EMRE B. İstifa

• Hemen konumuzu açalım ..

Seni beceriksiz ekibini abiciligini istemiyoruz.

Umarım Ali Koç ve sen kısa zamanda bu klübün başından defolup gidersiniz.

emre-belozoglu-hem-kulup-hem-de-oyuncular-ola-13036119_amp.jpg

Bir çift mavi gözün ışığında sonsuza dek...

• Okan buruk, Arda falan hikaye gelecegin tarator, Emre dir.

Fenerbahçe de stajerligini yaptiktan sonra, 6s de gelecegin tarator olarak göreve gelir, karakter olarak en yakin kisi o.

• Futbolu bırak kendinden nefret ettir.cahillik başka bisey değil....bak alex derken içimiz cız ediyor,Emre diyince bir gitmedi tipini sevdiğim diyesi geliyor

• Bu herifi yarın öbür gün baskılara dayanamayıp kovarsak yeteri kadar yokmuş gibi dışarda kin ve nefret dolu bir düşman daha edinicez, ne güzel 2 defa kurtulmuşsun, 3. de istifa etmiş ısrar kıyamet gitme demişsin, üstüne daha beter musallat etmişsin, aptallık diz boyu, gerçekten düşmana ihtiyacı yok bu takımın.

• Futbolculuğuyla kazandırdığı saygıyı tamamiyle nefrete çeviren, liyakattan uzak, adamcı zihniyetin son temsilcisi.

• Şimdi sakin kafayla iki satır bi şey yazalım.

Yahu biraz sakin olun ya. Tipik, düşme hattındaki takımın, son can havliyle yüklendiği bi 20-30 dk yedik diye denmeyen kalmadı. Ömürleri sınırlı olduğu çok belliydi ve bi daha da göremedik o beyefendileri. Baldırlar da attı zaten tek tek. Evet, biz maça çok kötü başladık bu arada o ayrı konu. Formsuzluk değil, aşırı bi konsantrasyon kaybı vardı. Kenardan müdahalenin de pek mümkün olmadığı bi ortamdı, çünkü biz kafayı toplayıp reaksiyon verene kadar tüm pillerini bitirmeyi amaçladı zaten adamlar. Orada kaza bela daha fazla yemeden çıktın, maç sana döndü zaten. Heriflerin fizik gücü üstünlüğünü kırmak için topu yönlendirmeyi seçtik, o bağlamda da maç başından beri pas problemi yaşayan MHY çıktı hemen dk 35’te. Olumlu hareket.

İkinci yarıya takım çok çok iyi başladı. İlk 30 dk içlerinde gezindik. Topu santimlerle kaç kez çizgi önünden atamadık. Hemen hemen her şeyi doğru yaptık. Mesut gibi fiziken zayıf, Pelkas gibi son zamanlarda formsuz adamlara rağmen oyunun kontrolünü hiç vermedik. Tonla pozisyona girdik, olmadı. Emre’nin bugün tek hatasını son haftalarda kendisine iyi oyun oynatan adamları erken çıkarmak olarak görüyorum. Yani sen zaten Thiamları, Cisseleri vs. oynatmayarak işleri yoluna koymuşsun. Ozan-Mesut aynı anda çıkmasa da olurdu. Anlıyorum bi kumar denedin, o kadarı da tutması lazımdı zaten ama bizim öküz zencilerimiz maalesef bi ipi doğrultamıyorlar. Bu saatten sonra sakatlık olmadığı sürece hiçbirini bi daha oynatacağını sanmıyorum. Oyundan çıkanlar, tüm handikaplarına rağmen kalabildikleri kadar kalmalıydı bence. Bu adamlardan oluyor abi, başkasından değil.

Forum FB’ye de tebrikler gerçekten. Ben de kendimi pesimist sanırdım. Ya hayatımda bugünkü kadar negatiflik görmedim ben. İnsanın yanında biraz da futbol şansı olacak abi. Olağan dışı öküzlük yapmayıp 3-4 tane hızlıca tıklatsaydık, hoca müdahaleleriyle maçı çevirdi denecekti. Her ihtimali yaşanmadan görmek lazım. Biraz da allah aşkına sakin kalmak lazım. Uzun yılların getirdiği ruh hali bu biliyorum ama biraz da iyiyi biz çağıralım değil mi?

See y'all on the dark side of the moon.

• Emre Belözoğlu adamdır.

Kalan 2 haftayı da iyi gecirirsek kesinlikle yola devam edilmelidir.

Golden sonra adamın secdeye gitmesi bile eleştirilmiş sosyal medyada.

Yerin dibine girsin siyasetiniz.

• Kazanan yine biz fenerbahçe taraftarı oldu...

Yallah şimdi pensilvanyadaki ağa babanın ellerini öpüp salya sümük yalamaya umarım ne sen ne de o da kirli zihniyetin asla bir daha bu klübe ayak basmaz. ;)

• Yeni klübünde başarılar diliyorum ADAMA :)