Fenerbahçe - BB Erzurumspor | 3 Mayıs Pazartesi | 20:30

• İzleyip göreceğiz. Beni tecrübesiz oluşu çekindiriyor.

Tecrübe misal Alanya maci gibi maclarda ortaya cikiyor.

Emrenin kabahati yok, isi o degil. Yanina ya iyi bir antrenör verecekler yada ne olursa olsun kalacak diyip destek verilecek ki, 8 yil kaybetmis bir takim sittin sene bu sabri göstermez.

Bize Tecrübeli Hoca gerekiyor.. Ben güvenmiyorum kendisine .

• Tecrübe misal Alanya maci gibi maclarda ortaya cikiyor.

Emrenin kabahati yok, isi o degil. Yanina ya iyi bir antrenör verecekler yada ne olursa olsun kalacak diyip destek verilecek ki, 8 yil kaybetmis bir takim sittin sene bu sabri göstermez.

Bize Tecrübeli Hoca gerekiyor.. Ben güvenmiyorum kendisine .

Şöyle olabilir mesela Löw teknik direktör Emre Belözoğlu yardımcısı olabilir Mesut Özil'in dilinden o anlar

• emre ile seneye başlamak çok anlamsiz olur. Daha da anlamsizi emrenin s.d'lüğe geri dönmesi olur ki, gelen hocanın tepesinde tehdit gibi durmasi + emre abisini çok seven topçularımız....ne tür kepazelikler göreceğiz Allah bilir. Uzun lafın kısası

1. ve en iyi seçenek: Ali koç ile beraber tam kadro teknik ekibin yollanmasi, yeni başkanın yeni profesyoneller ile gelmesi.

2. ve vasat seçenek: emrenin tamamen devre dışı kalacağı bir yapilanmada yeni bir teknik ekip gelmesi.

3. Emrenin hoca olarak devam etmesi

• Ben yüzde 20 lik dilimdeyim pılını pırtısını kankilerini toplayıp defolsun gitsin

Gucsuz takimlara karsi gösterilen performans herkesi ruyalar daldirmis, gelecek Yilin kesin sampiyonu olduk bile.

Halbuki bize biraz dis gösteren almanya karsisinda oyunu görduk.

Arsivleri karistirsan, umut tacirligi hep ayni kisilerden basliyor ve hep sonu husranla bitiyor.

• Gucsuz takimlara karsi gösterilen performans herkesi ruyalar daldirmis, gelecek Yilin kesin sampiyonu olduk bile.

Halbuki bize biraz dis gösteren almanya karsisinda oyunu görduk.

Arsivleri karistirsan, umut tacirligi hep ayni kisilerden basliyor ve hep sonu husranla bitiyor.

Abim Alanya maçında 11 vs 11 mi oynadık? 50 dakika 10 kişi oynadık.

Ben demiyorum Emre Belözoğlu çok iyi bir hoca diye. Öyle bir iddam yok. Ama Erol sonrası Emre Belözoğlu Takıma Guardiola etkisi yaptı.

Tabiki de seneye kariyerli iyi bir hoca öncelik olmalı. Ama diyelim para konusunda anlaşamadık Emre Belözoğlu devam etmeli diyorum.