Şeffaflık!

 • Ali Koç gelirken en önemli sözlerinden biriydi benim için şeffaflık. Ama anlaşılıyor ki başkanın şeffaflık anlayışı sadece mali konulardaymış : /


  Volkan kaldı mı gitti mi belli değil; tranfer yaparız yaptığımız takım ilk açıklar; altyapı hocası gider sadece standart bir açıklama; sözler verilir şu anlık esamesi okunacak transferler yapılmaz; Aykut' un yardımcı antrenörleri konusu oldu, dava açıldı mı belli değil; Ali Şen istifa etti...


  Liste uzar da uzar. Sadece ekonomik olarak bir şeffaflık var onun haricinde ne bir doğru düzgün bilgilendirme ne bir şeffaflık.


  Ekonomik şartlar zor, o başka konu; ama yönetim olarak kulübün taraftarla olan iletişiminde, bilgilendirmelerinde ciddi sıkıntılar var bence.


  İnşallah düzelir ama bu kafa yapısıyla zor gibi.

 • Bizde iki zihniyet mevcut,''ne yaparlarsa doğrudur'' kafasındakiler ve ''yaptıkları her şey yanlış'' kafasındakiler.Bu zihniyetler kişilere göre söylemlerini değiştirir ve maalesef camiada en çok sesi çıkanlarda bu tiplerin çığırtkanlarıdır.Aklıselim taraftarlar yani kişilerin değil armanın peşinde olan taraftarlar ve şov yapmak yerine aklıselim taraftarların sesi olabilecek kongre ve yüksek divan kurulu üyeleri çoğalmadığı takdirde ister Ali Koç olsun ister başkası bugünlerin ve bu eylem-söylem tutarsızlıklarının farklı versiyonlarını görmeye devam edeceğiz.

 • Çok güzel özetlemissiniz. Bu konulardaki ketumluğun mantıklı bir açıklaması olamaz.

  Hatta mali konuların zor olduğunu vs vs dillendirirkende seffaf olmalı. Sadece açıklama var ama plan programı açıklama yok. Bu taraftar açık olmayı hakediyor.

 • Çok güzel özetlemissiniz. Bu konulardaki ketumluğun mantıklı bir açıklaması olamaz.

  Hatta mali konuların zor olduğunu vs vs dillendirirkende seffaf olmalı. Sadece açıklama var ama plan programı açıklama yok. Bu taraftar açık olmayı hakediyor.

  Başkan ilk zamanlar camiaya sesleniş konuşmaları yapıyordu, bazı tek tük sıkıntılar da çıksa aslında güzel bir projeydi. Onu da rafa kaldırdılar gibi.


  Aslında çeşitlendirip devam ettirebilirlerdi.

 • Başkan ilk zamanlar camiaya sesleniş konuşmaları yapıyordu, bazı tek tük sıkıntılar da çıksa aslında güzel bir projeydi. Onu da rafa kaldırdılar gibi.


  Aslında çeşitlendirip devam ettirebilirlerdi.

  Belki de çok sakız olunca dillere vazgeçmişlerdir.


  O zamanki tabloyla bu klüp nasıl dönecek diyorduk.

  Şimdi de transfer peşinde koşuyoruz. Oda gelsin buda gelsin. Bence taraftar olarak biraz iş bilmemezlik var. Bunun önünede dediğin şeffaflık ile geçilebilir.


  Çıkar dersinki sevgili taraftarlar. Bu sene hiç gelirimiz yok. Maaşları bile ödeyeceğiniz bir geliriniz yok hepsi faizlere gidiyor. O yüzden şu mantıkla bir kadro kurduk. Hem yarışmanın içinde kalan hem nispeten ucuz. Gençleride yerleştirmeye çalışıcaz yerleştiremeyecekleriniz kiralık gönderecez vs vs. Oyuncu satıp transfer yapmayacağız borç kapatacağız bu seneyi döndüreceğiz vs vs


  Bjk yaptı bunu çok açık olmasada feda dedi içerik belliydi.

  Ben ali koçun daha cesur davranacağını düşünüyordum şahsen.


  Volkan konusu transferleri açıklama konusu zamanlaması zaten bir mantığı yok.

  Olacak heyecanıda kaçırıyor.


  Mesala kolarov gelse emin ol en son klüp açıklar hiç heyecanı kalmaz.

 • Onun yerine başkan Ersun Yanal'ın dudağının uçuklayacağı transferler yapacağız dedi; şimdi de 2-3 transfer yapacağız...


  Ara ara bunları açıklamaktansa, çıkıp mevcut durumu içeren açıklamalar yapsa ara ara kat kat daha iyi olur.


  Ya da comolli de olabilir. Her kim görevliyse artık.