Alanyaspor - Fenerbahçe | 29 Nisan 2021 Perşembe | 20:30

• Spor Toto Süper Lig 38. Hafta Mücadelesi

Stad: Bahçeşehir Okulları Stadyumu

Tarih: 29/04/2021, 20:30

Hakem: Yaşar Kemal Uğurlu

Yayın: BeIN SPORTS 1

• Çok kritik bir maç 1-0'a fitim bakalım nasıl olacak. golü de süpriz bir isim atacak gibi

Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur , Ne Mutlu TÜRK'üm diyene

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK.

• Hasan Hüseyin Acar covid olmuş. Önemli futbolcu mu bilmiyorum. Bir de Babacar sakat olduğu için oynamayacakmış.

Arada yedekten giriyor diye biliyorum ama Babacar iyi oldu ama bence bize ters gelecek eleman Davidson ona dikkat etmek lazım

• Kazanabilmemiz için en az 3 gol atmamız lazım yoksa birileri kesin yumurtlar diye düşünüyorum.

aa cok ayip

Haruna güveniyoruz biz, neden mi ? cünkü hep destek tam destek

“Öğrenmek isteyen varsa gelsin” E.Y

• Akıllı oynamamız lazım. İki stoperleri de hava toplarını süpüren cinsten uzun, temaslı ama ağır adamlar. Kesinlikle yer süratli bir oyun oynamaya çalışmalıyız. Valencia becerikli olursa işi çözeriz. Bu maçtan umutluyum.

• Bize karşı ekstra hazırlanan takımlara karşı genelde galip geliyoruz. Çağdaş da Sergen kardeşi için ölümüne hazırlanıyor. Normal şartlarda galip gelmemiz çok zordu ama düşündüğümüzden daha rahat 3 puan alacağız bence...

• Kazanabilmemiz için en az 3 gol atmamız lazım yoksa birileri kesin yumurtlar diye düşünüyorum.

Abicim bu arada Alanyaspor'u gol atarak yenemezsin malesef.

Sen 2 atarsın onlar 3 atar bu kaleciye.

Kadıköy'de ki maç gibi çok kısır bir maç geçirip 1-0 falan yenmemiz lazım.

• Bize karşı ekstra hazırlanan takımlara karşı genelde galip geliyoruz. Çağdaş da Sergen kardeşi için ölümüne hazırlanıyor. Normal şartlarda galip gelmemiz çok zordu ama düşündüğümüzden daha rahat 3 puan alacağız bence...

Dostum bu yoruma da çok katılmam.

Alanyaspor bize karşı çok ekstra hazırlanacağını düşünmüyorum.

Anadolu takımları hariç son 3 senede büyük takımlara kök söktüren bir Alanyaspor var.

Keza aynı Beşiktaş'ı ilk yarıda yenmişti Alanya.

Alanya demek Fenerbahçe demek. Çağdaş falan gelip geçici. Alanyaspor ile Fenerbahçe dost kulüptür.

• Abicim bu arada Alanyaspor'u gol atarak yenemezsin malesef.

Sen 2 atarsın onlar 3 atar bu kaleciye.

Kadıköy'de ki maç gibi çok kısır bir maç geçirip 1-0 falan yenmemiz lazım.

Ya bu kadar abartmayın şu pörtleğin takımını biz adam olsak gıkını çıkaramaz gıkını:D