• kaptanın Fenerden önceki son durağı

"what u want Kostas? now you ask me what to play, ha? so all the life you wait for me. ok? all the life, everyone of you! not after that you have problem, ok?"

• Chambers Fulham'a gidiyormuş. Elimizdeki en iyi stoperi, garanti oynayıp oynayamayacağı belli olmayan Fulham'a gönderdik. Tebrikler. Geçen sezonun sonunu, bilhassa Atletico maçını çok iyi oynamıştı Chambers. Bu hazırlık döneminin de savunmadaki en iyi ismiydi. Cidden aptallık. Chambers'a süre verip, Holding'i kiralamak lazımdı.

• Bu Ndombele'yi kesin almamız lazım. Hatta şu an alsak bile olurmuş. 4-3-3 yapmak lazım artık. Torreira derinde, sağında Ndombele soluna da birisi.

• Laca'yı Arsenal formasıyla ilk defa bu kadar canlı gördüm. Auba biraz sönüktü. Xhaka yine sıçtı. Gündüzi fark yaratamadı. Ramsey vasat. Torreira girince baya fark yarattı.

• 2 haftadır takip ediyorum Arsenal'i. Emirates'te oynadılar iki maçıda. Gol yemedikleri için çok şanslılar. Everton ve özellikle Watford ilginç pozisyonları harcadılar. 'Dam dum oynuyor' derler bazen. Arsenal için tam tabir bu olsa gerek. Ne oynadıkları belirsiz. Rakip, Emirates'te 20-30 dk daha çok topa sahip oluyor. Takım ısıramıyor rakibi. Zevk vermiyor ne yazık ki.

Lacazette bu sene bir farklı, formunda. United'in hali ortada. Chelsea çok daha iyi durumda. Tottenham ne durumda nasıl oynuyorlar bilemiyorum. Bu yüzden Emery 4.sırayı alabilirse, başarılı olur kendisi adına.

• Abi takımı izlyesim bile gelmiyor ki ya. Ramsey 10 numara, Mesut kenarda, ortada Xhaka, geride Mustafi

Selamlar Arda, valla hiç keyif yok. Chelse Pool yaldır yaldır oynuyorken hoca tercihkeriyle takımın bu hali göz kanatıyor malesef

Cortez falan yok mu

• [quote='ali_sirius','https://www.forumfb.com/v1907/forum/index.php?thread/270-arsenal/&postID=95890#post95890']

Abi takımı izlyesim bile gelmiyor ki ya. Ramsey 10 numara, Mesut kenarda, ortada Xhaka, geride Mustafi

Selamlar Arda, valla hiç keyif yok. Chelse Pool yaldır yaldır oynuyorken hoca tercihkeriyle takımın bu hali göz kanatıyor malesef

Cortez falan yok mu

[/quote]

Hocamla başlayan kimlik bunalımı tam gaz devam ediyor ya arada bakayım diyorum, sonra maçtan sıkılıyorum.

kilkenny Cortez :)

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

• Emery seçimiyle mutlu değildim ve şu ana kadar oynanan futbol da bunu gösteriyor. Dolayısıya takımı çok yakın takip de etmiyorum artık.

Kime arka çıksak mıçtı batırdı be yıllardır, sıkıldım.

• Bizim almamız gereken hocayı Chelsea aldı. Sarri'ye gitmedik keşke Arteta işi olsaydı. En azından iyi oyun görebilme ihtimalimiz daha fazlaydı. Emery geldiğinden beri maalesef oyun olarak hiçbir şey görmedik. Şu yaptığımız seri tamamen şans ve oyuncu kalitesiyle alakalı. Oyun gücümüz rakiplerimizin çok gerisinde.

Mesut ve Rambo'yu öldürdü adam resmen. Mesut'u kenarda Rambo'yu 10 numara olarak oynatıyor. Takımın dengesini bozdu. Xhaka'ya bu takımda yer yok. Torreira'nın yanına Rambo'yu çekip, Mesut'u 10 oynatıp, kenarda Iwobi'nin oynaması lazım. Bu düzende takım daha iyi oynayacaktır. Laca'nın formu sevindirici. Sokratis'i ben çok tutmadım. Uzun vadede yine stoper transferi yapmamız gerekecek gibi duruyor. Adam akıllı para harcayıp world class stoper almak lazım. Dijk etkisini görüyoruz. Mustafi yerine Holding'in oynaması lazım. İlk çıktığı dönem ki seviyesine döndü. Watford maçında takımın en iyilerindendi.

Rambo'nun kontrat mevzusu da can sıkıcı. Rambo ile 4 yıllık kontrat konusunda anlaşılmış Gazidis döneminde. Gazidis ayrıldıktan sonra Sanllehi ve bir eleman daha var teklifi geri çekmişler. Ramsey'in menajerlik şirketi de bazı sorulara twitter da cevap verip sonrasında twitleri sildiler. Menajerlik şirketi Ramsey'in kulüpte kalmak istediğini ama şu an masada hiçbir teklif olmadığını, Ramsey'in yapacak bir şeyi olmadığını ve hayatın devam ettiğini söylemiş. Açıkçası kulüpte 10 yıldır bulunan ve sağlıklı kaldığı dönemde katkı veren bir adama bu yapılmamalı. Geçen sezon takımın en iyi oyuncusuydu. Sağlıklı kaldığı zaman ve doğru yerde oynatıldığı zaman çift haneli gol-asist rakamlarına çok kolay ulaşabilecek bir oyuncu. Bu adamı bedava yollayıp, yerine gelecek adama bonservis ücreti vermek aşırı salakça bir hareket. Bu da bize yakışır zaten...