Hata - Öneri Forumu

• olabilir ama başkaları görebiliyor sorun bende galiba

ben de göremiyorum,ikona sağ tıklayıp yeni sekmede açınca görünüyor,siteden kaynaklı büyük ihtimal.

Vazgeçemem ki senden Fener, işlemişsin kalbime 💛💙

• Önceden de yazmıştım bir üye cezalı olunca herhangi bir durumda ulaşabileceği bir kısım olmalı bu gerek twitter olur yada forumda bir kısım olur buna çözüm bulabilir misiniz ? cezamız bitti kaç saat bekledik yani. twitter sayfası hiç aktif değil bunada bir çözüm bulmanız lazım :) malum çağ sosyal medya çağı

Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur , Ne Mutlu TÜRK'üm diyene

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK.

• Önceden de yazmıştım bir üye cezalı olunca herhangi bir durumda ulaşabileceği bir kısım olmalı bu gerek twitter olur yada forumda bir kısım olur buna çözüm bulabilir misiniz ? cezamız bitti kaç saat bekledik yani. twitter sayfası hiç aktif değil bunada bir çözüm bulmanız lazım :) malum çağ sosyal medya çağı

11 aralıkta yazmışım hala bir çözüm bulunamadı buna. gece 1 e kadar bekledim yasağım kalksın diye kalkmadı bende uyudum.

birde gerçekten ulaşamıyoruz sizlere ceza alınca ..

ceza alınca panelde iletişim modunu da açın ki bizde cezamız kalkınca sizinle iletişime geçelim. bunları dikkate alır mısınız yada forumun - twitter 'ın mesaj kısmını açın twitteri kullanmıyorsunuz biraz aktif olun

Burak Benli Patates  

Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur , Ne Mutlu TÜRK'üm diyene

• 11 aralıkta yazmışım hala bir çözüm bulunamadı buna. gece 1 e kadar bekledim yasağım kalksın diye kalkmadı bende uyudum.

birde gerçekten ulaşamıyoruz sizlere ceza alınca ..

ceza alınca panelde iletişim modunu da açın ki bizde cezamız kalkınca sizinle iletişime geçelim. bunları dikkate alır mısınız yada forumun - twitter 'ın mesaj kısmını açın twitteri kullanmıyorsunuz biraz aktif olun

Burak Benli Patates  

Cezanız Çarşamba sabahı başladığı için Cuma sabahı bitmesi gerekiyordu 2 gün olduğu için, sabah açılmayıp yine de gecikme olduysa eğer özür dileriz. Diğer isteğinizi de işin teknik kısmıyla daha çok ilgilenen arkadaşlara ileteyim.

Twitter’da aktif olma konusunu biz de geçtiğimiz günlerde konuşmuştuk ancak ciddi mesai isteyen bir iş ve şu anlık hiçbirimizin ona ayıracak vakti bulunmuyor açıkçası.Yine de tekrar görüşelim.

• Cezanız Çarşamba sabahı başladığı için Cuma sabahı bitmesi gerekiyordu 2 gün olduğu için, sabah açılmayıp yine de gecikme olduysa eğer özür dileriz. Diğer isteğinizi de işin teknik kısmıyla daha çok ilgilenen arkadaşlara ileteyim.

Twitter’da aktif olma konusunu biz de geçtiğimiz günlerde konuşmuştuk ancak ciddi mesai isteyen bir iş ve şu anlık hiçbirimizin ona ayıracak vakti bulunmuyor açıkçası.Yine de tekrar görüşelim.

Tamamdır anlaşıldı dediğinizde haklısınız sabah kesildiği için sabah açılmalıydı.

Eğer görev vermek isterseniz dm kutum açık elimden geldiğince orası için mesai harcayabilrim. :) kendi aranızda görüşüp bilgi verirseniz sevinirim.

yalnız cezalı kişinin size ulaşması için yinede forum içinde bir çözüm bulmamız lazım :)