Basketbol Son Dakika ve Gündem (2020-2021)

• 2020-2021 sezonu son dakika haberleri, gelişmeleri için yeni konumuz hayırlı olsun arkadaşlar.

Zeljko Obradovic efsanemiz ayrıldı. Yeni Koçumuz Igor Kokoskov önderliğinde yeni bir meydan okuma başlıyor..

Kemerleri bağlayın.

Konumuz hayırlı olsun :fbatki:

• Ben yeni sezon başlık isminin Obradovic olmasını pek desteklemiyorum.

Tamam adam gittiyse gitti. Çok seviyoruz falan ama sezon başlıkları daha günübirlik şeyler. Takım yeni yapılanmaya gitmişken onun önüne ket vurmak gibi bir şey hissettiriyor bana.

He Obra çok büyük bir figür. Gidersin direkt basketbol bölümünün adını Obradovic Basketbol Bölümü gibi bir şey yapıp onore edersin, o olur. Bu benim fikrim tabi.

See y'all on the dark side of the moon.

• Ben yeni sezon başlık isminin Obradovic olmasını pek desteklemiyorum.

Tamam adam gittiyse gitti. Çok seviyoruz falan ama sezon başlıkları daha günübirlik şeyler. Takım yeni yapılanmaya gitmişken onun önüne ket vurmak gibi bir şey hissettiriyor bana.

He Obra çok büyük bir figür. Gidersin direkt basketbol bölümünün adını Obradovic Basketbol Bölümü gibi bir şey yapıp onore edersin, o olur. Bu benim fikrim tabi.

Obradovic erkek basketbol şubemizin en büyük efsanesi.

Onun ismi tabiki de verilmeli bana göre.

Senin dediğine de saygım sonsuz.

Ama eğer bu seviyelerdeysek ona borçluyuz. Benimki az da olsa küçük bir vefa.

Bize Euroleague şampiyonluğu yaşatan koçun ismini vermeyeceğiz de kimi vereceğiz? :(

• Konu basligi degil direk basketbol bolumune isminin verilmesi lazim demis ki hakli. 2 hafta yorum yazmasaniz baslik kaybolur.