Euroleague 2019-2020 Skor Tahmin Yarışması

  • 17.10.2019

    CSKA Moskova-BC Khimky +10

    Zalgiris Kaunas-Real Madrid Baloncesto -15

    Fenerbahçe-Saski Baskonia +10

    Maccabi Tel Aviv-Kızılyıldız +10

    Bayern Münih-Asvel Villeurbanne +5

    Panathinaikos-AX Olimpia Milano -5

    18.10.2019

    Olympiakos-Zenit +5

    FC Barcelona Lassa-ALBA Berlin +10

    Valencia BC-Anadolu Efes +1

  • 17.10.2019

    CSKA Moskova-BC Khimky +8

    Zalgiris Kaunas-Real Madrid Baloncesto -11

    Fenerbahçe-Saski Baskonia +5

    Maccabi Tel Aviv-Kızılyıldız +9

    Bayern Münih-Asvel Villeurbanne +6

    Panathinaikos-AX Olimpia Milano +3


    18.10.2019

    Olympiakos-Zenit +11

    FC Barcelona Lassa-ALBA Berlin +9

    Valencia BC-Anadolu Efes -5

  • 17.10.2019

    CSKA Moskova-BC Khimky +8

    Zalgiris Kaunas-Real Madrid Baloncesto -6

    Fenerbahçe-Saski Baskonia +8

    Maccabi Tel Aviv-Kızılyıldız +8

    Bayern Münih-Asvel Villeurbanne +10

    Panathinaikos-AX Olimpia Milano +7


    18.10.2019

    Olympiakos-Zenit +10

    FC Barcelona Lassa-ALBA Berlin +13

    Valencia BC-Anadolu Efes -4

  • 17.10.2019

    CSKA Moskova-BC Khimky +9

    Zalgiris Kaunas-Real Madrid Baloncesto -7

    Fenerbahçe-Saski Baskonia +12

    Maccabi Tel Aviv-Kızılyıldız +16

    Bayern Münih-Asvel Villeurbanne +10

    Panathinaikos-AX Olimpia Milano -7


    18.10.2019

    Olympiakos-Zenit +8

    FC Barcelona Lassa-ALBA Berlin +16

    Valencia BC-Anadolu Efes +3

  • 17.10.2019

    CSKA Moskova-BC Khimky +12

    Zalgiris Kaunas-Real Madrid Baloncesto -8

    Fenerbahçe-Saski Baskonia +8

    Maccabi Tel Aviv-Kızılyıldız +10

    Bayern Münih-Asvel Villeurbanne +10

    Panathinaikos-AX Olimpia Milano +8

    18.10.2019

    Olympiakos-Zenit +18

    FC Barcelona Lassa-ALBA Berlin +18

    Valencia BC-Anadolu Efes -6

  • Haftanın Kazananı: Jaguar

    1. Jaguar 30

    2. Hayat 25

    3. aft37 24

    4. Burakkmz 22

    5. Barbarossa_ 20

    6. PatatesHanim 19

    7. levent yıldırım 19

    8. fenerli_07 17

    9. Kerem Emre 17

    10. nanelka 16

    11. Caufield 16

    12. casuscan 15

    13. hakanarslan 15

    14. Old Santi 14

    15. Myth 10

    16. Patates 10

    17. ilkcey 9

  • Genel Durum

    1. fenerli_07 70

    2. nanelka 67

    3. PatatesHanim 65

    4. Myth 60

    5. casuscan 59

    6. aft37 59

    7. Barbarossa_ 58

    8. Burakkmz 53

    9. Jaguar 53

    10. Caufield 52

    11. Hayat 51

    12. Old Santi 49

    13. Kerem Emre 48

    14. levent yıldırım 48

    15. ilkcey 46

    16. hakanarslan 44

    17. SiradanDusunceler 41

    18. Patates 41

    19. Enigma 9

  • Of ya :-D Bir hafta falan kaçırdım mı niye dibe vurdum genel toplamda bu kadar :)

  • algoritma ile 3 haftaya 4. bitirmisim :D


    ilk hafta da liderlik 8)

    "what u want Kostas? now you ask me what to play, ha? so all the life you wait for me. ok? all the life, everyone of you! not after that you have problem, ok?"

  • 4.Hafta Maçları

    24.10.2019

    Zenit-Panathinaikos

    Anadolu Efes-Real Madrid Baloncesto

    Maccabi Tel Aviv-Valencia BC

    Bayern Münih-BC Khimky

    Kızılyıldız-FC Barcelona Lassa

    25.10.2019

    Zalgiris Kaunas-Asvel Villeurbanne

    ALBA Berlin-CSKA Moskova

    AX Olimpia Milano-Fenerbahçe

    Saski Baskonia-Olympiakos

  • 4. Hafta Maçları

    24.10.2019

    Zenit-Panathinaikos-11

    Anadolu Efes-Real Madrid Baloncesto-15

    Maccabi Tel Aviv-Valencia BC+15

    Bayern Münih-BC Khimky+13

    Kızılyıldız-FC Barcelona Lassa-15

    25.10.2019

    Zalgiris Kaunas-Asvel Villeurbanne+15

    Alba Berlin-Cska Moskova-18

    AX Olimpia Milano-Fenerbahçe+5

    Saski Baskonia-Olympiakos+11

  • 24.10.2019

    Zenit-Panathinaikos -9

    Anadolu Efes-Real Madrid Baloncesto +7

    Maccabi Tel Aviv-Valencia BC +14

    Bayern Münih-BC Khimky +2

    Kızılyıldız-FC Barcelona Lassa -9

    25.10.2019

    Zalgiris Kaunas-Asvel Villeurbanne +11

    ALBA Berlin-CSKA Moskova -17

    AX Olimpia Milano-Fenerbahçe -18

    Saski Baskonia-Olympiakos +16

  • gecen hafta fena patlamisim :)


    4. Hafta Maçları

    24.10.2019

    Zenit-Panathinaikos-7

    Anadolu Efes-Real Madrid Baloncesto-10

    Maccabi Tel Aviv-Valencia BC+10

    Bayern Münih-BC Khimky-7

    Kızılyıldız-FC Barcelona Lassa-7

    25.10.2019

    Zalgiris Kaunas-Asvel Villeurbanne+7

    Alba Berlin-Cska Moskova-10

    AX Olimpia Milano-Fenerbahçe-5

    Saski Baskonia-Olympiakos+7

  • 4.Hafta Maçları

    24.10.2019

    Zenit-Panathinaikos -7

    Anadolu Efes-Real Madrid Baloncesto -9

    Maccabi Tel Aviv-Valencia BC +15

    Bayern Münih-BC Khimky -6

    Kızılyıldız-FC Barcelona Lassa -11

    25.10.2019

    Zalgiris Kaunas-Asvel Villeurbanne +13

    ALBA Berlin-CSKA Moskova -5

    AX Olimpia Milano-Fenerbahçe +4

    Saski Baskonia-Olympiakos +8

  • 4.Hafta Maçları

    24.10.2019

    Zenit-Panathinaikos -8

    Anadolu Efes-Real Madrid Baloncesto -8

    Maccabi Tel Aviv-Valencia BC +10

    Bayern Münih-BC Khimky +4

    Kızılyıldız-FC Barcelona Lassa -4

    25.10.2019

    Zalgiris Kaunas-Asvel Villeurbanne +8

    ALBA Berlin-CSKA Moskova -8

    AX Olimpia Milano-Fenerbahçe -8

    Saski Baskonia-Olympiakos +8