• Bu Mesut ve Kolasinac işi sıkıntılı yalnız. Birkaç olay daha yaşamışlar araba olayından sonra ve güvenlik sebebi ile götürülmedi ikisi de. Bir sıkıntı var belli

• Nasıldı ya maç? Uykuyu fazla kaçırdım, gitti maç ya :/

Manu-Chelsea maçı hareketli başladı, gaza getirdi bu yıl için beni. Ligde her zamankinden fazla genç var ve hepsi çok sağlam duruyor.

• Nasıldı ya maç? Uykuyu fazla kaçırdım, gitti maç ya :/

Manu-Chelsea maçı hareketli başladı, gaza getirdi bu yıl için beni. Ligde her zamankinden fazla genç var ve hepsi çok sağlam duruyor.

Takimin yarısının olmadığını düşünürsek hiç fena değildi. Mkhitaryan olmasa daha iyi olacak ama şimdilik oynuyor. Mesut, Bellerin ve diğer oyuncular katılınca takım toparlanır.

• Ha bir de yazmayı unuttum Niles evlat yine çiçek gibi maç çıkardı. Işin enteresan tarafı çocuk normalde kenar oyuncusu, şu an bek oynuyor, ortasahaya koysan orada da oynar ki geçen sezon oynadı. Allah'ın arslani Ainsley Maitland-Niles

• Tierney'nin 5-6 haftası daha var galiba. Holding rezerv takımla oynamaya başlamış. Newcastle maçını da tam izleyemedim ama sıkıcı bi maç gibi duruyordu. En azından clean sheet ve kalede aman aman da bi tehlike yaşamamış olmamız güzel.

Jeff meselesi de baya garip oldu. Oldu mu olacak mı derken yien saçma sapan bi paraya fransa'ya dönmüştü. Sanırım bunda da sonraki satıştan pay hakkımız varmış. Bi 5m falan almışız sanırım.

• Tierney'nin 5-6 haftası daha var galiba. Holding rezerv takımla oynamaya başlamış. Newcastle maçını da tam izleyemedim ama sıkıcı bi maç gibi duruyordu. En azından clean sheet ve kalede aman aman da bi tehlike yaşamamış olmamız güzel.

Jeff meselesi de baya garip oldu. Oldu mu olacak mı derken yien saçma sapan bi paraya fransa'ya dönmüştü. Sanırım bunda da sonraki satıştan pay hakkımız varmış. Bi 5m falan almışız sanırım.

25'e satmışlar. 5m i biz almışız. Tierney ile Bellerin Ekimde dönecek. Holding biraz daha erken dönebilir. Xhaka, Newcastle maçında darbe almış. Burnley maçında oynamama ihtimali var. Fazla konuşulmuyor ama Chambers'ı pre-seasondan beri iyi buluyorum ben. Newcastle maçında da hatasız oynadı. Mesut ile Sead takımla antrenmanlara başlamış. Hafta sonu kadroda olurlar.