Beşiktaş - Fenerbahçe| 21 Mart Pazar | Saat 19.00

• fenerbahce-besiktas-maci-ne-zaman-saat-kacta-hang-4808274.Jpeg

Stad : Vodafone Park

Hakem : Halil Umut Meler

Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur , Ne Mutlu TÜRK'üm diyene

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK.

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen ealli: Hakem bilgisi eklendi ().

• Zamanında adam gibi kararlar alsalardı,olmayacak duaya amin demeselerdi belki de gayri resmi anlamda şampiyonluk turuna çıkacağımız maç olacaktı,tepeden tırnağa vasatlıkla bezenmiş bir hale getirdiler kulübü.Yazık.

• Beşiktaş'ın sitesine girip tarihçesine baktım. Ben de Kafkas kökenli biri olarak neden Beşiktaş'ı tutmadığımı merak ediyordum zaten. İlk kez öğrendiğimde babama sormuştum biz neden Beşiktaş'ı tutmuyoruz diye, "bilmiyorduk ki" demişti. :D İşin daha da garibi bizim köyün neredeyse tamamı Fenerli ve köyün merkezinde Fener bayrağı vardı. :D

Laaakin, geç olsun, güç olmasın.

Beyler ben saldırıyorum :D

Hadi herkes sırayla kendini meşru çıkarsın da, şeklimiz belli olsun :kac:

PJNki3.jpg

See y'all on the dark side of the moon.

• Merak etmeyin, biz kendi aleyhimize olacak her şeyi her durumda bulur yaparız.

Eğer yenersek 6s şampiyon olur. Yenilirsek 8taş olur. Berabere kalırsak da 6s'ye iki puan avantaj vermiş oluruz.

• Ben fenerbahçeyi tanıyorsam gider bjk yi yenip gs yi şampiyon yapar . erolu göndermemek için alırlar maçı

Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur , Ne Mutlu TÜRK'üm diyene

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK.

• yahu neden az daha beklemediniz keske Baydar acsaydi basligi da yenilseydik bjk´ye

“Öğrenmek isteyen varsa gelsin” E.Y

• Pelkas’ın kanatta oynaması lazım.

Serdar da hatasinin bedelini ödemeli ve Aboubakar karsisina Tisserand gibi sert stoperle cikmaliyiz. Samatta´nin da Bjk´ye karsi performansinin iyi oldugunu düsünürsek forvetde de kesinlikle Samatta ile cikmaliyiz. Altay da sezon basindan beri hic dinlenmedi , Harun bence bu mac icin daha uygun.

“Öğrenmek isteyen varsa gelsin” E.Y

• Memleket soy sülale nedir hocam?

• Altay

novak- lemos- tisserand- nazım

Sosa- ozan

Mhy

Thiam- cisse- samatta

11 ile çıkmalıyız, baska türlü kazanamayız, hocama güveniyorum !