2019 Fiba Erkekler Dünya Kupası Topici

• Kosava ne istiyor anlamadım? MVP Scola mı olmalıymış?

Değişik ya Bogdan konusunda da ağır saçmaladı ilk 4 içinden falan oluyormuş genelde de. Çocuk daha nasıl bir basketbol oynayacaksa artık ^^ Bu turnuvada saçmaladığı garip garip tepkiler verdiği çok an oldu

• Değişik ya Bogdan konusunda da ağır saçmaladı ilk 4 içinden falan oluyormuş genelde de. Çocuk daha nasıl bir basketbol oynayacaksa artık ^^ Bu turnuvada saçmaladığı garip garip tepkiler verdiği çok an oldu

Yok bence de bu turnuvalarda takımın nerede bitirdiği önemli ya :) Kişiden kişiye değişebilir ama bu performansa da bir şey diyemiyorsun tabii.

• 2021 Avrupa Basketbol Şampiyonasına Aday Olacakmışız 2020 Haziran Ayında Açıklanacakmış Murat Kosova Söyledi Ntv'de

Daha yeni yaptık, kötü şekilde bitirdik. Önce bir altın jenerasyon yakalayalım da sonra başvuralım bence. O da kısa vadede gözükmüyor.

• Yok bence de bu turnuvalarda takımın nerede bitirdiği önemli ya :) Kişiden kişiye değişebilir ama bu performansa da bir şey diyemiyorsun tabii.

Takımın nerede bitirdiği tamam önemli de gidip 8.takımdan ya da erken veda etmiş bir takımdan girmiyor ki oraya. Turnuva boyunca en istikrarlı ve yüzdeli isimlerin başını çeken isimdi Bogdan. Girmesini sağlayan da bu oldu zaten.

Fournier yerine Mills gelsin isterdim mesela ben ama pozisyonlar hepten uyumsuz olacaktı bu sefer.

• Bence Mills olmalıydı Bogdan yerine.

Bogdan tamam çok iyi turnuva geçirdi de takımı çeyrek finalde elendi, 2-3 maç hariç bayağı düşük seviyeleri takımlarla oynadılar üstelik.