tavares-Poirier , Thompkins - Garuba- Randolf ile guclu gozuken bir rotasyonlari olur ama Randolf sakat mi, ne zaman donecek veya hala orda mi kalir bilmiyorum. Garuba ya guvenmezlerse bir 4 no alabilirler.

• Tavares de bir kere denenmisti. Gidip gelenlerin NBA yapmasi zor oluyor ama belli olmaz.

Rotasyonlari tamam gibi duruyor. Tavares-Poirier , Thompkins - Garuba- Randolf ile guclu gozuken bir rotasyonlari olur ama Randolf sakat mi, ne zaman donecek veya hala orda mi kalir bilmiyorum. Garuba ya guvenmezlerse bir 4 no alabilirler.

Randolph seneye döner, Garuba muhtemelen NBA'ye gidecek. Reyes artık bırakır herhalde. 2003 doğumlu Vukcevic var, bu sene ara ara oynatıyorlar onu, uzun rotasyonun 5. oyuncusu yaparlar bu sefer. 2004 doğumlu Senegal asıllı bir oyuncu daha var, o da zaman zaman kadroya girebilir.

Randolph - Thompkins

Tavares - Poirier - Vukcevic

• 1 ay önce falan bir italyan takımından bir uzundan bahsediyorlardı bizim için.

Vİnce hunterdan bahsediyorsun galiba anladığım kadarıyla bir 4 numara ve bir de 5 numara alacağız mevcut uzun rotasyonundan bir kişinin ayrılması halinde eğer 2 kişi ayrılırsa 4 numara+5 numara+ hunter olacak gibi

• Şu fikstürü anlamakta güçlük çekiyorum.Hadi aynı günü geçtim de ayrı saatler olması şartıyla f8 son maçını nasıl aynı saate alıyorsun zor mu çarşambaya çekmek amaç ne ki?

• Şu fikstürü anlamakta güçlük çekiyorum.Hadi aynı günü geçtim de ayrı saatler olması şartıyla f8 son maçını nasıl aynı saate alıyorsun zor mu çarşambaya çekmek amaç ne ki?

Barcelona-Zenit maçını 1 gün sonra oynatacaklarmış sanırım ama bir takım kabul etmemiş. Öyle bir şey okumuştum.

En baştan planlamayı düzgün yapamamaları zaten EL’in neden bu halde olduğunun özeti zaten…