Fenerbahçe-6alatasaray| 6 Şubat Cumartesi | Saat 19.00

• Kesinlikle valencia ile çıkmamalı,takımın pas yüzdesini,ayağında top tutmasını engelliyor...zaten thiam-samatta da bu konu da çok zayıf,rakip kim olursa olsun,atak yapma fırsatını seri bir şekilde veriyoruz....

bu kadro pas yapmalı,ayağında topu tutabilmeli,yoksa bu maçin da geçen seneden bir farkı olmaz,tam rüzgar ve hava şartları uygunken ebedi sevgilimize küçük suprizler hazırlamalıyız,yoksa büyük kafa ağrıtırlar şampiyonluk gerilimi basladi,özlemişim bu gerilimi,ne olursun olsun bu maçta yenilmemeliyiz

• thiam ve valencia ilerideyken sürekli olan şeyi yazıyorum çok hafif hızlı top geliyor istisnasız ayaklarından açılıyor top. Sonra rakip kapıyor geri pozisyon. Bu kadar temel yetenek eksikliğine rağmen bu oyunu oynatmaya çalışmak kafasızlık. Gs maçında yine aynı şekilde oynarlarsa olacak olan belli.

• Hiç tatava yapılacak maç değil basıp geçeceksin. 6 puan +averajı cebine koyup uğurlayacaksın rakibi boşuna heveslenmeyin diyeceksin.

İlk defa yanılırız da gümbür gümbür bir oyun oynayıp tertemiz bir galibiyet alırız umarım.

• Her ne kadar bir iki senedir teklesek de bu takımın genlerinde büyük maç oynamak var. Rakibi bugün gördük. Bir numarası yok. 3-1 alacağız umarım!

• Renklere güveniyoruz. Genlerimizde olan şeye inanıyoruz .Bu maçı arma alir.

Erol da yamuk yumuk kadro çıkarmasın, baska ihsan istemez !

• İlk sayfada yerimizi alalım.. :)

Hocaya güvenemiyorum ama kadroya güveniyorum beraberlik benim için YETERLİ ama galibiyet büyük mucize.

Fatih hatay maçını izlemiştir muhakkak yine topu rakibe verirsek kadıköyde hezimet yaşarız . umarım sonuç kötü olmaz

BAŞARILAR FENERBAHÇEM :fbatki:

ijriafczUlWQnNJ-1600x900-noPad.jpg

Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur , Ne Mutlu TÜRK'üm diyene

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK.