Vedat Muriqi Saygı ve Özür başlığı

• Transfer olmadan önce Vedat a haksızlık ettiğini düşünenler bu başlık altında yanıldıklarını kabul edebilirler. Şuan erken diyenler tatmin olduktan sonra burda özür dileyebilirler. Ben gelmesini istiyordum sonuna kadar, ama suana kadar ki performansini beklemiyordum. Şuana kadar ki performansının dahada üstüne koyup 50-60 milyon gibi bir paraya satilmasi dilegiyle...

:saygı::saygı::saygı:

• Vedat en önemli parça. Şampiyonluklar için çok önemli.

Satacaksak Ozan Tufan'ı parlatalım, Ferdi'yi parlatalım, Altay'ı parlatalım.

Ama Vedat'ın yeri kolay dolmaz. Uzun yıllardır santrafor gibi santraforumuz olmamıştı.

Hemen satmaya gerek yok. Her şampiyonluk zaten 50-60 milyon Euro en az.

• Adı ilk çıktığından beri Kruse-Muriqi nasıl olur acaba merak ediyorum derdim ama hiç böyle bir form beklemiyordum. Daha çok kapalı savunmada kruseye yer açar ayağı düzgün, kruseyi gol attırma konusunda yukarı çıkarır diye düşünüyordum. Tam tersi oldu. Muriqinin takıma kattığı pozitif oyunla kruse de iyi bir parça oldu görünümü var. İleriki haftalarda kruse daha fazlasını verir mi bilmem ama muriqi baya baya su gibi topçuymuş. Bulunduğu yerin şeklini alıyor hemen. Real Madrid'e gitse oha ne alaka lan demem. Hemen o seviyenin golcüsü haline getirir kendini. Çok ilginç bir profilmiş gerçekten. Vedat gibi çıktığı seviyeye hemen kendini çeken bir başka oyuncu izledim mi diye soruyorum başka bir örnek aklıma gelmiyor. Devam et be Vedat!

Yıldız değil Wonderkid istiyorum

• Vedat'ı anca iş inada bindikten sonra gs'ye kapak takmak için istemiştim ve oyun olarak bi beklentim yoktu. Şuan takimda yedegi olmayan tek oyuncu, 34 maç oynaması en büyük dileğim.

Satmayı düşünmek çok anlamsız, yıllar sonra düzgün bi santrafor bulmuşuz hemen gelir kaynağı olarak mı düşünücez. Omurgayi bozmadan üstüne ekleyerek yıllarca korumak ümidiyle...

• Alıntı

Bence pek faydalı olamayacak ama Rize'de bir aslan yatıyor muhabbetlerinden sonra iyi kapak oldu.

Ha takımda forvet yok, lazım orası ayrı ama bize gözü kapalı 20 gol bandında gol atacak golcü lazım. Bu isim de Vedat değil.

Yoruma gel :D

Belki 20 gol bandına ulaşamayabilir ama şuana kadar takım içindeki katkısı gayet iyi. Allah nazarlardan saklasın.

Bu performansı bekliyormuydum hayır tabi, sağlam yanıldım. İnşallah yanıltmaya devam eder.