Yeni göğüs sponsorumuz kim olur?

• Benim en çok merak ettiğim konulardan biri.

Su acıbadem rezaleti olmasaydı çok daha güzel olacaktı da, yapacak bir şey yok aziz gider ayak son kazığını attı bize.

Muhtemelen koç grubundaki firmalardan birine ait bir reklam olur gibime geliyor.

En güzeli ford durur gibi geliyor bana.

Ama uluslararası bir firma olursa da acayip prestij yapar.

• Birçok markasıyla ufak çaplı ama çok sayıda sponsorluk, bağış vs. yapabilir. Lakin göğüs sponsoru çok daha farklı bir şey bence, acayip göz önünde bir olay. Onun biraz prestiji, klası olması lazım bence. Ben reklamsız forma taraftarıyım ama ille de olacaksa bari güzel bir şey olsun. Onun da uluslararası bir marka olmasını isterim açıkçası.

Tabi başkan en doğrusunu bilir.

:fbatki:

See y'all on the dark side of the moon.

• Dün mü okudum yoksa daha önce mi okudum bilmiyorum ama 3 tane büyük sponsorun hazır olduğu söylenmiş sanki kapalı bir toplantıda.

• Tek problem Doğuş'un ayrılması sebebiyle erkek basketbol olabilir gibi geliyor bana. Ona da çok uzamadan çözüm bulunur inşallah.

• Su acıbadem rezaleti olmasaydı çok daha güzel olacaktı da, yapacak bir şey yok aziz gider ayak son kazığını attı bize.

İyi de bu sponsorluk 2 gün önce iptal oldu

Beko olsun kabulüm

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk

• biliyorum ya, demeye çalıştığım bir süre de olsa mma nın sponsor olmasıydı.

• [member=339]Black SoX[/member]

Nahırdanoğlu bakliyat ile anlaşmışız.

Yıllık 5,2m€ bence süper.

boşuna google a girip bakmayın, ben baktım.

• Hala açıklanan bir sponsor yok : / Bu konuda muhtemelen çalışma yapıyordur yönetim de; hazır transferler açıklanamazken, en azından sponsorlarla ilgili bir gelişme olsa.

• 2010 dünya kupası - AXE

"what u want Kostas? now you ask me what to play, ha? so all the life you wait for me. ok? all the life, everyone of you! not after that you have problem, ok?"