Fenerbahçe - Kasımpaşa | 25 Nisan Pazar 2021 | 20:30

• merhaba, maçı izleyemedim. nasıldı maç, oyun olarak?

ne dersiniz, Emre Belözoğlu ümit veriyor mu?

ilk yari sezonun en iyi maclarindan birini oynadik.

ikinci yari tam tersi cok rezalet bir futbol vardi.

yani emre´nin ümit verip veremedigini cözemedim ben 5 mactir, ama aslinda konu bu degil, ümit verse ne olur vermese ne olur, yeni sezonda GERCEK hoca lazim.

“Öğrenmek isteyen varsa gelsin” E.Y

• Spor programlarını öyle oturup izleyen biri değilimdir. Tesedüfen denk gelirse ya da kazandığımız maçların sonrasında kısa süreli bakar geçerim, malum camiadan Metin Tekin’i uzun yıllardır N.Kahveci’yi de bir süredir izliyorum, saçma sapan yorumlar yaptıklarına hiç şahit olmadım...Belki bana denk gelmemiştir ama ne zaman ekranda görsem hiçbir hinlik sezmiyorum bu ikiliden.

• Bu hafta şampiyonluk yarışı kırmızıdan sarı ışığa geçecek.. Rize ,bjk maçı bizim Alanya maçı sonrası herşey belli olur..

Rize'nin muhakkak puan alması gerekiyor .

• Spor programlarını öyle oturup izleyen biri değilimdir. Tesedüfen denk gelirse ya da kazandığımız maçların sonrasında kısa süreli bakar geçerim, malum camiadan Metin Tekin’i uzun yıllardır N.Kahveci’yi de bir süredir izliyorum, saçma sapan yorumlar yaptıklarına hiç şahit olmadım...Belki bana denk gelmemiştir ama ne zaman ekranda görsem hiçbir hinlik sezmiyorum bu ikiliden.

Nihat konusunda emin degilim ama Metin Tekin düzgün biri , en azindan öyle bir durusu var.

“Öğrenmek isteyen varsa gelsin” E.Y

• ilk yari sezonun en iyi maclarindan birini oynadik.

ikinci yari tam tersi cok rezalet bir futbol vardi.

yani emre´nin ümit verip veremedigini cözemedim ben 5 mactir, ama aslinda konu bu degil, ümit verse ne olur vermese ne olur, yeni sezonda GERCEK hoca lazim.

teşekkür ederim yanıt için.

ilk yarı, ikinci yarı dengesizliğine hala çözüm bulunamaması, başımızı yakmaz umarım.

ben de Emre konusunda kararsızım. ilginç dokunuşları olabiliyor maça. geçen maç, ozan'ı sağ beke çekmek gibi. bence, bu tür davranışlar önemli bir meziyet. yine de ilk kez takım yöneten birisi hakkında kararsız kalmamız bence, iyi bir teknik direktör olacağı konusunda bir işarettir.

seneye emre olmalı mı olmamalı... mantık olarak, haklısınız. tecrübeli birisi şart. ama emre gün geçtikçe formunu arttırır ve küçük detaylarda bizi mest ederse, nasıl vazgeçeceğiz. her türlü zor bir karar olacak.

Nihatın yorumları bende beğeniyorum objektif gibi duruyor ve bu işten anlıyor

• Volkan , Selcuk oralarda kanki muhabetti yapip takilacaklarina su Haruna moral destegi versinler. Yaptigi hatalar oyle boyle degil. Yani rakip vurur kotu kalecisindir , refleksin zayiftir yersin anlarimda . Serdarin geri pasini Tisserand gibi rakibe teslim etti, son dakikalarda kaleden cok uzakken opu rakibe atip ayni hatayi tekrarladi. Alex olsa ordan yazardi. Yada uzaktan ayagi duzgun birine gelse mac 3-3 du. Yaptigi penaltida da cikamadigindan. Bu 3 hatada konsatrasyon problemi ve 2 gol yedik.

Kasimpasanin kalecisi bu hatalari yapsa su an ortalik yerinden oynamisti.