Euroleague 26.Hafta: Fenerbahçe Beko- Anadolu Efes / 26 Şubat Cuma / 20.45

• Alba galibiyeti ile bu mac daha da onem kazandi. Eger alirsak ilk 4 icin buyuk avantaj saglayacagiz. 10G in rehavetine kapilmadan macin ilk dakikasindan itibaren konsantre olmamiz gerekiyor.

• seriyi taçlandırma maçı bizim kadar olmasa da onlar da belirli bir ivme ile geliyorlar

bu maçtan da gerekli dersleri çıkartıp kısaları kilitleyip vurup geçelim

• Bazı yerlerde yenilsek de üzülmeyelim gibi saçma yorumlar duyuyorum. Kesinlikle rakibin havasını moralini bozacak çok çok önemli bir maç. Daha evvel yaptık, yine yaparız. Daha da kuvvetliyiz.

Gergin son bir buçuk dakikaya kadar Musa gibi yedek oyuncularını farka rağmen almıyor. Farkı daha da açmak için zorluyor. Bunun nedeni skorlar ile hem rakiplere korku ve mesaj vermek, hem hakemlerin saygısını kazanmak hem de kendi oyuncularını havaya sokmak.

Bunların ilacı biziz. Quinn performans çok önemli.

• Gerçeklere odaklanırsak baya zor maç olacak, efese ters gelebilecek bir takımız ancak hucum edemessek savunma direncimizi kırarlar.

Guduric biraz düşüş yaşıyor, nando'nun top kayıpları arttı.. Beni düşündüren konular bunlar.

• Alba galibiyeti ile bu mac daha da onem kazandi. Eger alirsak ilk 4 icin buyuk avantaj saglayacagiz. 10G in rehavetine kapilmadan macin ilk dakikasindan itibaren konsantre olmamiz gerekiyor.

Yalnız her maç sonunda bu cümle söyleniyor: ) 5-10 performansından sonra playoff için hemen hemen her maç kritik olmuştu. Şimdi ilk 4 için söyleniyor sanırım.

• En son izlediğim maçları kaybettik sonra izlememeye başladım sizin için kendimi feda ediyorum izlemiyorum bu maça da bakmayacağım çok bakasım var ama totemi bozmayalım.