MESUT ÖZİL

• Mesut gelmiş geçmiş en iyi10 numaralardan birisi. Hatta kariyerindeki zorlukları yani ülkesi veya ülkeleri tarafından sahiplenilmemeyi düşününce milli takım performansı 2 kere takdir edilesi. Ama mental olarak futbola odaklanması çok zor.

Ben biraz realist ve rasyonel olmak istiyorum.

Unutmamak lazım, kendisi mercedesinin emniyet kemerini sırtının arkasından bağlayan ve bunu marifet sayan bir profil. kendisi antremana gitmeyip antrenöre rüşvet teklif eden bir profil. kendisi gazetecinin üstüne araba süren bir profil. Kullandığı madde İngiltere'de yasal olduğu için belki konuşmak haksızlık mı bilemiyorum ama uyuşturucu partileri veren bir profil.

Evet zaten böyle olmasa bize transferi mümkün olmazdı. Ama Premier Lig'de bunları yaparken kadro dışı kalman son derece normal. Ama kendisinin buna cevabı " 2 yıldır beni bitirmek istiyorlar. ".

Kısacası Mesut'un bir "rüya" olarak katkı vermesini sağlamak için ekstra çaba harcaması lazım Emre'nin, Başkanın veya Erol Hoca'nın. Hem de Türkiye ligi atmosferinde.

"what u want Kostas? now you ask me what to play, ha? so all the life you wait for me. ok? all the life, everyone of you! not after that you have problem, ok?"

• hayırlısı olsun. umarım katkısıyla şampiyon oluruz . ama ilk günde söylemiştim pek sıcak bakmıyorum herşeye rağmen armayı taşıdığı için sonuna kadar desteğimizi sağlarız :) :fbatki:

Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur , Ne Mutlu TÜRK'üm diyene

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK.

• maç ve kondüsyon eksikliği var doğal olarak ama beygir gibi ileri geri koşturursak hiç verim alamazsın. Şu dönemde bile geri koştu durdu. Topa sahip olmadıkça mesutu kullanamayız.

• Çok büyük beklentinin altında ezilecek gibi duruyor,gol attirabilecegi osayi var belki biraz da cisse...ama valencia ve samatta ile devamke

• Fizik güçle oynanan lige 1,5 senedir top oynamadan fizik olarak bitik durumda geldi, 32 yaşından sonra da toparlayamaz. Aslında olmayacağı belliydi, bazıları linç yememek için ses etmedi eminim. Muhtemelen RVP gibi beklenen katkıyı veremeden 2021/2022 sezonu sonunda futbolu bırakır.

Dilerim yanılırım.

• Fizik güçle oynanan lige 1,5 senedir top oynamadan fizik olarak bitik durumda geldi, 32 yaşından sonra da toparlayamaz. Aslında olmayacağı belliydi, bazıları linç yememek için ses etmedi eminim. Muhtemelen RVP gibi beklenen katkıyı veremeden 2021/2022 sezonu sonunda futbolu bırakır.

Dilerim yanılırım.

Mesutun sorunu şu takım ne oynadığını bilmiyor böyle adama çorbanın içine atarsan verim alamazsın. Ya abi forvette ronaldo olsa kim düzgün bir pozisyona soktu varsa yoksa orta. Her oyuncu formdan düşüyorsa geldiklerinde iyiyken sorun belli.

• Siyasal islamcı olmadığıma göre gerizekalıyım sanırım. Dün gayet iyi top oynadı zira. Fiziken hala çok iyi durumda değil ama sakatlıktan çıktı normaldir.