Euroleague 26.Hafta: Fenerbahçe Beko- Anadolu Efes / 26 Şubat Cuma / 20.45

• Bencede çalıyor, iki sebep olabilir tahmini; efes oyunu bire bir cok zorluyor ve bu konuda br standart yakaladılar. Bu da faul kazandırıyor.

Bir diğeri a lisans takımlarından bir tek efes kaldı heralde leş olarak. bir omuz veriyorlardır.

Ben de geçen sene Efes liderken iptal olan sezondan dolayı bir miktar iltimas geçiyorlar diye düşünüyorum.

• Bencede çalıyor, iki sebep olabilir tahmini; efes oyunu bire bir cok zorluyor ve bu konuda br standart yakaladılar. Bu da faul kazandırıyor.

Bir diğeri a lisans takımlarından bir tek efes kaldı heralde leş olarak. bir omuz veriyorlardır.

efes ve eegin ikilisini antipatik buldugum icin yine tarafli ve subjectif bir sallama cikarim yapacagim. Bence bunun altinda lobi var.

NBA gibi superstar dudukleri cikiyor desek Larkin ve de Colo ya calinip/calinmayan faullere bakmak lazim.

• Efes'ten bağımsız biz Eurolig'de en az faul alan takımız. Maç özelinde konuşursak Latisevs'in bir pota altında çalmadığını Panther öbür pota altında çalabilir, düdük standardının olmadığı saçma sapan bir maç yönetimi olabilir.

• Efes'ten bağımsız biz Eurolig'de en az faul alan takımız. Maç özelinde konuşursak Latisevs'in bir pota altında çalmadığını Panther öbür pota altında çalabilir, düdük standardının olmadığı saçma sapan bir maç yönetimi olabilir.

Son Alba maçı komediydi mesela. Çok centilmen Albalılar toplam 13 faul yapmış. Bunun yedisini Nando, üçünü Vesely üçünü de bir başka oyuncumuza yapmış. Kalanlara hiç faul yapmamış.

• efes ve eegin ikilisini antipatik buldugum icin yine tarafli ve subjectif bir sallama cikarim yapacagim. Bence bunun altinda lobi var.

NBA gibi superstar dudukleri cikiyor desek Larkin ve de Colo ya calinip/calinmayan faullere bakmak lazim.

Ben zaten aynı pencereden baktıgım zaman subjektif yorumları objektif yorumlara göre daha cok seviyorum.

lobi yoktur heralde ya efesin capı nedir ki; bence euroleage kendi capında renk katmaya calısıyor lige.. birde hakem standartı gerçekten kötü.

• Ben zaten aynı pencereden baktıgım zaman subjektif yorumları objektif yorumlara göre daha cok seviyorum.

lobi yoktur heralde ya efesin capı nedir ki; bence euroleage kendi capında renk katmaya calısıyor lige.. birde hakem standartı gerçekten kötü.

Yaşınız biraz küçük sanırım.

Efes'in Lobisi oldukça kuvvetlidir Euroleague'de

Efes yıllardır A Lisans sahibi bir takım. Efes kadar eski A Lisanslı takım çok ama çok azdır...

Aynı zamanda başkanları Tuncay Özilhan'ı Bi araştır bakalım. Kimmiş neymiş :)

• Efesi seveyim sana bişey olmasın Baydarim

• Sen Tuncay Özilhan’ın yeğeni misin? : )

• Biz maç başına nerdeyse 15 3 lük yiyoruz.Yinede maça ortak oluyoruz.Önemli olan o 3 lüklerin hangi dakikalarda geldiği.Birde Efes maçlarında Sertaç çok verimli oynuyor çünkü biz 3 lükleri kapatacaz diye onu boş bırakmak zorunda kalıyoruz.O da ampül çevresinden surekli suç sokuyor.Yada ribaunt alıp sokuyor.Onun için belkide Quin bu maçta fark yaratir

asıl büyük skandal bu.

murat murathanoğlu dşında kimse bu konuyu konuşmuyor.

453 faul çalınmış bu sezon bize. bizden daha az faul çalınan tek takım khimki.

lider kim tahmin edin...