FORUMFB Yönetim Kadrosu

• Ben bu forumun disiplin ile sorumlu yöneticilerini şiddetle kınıyorum. Yanılmıyorsam yönetici görevi üstlenmiş biri concordia rümuzlu yaşlı bir amcamızın bu forumdan alay ve hakaretlerle uzaklaşmasını sağladı. Onun için bu yönetim disiplin derken önce kendileri disipline uymalılar.

• Ben bu forumun disiplin ile sorumlu yöneticilerini şiddetle kınıyorum. Yanılmıyorsam yönetici görevi üstlenmiş biri concordia rümuzlu yaşlı bir amcamızın bu forumdan alay ve hakaretlerle uzaklaşmasını sağladı. Onun için bu yönetim disiplin derken önce kendileri disipline uymalılar.

Selam reis. Yabancı dili olan ve eğitim görmüş yönetici sıkıntısı var sanırsam.

ilk mesajını pazartesi atmışsın.şimdi gelip forumun yönetimi ile ilgili yorum yapıyorsun.söyler misin sen kimin multisisin?

• İşin tuhaf tarafı, "Berlin Panteri" diye bilinen kaleci de bir Galatasaray efsanesi olan Turgay ŞEREN.

Trolün böylesi yani.

Hayır bende gerçekten 83 yaşında olduğuna inanıp bir de saygılı saygılı yazıyordum adama. :hihi: :hihi: :D

İnsan gerçekten hayret ediyor.

• :))) Önce ki kullandığı hesaptan Almanya da yaşadığını falan yazmıştı...İhraç olmuş gelmiş yeni üyeliği de Berlin panteri nickiyle almış. Üçüncü mesaj da Concordia ile ilgili ... Hakikaten kimse anlamayacak şekilde gizlemiş kendini

• :))) Önce ki kullandığı hesaptan Almanya da yaşadığını falan yazmıştı...İhraç olmuş gelmiş yeni üyeliği de Berlin panteri nickiyle almış. Üçüncü mesaj da Concordia ile ilgili ... Hakikaten kimse anlamayacak şekilde gizlemiş kendini

Enteresan bir kişilikti doğrusu bazen 1940 lardan fırlamış gibi konuşuyordu ama sonraları soğukkanlılığını kaybedip sinirlenince 15-16 yaş ergen kıvamına geliyordu kendisi ne hikmetse:hihi:

• Ben yeniyim daha 3-5 gün oldu katılalı ama yazıları okuyunca şaşırdım açık konuşayım. Bana hiç tanımadığım, sokakta görsem bilmediğim biri acaip şeyler yazdı. Şimdilik susuyorum.