Euroleague 2019-2020 Skor Tahmin Yarışması

  • BC Khimky-Maccabi Tel Aviv 15; ev sahibi 15 farkla kazanacak

    BC Khimky-Maccabi Tel Aviv -3; deplasman 3 sayıyla kazanacak. (-) konulmak zorunda.


    Kazanan takımı doğru bilmek 3 puan

    Tam tahmin +5 extra puan ile 8 puan

    1 yaklaşık +3 extra puan ile 6 puan

    2 yaklaşık +2 extra puan ile 5 puan

    3 yaklaşık +1 extra puan ile 4 puan

    Takım kaybetmişse -2 puan

    Uzatmaya gidilen maçlarda maç sonucuna bakılır

    Maç uzatmalara gider doğru tahmin: 10 puan

    Uzatmalara gitmezse -2 puan


    1.Hafta Maçları

    03.10.2019

    BC Khimky-Maccabi Tel Aviv

    Panathinaikos-Kızılyıldız

    Bayern Münih-AX Olimpia Milano

    Real Madrid Baloncesto-Fenerbahçe

    04.10.2019

    Zalgiris Kaunas-Saski BaskoniaSaski Baskonia

    Anadolu Efes-FC Barcelona Lassa

    ALBA Berlin-Zenit

    Asvel Villeurbanne-Olympiakos

    Valencia BC-CSKA Moskova


    Katılacak herkese başarılar dilerim...

  • BC Khimky-Maccabi Tel Aviv +7

    Panathinaikos-Kızılyıldız +15

    Bayern Münih-AX Olimpia Milano -10

    Real Madrid Baloncesto-Fenerbahçe -5

    04.10.2019

    Zalgiris Kaunas-Saski Baskonia -10

    Anadolu Efes-FC Barcelona Lassa -10

    ALBA Berlin-Zenit -15

    Asvel Villeurbanne-Olympiakos -10

    Valencia BC-CSKA Moskova -15

  • 1.Hafta Maçları

    03.10 2019

    BC Khimki-Maccabi Tel Aviv-11

    Panathinaikos-Kızılyıldız+17

    Bayern Münih-AX Olimpia Milano-7

    Real Madrid Baloncesto-Fenerbahce+13

    04.10.2019

    Zalgiris Kaunas-Saski Baskonia-6

    Anadolu Efes-FC Barcelona Lassa+12

    Alba Berlin-Zenit+10

    Asvel Villeurbanne-Olympiakos-15

    Valencia BC-Cska Moskova-19

  • 1.Hafta Maçları

    03.10.2019

    BC Khimky-Maccabi Tel Aviv +5

    Panathinaikos-Kızılyıldız +15

    Bayern Münih-AX Olimpia Milano -5

    Real Madrid Baloncesto-Fenerbahçe +15

    04.10.2019

    Zalgiris Kaunas-Saski Baskonia +1

    Anadolu Efes-FC Barcelona Lassa +1

    ALBA Berlin-Zenit +5

    Asvel Villeurbanne-Olympiakos -5

    Valencia BC-CSKA Moskova -10

  • 1.Hafta Maçları


    BC Khimky-Maccabi Tel Aviv +5

    Panathinaikos-Kızılyıldız +16

    Bayern Münih-AX Olimpia Milano -7

    Real Madrid Baloncesto-Fenerbahçe +8

    04.10.2019

    Zalgiris Kaunas-Saski Baskonia -6

    Anadolu Efes-FC Barcelona Lassa -4

    ALBA Berlin-Zenit +5

    Asvel Villeurbanne-Olympiakos -6

    Valencia BC-CSKA Moskova -13

  • 1.Hafta Maçları

    03.10.2019

    BC Khimky-Maccabi Tel Aviv +4

    Panathinaikos-Kızılyıldız +10

    Bayern Münih-AX Olimpia Milano -5

    Real Madrid Baloncesto-Fenerbahçe +8

    04.10.2019

    Zalgiris Kaunas-Saski Baskonia +4

    Anadolu Efes-FC Barcelona Lassa -6

    ALBA Berlin-Zenit -5

    Asvel Villeurbanne-Olympiakos -10

    Valencia BC-CSKA Moskova -13

  • 1.Hafta Maçları

    03.10 2019

    BC Khimki-Maccabi Tel Aviv +5

    Panathinaikos-Kızılyıldız +20

    Bayern Münih-AX Olimpia Milano -10

    Real Madrid Baloncesto-Fenerbahce+20

    04.10.2019

    Zalgiris Kaunas-Saski Baskonia +5

    Anadolu Efes-FC Barcelona Lassa -5

    Alba Berlin-Zenit -5

    Asvel Villeurbanne-Olympiakos-15

    Valencia BC-Cska Moskova +5

  • 1.Hafta Maçları

    03.10 2019

    BC Khimki-Maccabi Tel Aviv+9

    Panathinaikos-Kızılyıldız+10

    Bayern Münih-AX Olimpia Milano-15

    Real Madrid Baloncesto-Fenerbahce-4

    04.10.2019

    Zalgiris Kaunas-Saski Baskonia+7

    Anadolu Efes-FC Barcelona Lassa-7

    Alba Berlin-Zenit-5

    Asvel Villeurbanne-Olympiakos-17

    Valencia BC-Cska Moskova-8

  • 1.Hafta Maçları

    03.10 2019

    BC Khimki-Maccabi Tel Aviv +2

    Panathinaikos-Kızılyıldız +10

    Bayern Münih-AX Olimpia Milano -5

    Real Madrid Baloncesto-Fenerbahce+5

    04.10.2019

    Zalgiris Kaunas-Saski Baskonia +2

    Anadolu Efes-FC Barcelona Lassa -7

    Alba Berlin-Zenit +2

    Asvel Villeurbanne-Olympiakos-10

    Valencia BC-Cska Moskova -5

  • 1.Hafta Maçları

    03.10.2019

    BC Khimky-Maccabi Tel Aviv -6

    Panathinaikos-Kızılyıldız +13

    Bayern Münih-AX Olimpia Milano -13

    Real Madrid Baloncesto-Fenerbahçe +14


    04.10.2019

    Zalgiris Kaunas-Saski Baskonia +7

    Anadolu Efes-FC Barcelona Lassa +10

    ALBA Berlin-Zenit -10

    Asvel Villeurbanne-Olympiakos -13

    Valencia BC-CSKA Moskova -15

  • 1.Hafta Maçları

    03.10.2019

    BC Khimky-Maccabi Tel Aviv +8

    Panathinaikos-Kızılyıldız +17

    Bayern Münih-AX Olimpia Milano -5

    Real Madrid Baloncesto-Fenerbahçe +2

    04.10.2019

    Zalgiris Kaunas-Saski Baskonia +4

    Anadolu Efes-FC Barcelona Lassa +5

    ALBA Berlin-Zenit +10

    Asvel Villeurbanne-Olympiakos -8

    Valencia BC-CSKA Moskova +4

  • Hafta Maçları

    03.10.2019

    BC Khimky-Maccabi Tel Aviv +7

    Panathinaikos-Kızılyıldız +13

    Bayern Münih-AX Olimpia Milano -10

    Real Madrid Baloncesto-Fenerbahçe -5

    04.10.2019

    Zalgiris Kaunas-Saski BaskoniaSaski Baskonia +3

    Anadolu Efes-FC Barcelona Lassa +11

    ALBA Berlin-Zenit -13

    Asvel Villeurbanne-Olympiakos +3

    Valencia BC-CSKA Moskova -10

  • 1.Hafta Maçları

    03.10.2019

    BC Khimky-Maccabi Tel Aviv -3

    Panathinaikos-Kızılyıldız +9

    Bayern Münih-AX Olimpia Milano -14

    Real Madrid Baloncesto-Fenerbahçe +10

    04.10.2019

    Zalgiris Kaunas-Saski Baskonia +11

    Anadolu Efes-FC Barcelona Lassa -2

    ALBA Berlin-Zenit +5

    Asvel Villeurbanne-Olympiakos -5

    Valencia BC-CSKA Moskova -6

  • BC Khimky-Maccabi Tel Aviv -5

    Panathinaikos-Kızılyıldız +9

    Bayern Münih-AX Olimpia Milano +7

    Real Madrid Baloncesto-Fenerbahçe +6

    04.10.2019

    Zalgiris Kaunas-Saski BaskoniaSaski Baskonia +5

    Anadolu Efes-FC Barcelona Lassa +6

    ALBA Berlin-Zenit +8

    Asvel Villeurbanne-Olympiakos -6

    Valencia BC-CSKA Moskova -7

  • Özellikle ilk haftalarda tahminler daha zor olacak. Kim ne durumda nasıl başladı anlayana kadar ağır batırabiliriz.


    BC Khimky-Maccabi Tel Aviv +4

    Panathinaikos-Kızılyıldız +9

    Bayern Münih-AX Olimpia Milano +5

    Real Madrid Baloncesto-Fenerbahçe -2

    04.10.2019

    Zalgiris Kaunas-Saski Baskonia -5

    Anadolu Efes-FC Barcelona Lassa -7

    ALBA Berlin-Zenit -10

    Asvel Villeurbanne-Olympiakos -7

    Valencia BC-CSKA Moskova -13