Son Dakika (2021-2022)

• bize yaramaz :hihi:

Hem de nasıl yarar.hele şu anlatılanları gözümde canlandırdım da antrenmanları düşünemiyorum nasıl geçer.totosunu kaldırıp koşamayan dili dışarda gezen topçuların antreman fotoların da ki hallerini görmek istiyorum.:hihi:

• O zaman sola Atilla yi sağa da buta denen elemanı koymak lazım. 3 tane de stoper bence benim yazdığım daha iyi

Attila sol stoper, o kenar oyuncusu olamaz, orta saha özellikli bek gerekiyor ona. Caner oynar onu doğru direktiflerle.

• Hem de nasıl yarar.hele şu anlatılanları gözümde canlandırdım da antrenmanları düşünemiyorum nasıl geçer.totosunu kaldırıp koşamayan dili dışarda gezen topçuların antreman fotoların da ki hallerini görmek istiyorum.:hihi:

Bizde kilit açmak için kontra falan deneyecekse yemez. Kontra oynayıp en son ne zaman başarılı olduk?

• Mec FM'de benden çaldığın taktikle futbola bakış açın değişti.

Yalnız registalı düzene ters gelebilecek yeni bir trend başlıyor gibi. İki sert orta saha, forvet arkası yetenekli oyuncular. Pasör 8 ezberini bozuyor. Set hücumunda mclere bel bağlamadan stoperden direkt 3. bölgeye. Teknik ve mobil hücum oyuncuları pas kötü gelse de bir şekilde kontrol edip dönüyor. Rakipte Sosa tarzı rahat top aldıran regista varsa daha da etkili. Turnuvada bir kaç tane böyle oynayan takım gördüm iyi izle.

• Bugün futbola doyacağız

İskoçya-Çekya 16:00 (TRT 1 Ve TRT 4K)

Polonya-Slovakya 19:00 (TRT 1 Ve TRT 4K)

İspanya-İsveç 22:00 (TRT 1 Ve TRT 4K)

Arjantin-Şili 00:00 (Haber Global HD)

Paraguay-Bolivya 03:00 (Haber Global HD)

• Mec FM'de benden çaldığın taktikle futbola bakış açın değişti.

Yalnız registalı düzene ters gelebilecek yeni bir trend başlıyor gibi. İki sert orta saha, forvet arkası yetenekli oyuncular. Pasör 8 ezberini bozuyor. Set hücumunda mclere bel bağlamadan stoperden direkt 3. bölgeye. Teknik ve mobil hücum oyuncuları pas kötü gelse de bir şekilde kontrol edip dönüyor. Rakipte Sosa tarzı rahat top aldıran regista varsa daha da etkili. Turnuvada bir kaç tane böyle oynayan takım gördüm iyi izle.

Hangi taktik o, ne oynasam çaldın diyorsun :hihi: 4141 mi dediğin?

FM'den ziyade son dönemde Conte'nin Inter'i, CL'yi sağlam bir şekilde kazanan Chelsea 3 4 3 oynadı. Atalanta'nın taktiği 3 4 3.

Aslında baktığında Elinde Pirlo gibi bir regista yoksa, inanılmaz yetenekli bir 10 numaran yoksa ne registalı ne de tek 10 numaralı sistem aman aman mantıklı değil gibi, çok fazla onların eline bakan sisteme dönüşüyor olay.

Ayrıca defansta 5liye dönem şansı da var, hücumda çok geniş alana yayılma şansı da, göbekten 2 hareketli 10 ile delme şansın da var. Tabi oyuncu meziyetleri de önemli.