• Seçilmesi durumunda Ali Koç ne yapar takım için diye çok düşünmüyoruz başımızdaki bir gitse diyerekten ama seçildiği zaman neler yapacak bunu konuşmak lazım.
    Kap'a göre hulusi belgü yazmış borç 1.5 milyarı geçmiş. Bu kadar kötü ekonomiyle bu takım nasıl düzlüğe çıkar bilemiyorum.

Gerekirse 1-2 sene feda dönemi gibi 8jk'nin eldeki yaşlı ve yüksek kontratlı oyuncuları elden çıkarmaya veya ücret düşürmeye ikna etmeliyiz. Ardından çok ince ve planlı oyuncu getirmek için çabalamalıyız. Sıkıntı büyük. Hepimiz aziz gitse göbek atacak haldeyiz ama bir süre daha etkisini göreceğiz kulüp üzerinde görüntü öyle. Bu takımı düzlüğe çıkarmak zor iş.

• zor iş ama fenerde genelde camia olarak sinerji olumlu yönde olduğunda, işler yön değişebiliyor.

Bugün ne kadar umutsuzsak, yarın en azından ben kendi adıma o kadar umutlu olacağım.

Bir aksilik olmazsa, kombinemi alacağım, mümkün olduğunca çubuklu izlenmeye gideceğim, kötü sonuçlar alsak da canı gönülden desteklemeye çalışacağım.

Ali Koç un da çıkış noktası dediğin aslında, bir açıklaması vardı yargıtay kararını neden beklemediği ile ilgili.

Bence bu camia hepsinin altından kalkar. Çünkü bizim garibanımız da, zenginimiz de elini taşın altına koyar eğer inanıyorsa.

• 12 numarada da demiştim en son forma aldığım zaman 3-4 sene önce diye. Her sene en az 2 forma alan biriyken fener dergisi vs gibi her şeyi iptal ettim. Ha taraftar kart vardı o ne oldu hiç bilmiyorum :)

Bu gittiği zaman içimden tekrar birşeyler almak gelecek. Kaç senedir derbi için bile bilet kovalamıyorum. Genelde derbiler için maça giderim izmirden artık onu bile yapmıyorum. Zaten stadın boş hali, derbilerde bile hıncahınç olmaması taraftarın umudu ile doğru orantılı.

• Manipülasyon yapmak istemem ama ben geçen gün bir haber görmüştüm doğru mu bilmiyorum belki tamamen sabotajdır ama Aziz Yıldırım kulübe 3.000 kişiyi üye yaptı diye. Yani bu haber doğru değilse bile ben Aziz Yıldırım'ın gitmesine imkan vermiyorum.

Her ne kadar kainattaki tüm Fenerbahçeliler gibi ben de bir tek Ali Koç'u istesem de, alışılmış çaresizlik. Futbol kulüpleri de öyle devletler gibi tıkandığı yerde askeri darbe yapılamadığına göre, ağlarız artık ömür boyu.

See y'all on the dark side of the moon.

• [member=120]Shearer[/member]

Manipülasyon yapmak istemem ama ben geçen gün bir haber görmüştüm doğru mu bilmiyorum belki tamamen sabotajdır ama Aziz Yıldırım kulübe 3.000 kişiyi üye yaptı diye. Yani bu haber doğru değilse bile ben Aziz Yıldırım'ın gitmesine imkan vermiyorum.

Her ne kadar kainattaki tüm Fenerbahçeliler gibi ben de bir tek Ali Koç'u istesem de, alışılmış çaresizlik. Futbol kulüpleri de öyle devletler gibi tıkandığı yerde askeri darbe yapılamadığına göre, ağlarız artık ömür boyu.

12 de epeydir konuşuluyor bu muhabbet. Onu geçtim bizim kongre üyemiz var fenerbahcemoley :) sürekli Aziz Yıldırım'ın aradığını vs söylüyor kongre üyelerini. Ayrıca yaşlı bunaklar ee tesis yaptı işte sportif başarı da gelecek filan diyorlarmış. Ya Allah'ın umudu olmasa içimizde zor da hepsi bu kadar değişik bunak değildir diye umuyoruz.

Benim en büyük umudum Ali Koç'un Aziz Yıldırım gibi Türkiye nezdinde oldukça low profilli herkese sataşan bir insan karşısında seçim kaybetmeyi göze almayacağı. Belli güvenceleri alıp seçime girdiği. Azizci gözüküp Ali Koç'a oy verenlerde çıkacaktır. Hele şampiyonluğu kaybetmiş bir seçim Aziz'in elini çok zayıflatır. Yeter be artık dedirtir en azından bazı arada kalanlara.

• [member=381]SiradanDusunceler[/member]

12 de epeydir konuşuluyor bu muhabbet. Onu geçtim bizim kongre üyemiz var fenerbahcemoley :) sürekli Aziz Yıldırım'ın aradığını vs söylüyor kongre üyelerini. Ayrıca yaşlı bunaklar ee tesis yaptı işte sportif başarı da gelecek filan diyorlarmış. Ya Allah'ın umudu olmasa içimizde zor da hepsi bu kadar değişik bunak değildir diye umuyoruz.

Benim en büyük umudum Ali Koç'un Aziz Yıldırım gibi Türkiye nezdinde oldukça low profilli herkese sataşan bir insan karşısında seçim kaybetmeyi göze almayacağı. Belli güvenceleri alıp seçime girdiği. Azizci gözüküp Ali Koç'a oy verenlerde çıkacaktır. Hele şampiyonluğu kaybetmiş bir seçim Aziz'in elini çok zayıflatır. Yeter be artık dedirtir en azından bazı arada kalanlara.

her ay kahvaltı düzenleniyor Ankara İncek tesislerinde mesela :)

"what u want Kostas? now you ask me what to play, ha? so all the life you wait for me. ok? all the life, everyone of you! not after that you have problem, ok?"

• Pisligin kulubu birakacagina hic ihtimal vermiyorum, degil ali koc Ataturk ciksa gelse yine pislik kazanir bu kongre oldukca

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Bu kadar karaları bağlamayın. İnsanoğlunun en büyük yeteneği özelliği artık adına her ne derseniz deyin umut edebilmektir. Umut olmasa yaşam olmaz.

Gün gelir herkes devrilir. Her ne kadar zor olsa da. Eziz gittiği zaman isimlerden bağımsız olarak (ali koç saran vb bir başkası kim olursa olsun) bu kulüp küllerinden yeniden doğacak. Ben vicdanlı artık yeter diyen insanların çoğunlukta olduğuna inanıyorum. Yiyip içip yüzüne gülüp sandıkta Ali Koç'a atacaklar bence. En azından izan sahibi olanlar. Bu da işine yarar Ali Koç'un.

• [member=54]Myth[/member]

her ay kahvaltı düzenleniyor Ankara İncek tesislerinde mesela :)

Bu koltuk sevdası dedikleri şey cidden önemli ve insanın bugı galiba. Geçenlerde siyasetçiler konuşuyordu gene rte si kk si devleti ya yaşlarına bakayım dedim yaş gelmiş artık bir ayak çukura hala bir şeylerin derdindeler. Ben olsam eeeh yeter der bırakırdım. Ama güç başka bir şey galiba. Gücü bırakmak kendiliğinden vazgeçmek insan için çok zor gibi duruyor.

• Ali Koç güzel konuştu be,

ulan şekip çık ilk başta kaçtınız de, sonra ulan ne kaçması ailenin bile yanındaydım diyince ayıp ettiniz de.

Allahım sana geliyorum, ne cins insanlara kaldı Fenerbahçem.

• Ulan resmen bu yıl gerçekleşmesini en çok istediğim şey şu adamın seçilmesi. Kişisel, ailesel tüm hedeflerimin önünde benim için ki Ali Koç'a mesafeliydim normalde. Koca camiayı karşında birleştirmeyi başardın be Aziz, yardakçılarına tutunmaya çalışıyorsun koltuğa. Alaşağı olduğunu görelim inşallah Mayıs ayında.